Суд зажадав звіт Kroll щодо ПриватБанку на вимогу Коломойського

Печерський райсуд Києва почав вимагати у НАБУ звіт Kroll щодо ПриватБанку.

Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання Ігоря Коломойського і зажадав у Національного антикорупційного бюро України та Служби безпеки України результати розслідування детективного агентства Kroll щодо ПриватБанку, складені для Нацбанку.

У судових матеріалах відзначається, що слідчий СБУ в серпні 2018 вилучав у Нацбанку матеріали звіту Kroll. Раніше Печерський райсуд задовольнив подібне клопотання Коломойського і вирішив витребувати відповідний звіт Kroll у НБУ (такі ж рішення виносилися судом у квітні-2018 і травні 2020).

В ході судового процесу представники НБУ і ПриватБанку відзначали, що звіт Kroll не стосується предмета і підстав позову, а також помічали, що представники Коломойського самостійно можуть звернутися до агентства Kroll.

НБУ заявляв, що компанія Kroll провела forensic audit ПриватБанку, який підтвердив підозри щодо можливого нанесення шкоди банку перед націоналізацією на $5,5 млрд. Коломойський заперечив цю інформацію.

ПриватБанк заявляв, що Високий суд Лондона призначив розгляд по суті його позову проти Коломойського і Геннадія Боголюбова на 1 березня 2022 року.

“Всесвітній арешт активів пана Боголюбова і пана Коломойського залишається в силі і буде залишатися в силі до моменту винесення рішення після завершення розгляду справи. Банк впевнений, що в кінцевому підсумку йому вдасться повернути суму, заявлену в позові, яка зараз становить понад 3 млрд доларів США (включаючи відсотки)”, – говорилося в тогочасній заяві націоналізованого банку.

Нагадаємо: 16 жовтня шостий апеляційний адміністративний суд Києва поновив справу про скасування націоналізації ПриватБанку. 20 жовтня Боголюбов подав перші позови проти націоналізації ПриватБанку. Дані позови розглядатимуть судді Тетяна Ващенко, Євген Павленко, Ярослав Маріченко і Олена Чинчин.

#stoppolitcor

 

Читайте також
У Дніпрі затримали на хабарі в.о. керівника одного з відділів Самарської районної ради
Правоохоронці затримали  в.о. керівника відділу районної у місті Дніпро ради під час отримання першої частини неправомірної вигоди – 15 тис.…
Детальніше
У ДФС новий керівник: що відомо про Дмитра Сосиновича
Кабінет міністрів України своїм розпорядженням призначив тимчасово виконуючим обов'язки голови Державної фіскальної служби Дмитра Сосиновича. Він змінив Сергія Солодченка, який виконував обов'язки…
Детальніше
ДБР провело обшуки в лісгоспах Київської області через незаконні рубки
Державне бюро розслідувань провело обшуки в лісгоспах Київської області. Їх провели в рамках кримінальної справи про незаконні рубки. Ведеться досудове…
Детальніше
Новий керівник КЕВРЗ є фігурантом кримінальної справи
Виконуючий обов'язки генерального директора ПРАТ "Київський електровагоноремонтний завод" (КЕВРЗ) Сергій Пишняк є фігурантом відкритої кримінальної справи за фактом зловживання службовим…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери