Суд зажадав звіт Kroll щодо ПриватБанку на вимогу Коломойського

Печерський райсуд Києва почав вимагати у НАБУ звіт Kroll щодо ПриватБанку.

Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Ігоря Коломойського і зажадав у Національного антикорупційного бюро України та Служби безпеки України результати розслідування детективного агентства Kroll щодо ПриватБанку, складені для Нацбанку.

У судових матеріалах відзначається, що слідчий СБУ в серпні 2018 вилучав у Нацбанку матеріали звіту Kroll. Раніше Печерський райсуд задовольнив подібне клопотання Коломойського і вирішив витребувати відповідний звіт Kroll у НБУ (такі ж рішення виносилися судом у квітні-2018 і травні 2020).

В ході судового процесу представники НБУ і ПриватБанку відзначали, що звіт Kroll не стосується предмета і підстав позову, а також помічали, що представники Коломойського самостійно можуть звернутися до агентства Kroll.

НБУ заявляв, що компанія Kroll провела forensic audit ПриватБанку, який підтвердив підозри щодо можливого нанесення шкоди банку перед націоналізацією на $5,5 млрд. Коломойський заперечив цю інформацію.

ПриватБанк заявляв, що Високий суд Лондона призначив розгляд по суті його позову проти Коломойського і Геннадія Боголюбова на 1 березня 2022 року.

“Всесвітній арешт активів пана Боголюбова і пана Коломойського залишається в силі і буде залишатися в силі до моменту винесення рішення після завершення розгляду справи. Банк впевнений, що в кінцевому підсумку йому вдасться повернути суму, заявлену в позові, яка зараз становить понад 3 млрд доларів США (включаючи відсотки)”, – говорилося в тогочасній заяві націоналізованого банку.

Нагадаємо: 16 жовтня шостий апеляційний адміністративний суд Києва поновив справу про скасування націоналізації ПриватБанку. 20 жовтня Боголюбов подав перші позови проти націоналізації ПриватБанку. Дані позови розглядатимуть судді Тетяна Ващенко, Євген Павленко, Ярослав Маріченко і Олена Чинчин.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Суд підтвердив законність дій прокурора САП, який закрив справу "Роттердам+"
Вищий антикорупційний суд визнав законними та обгрунтованими дії прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), яка ухвалила рішення про повторне закриття справи…
Детальніше
У понеділок моряки в знак протесту перекривають трасу Одеса-Київ
У понеділок, 25 січня, в декількох містах України пройдуть мирні протести проти корупції в сфері дипломування моряків. В Одесі перекриють…
Детальніше
Мясковського усунули з посади директора Одеського порту, щоб повернути старі "схеми" оренди буксирів
Керівник Одеського морського торгового порту (ОМТП) Олексій Мясковський був відсторонений від своєї посади для того, щоб певні буксирні компанії, які…
Детальніше
Акторка зі "Слуги народу" стала експерткою Зеленського й отримала з бюджету 18 млн грн
Оксана Обертинська, яка зіграла психолога в серіалі "Слуга народу", стала консультанткою Офісу президента Володимира Зеленського з питань вірусології та отримала…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери