«Далі більше й цікавіше»: РНБО обіцяє розкрити офшорні операції політиків

Ну що я можу сказати, ми стаємо свідками продовження детективного сиквелу від Володимира Зеленського, котрий обіцяв: «Весна прийде – саджати будемо»! Вже не перша весна пана Зеленського в президентському кріслі, поки що не саджає, але таємні засідання РНБО кожного разу обертаються негативними наслідками для певних політиків та бізнесменів!

Що ж цього разу? Подивіться, як говорить секретар РНБО, нібито на наступних засіданнях буде більше рішень і вони будуть «цікавішими», зокрема, стосуватимуться нардепів.

Нам обіцяють публічно розповісти інформацію про діяльність деяких політиків, яка буде містити деталі офшорних операцій.
За словами Секретаря РНБО Олексія Данілова: «В сучасному світі нічого приховати неможливо. Ні один офшор не приховає жодну транзакцію. Ми вісім місяців працюємо. І повірте мені, найближчим часом суспільство буде дуже здивоване інформацією, яку ми публічно розповімо населенню».
«На наступних засіданнях РНБО ви побачите ще більше і ще цікавіше. І там будуть депутати, там буде багато людей, які не працювали ніде, але мають величезні статки, все це будуть повертати», – наголосив він.
Данілов додав, що окремим питанням засідань РНБО буде ситуація довкола українських державних надр.
«І те що стосується українських надр. Окрема взагалі ситуація, коли забрали все, що могли забрати, коли не сплачують жодної копійки і волають, що переживають за народ. Не треба. Закінчилися ці часи», – заявив секретар РНБО.
Повідомлялося, що наразі СБУ стискає кільце навколо кума Путіна.

Доволі гучні заяви! Ну що ж, будемо сподіватися, що такі кроки дійсно дадуть свої результати і ми з Вами станемо на порозі позитивних змін!

#stoppolitcor

 

Читайте також
НАБУ зловило одеського "короля контрабанди" Альперіна на угодах з поверненням ПДВ
Національне антикорупційне бюро спільно з ГУ ДФС і ГУ ДПС в Одеській області зафіксували факти корупційних схем із завезення товарів…
Детальніше
Колишній керівник ГПУ вступив у боротьбу за посаду глави САП
Колишній начальник управління спецрозслідування Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк подав документи на участь в конкурсі на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури…
Детальніше
Активи Януковича у Швейцарії будуть заморожені ще максимум три роки
Швейцарія нагадала Україні, що замороження активів колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення триватиме ще максимум три роки. Це передбачено законодавством…
Детальніше
Ексглава правління Приватбанку Дубілет, якого шукає НАБУ, виїхав з України
Колишній голова правління Приватбанку Олександр Дубілет, який підозрюється НАБУ в зловживаннях, перебуває за межами України. Про це  повідомили джерела в…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери