Депутат Харківської міськради попросив включити його до тієї комісії, де найбільше корупції

На першій сесії Харківської міськради VIII скликання стався курйоз — депутат від ОПЗЖ Анатолій Родзинський попросив включити його до комісії з архітектури і земельних відносин, «тому що це найбільш корупційна сфера».

«Головуючий сказав, що було враховано побажання депутатів щодо включення до комісій, — так от, це неправда. Тому що я подавав побажання, щоб мене включили до комісії з архітектури, містобудування та земельних відносин, тому що вважаю, що це найбільш корупційна сфера і область в Харкові…», — заявив він.

Після слів депутата в залі засміялися, а секретар міськради Ігор Терехов поцікавився, «чи хоче він приєднатися або очолити».

Родзинський продовжив, пояснивши, що цій сфері «потрібен контроль». Він вніс письмову пропозицію включити його до цієї комісії, заявивши, що «добре розбирається в сфері містобудування та земельних відносин».

За даними джерел, Родзинський — керівник ТРК Харків 1, юридичної фірми Родзинський і партнери, ГО Всеукраїнська громадська організація арбітражних керуючих і ТОВ Родзинський гроуп, що займається діяльністю холдингових компаній.

У 2010-му він став депутатом Харківської міськради від Сильної України. У 2014-му балотувався до Верховної Ради як мажоритарник від БПП Солідарність, але не пройшов, в 2015-му — до Харківської міськради і на посаду мера від Народного контролю, але не був обраний. Під час передвиборчої кампанії на нього скоїли напад.

У 2015-му заснував ГО Реформи проти корупції.

У 2020 році Родзинський займався «гречкосійством», роздаючи харків’янам маски.

#stoppolitcor

Читайте також
Януковича і сина хочуть заочно заарештувати у справі про Межигір'я
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована прокуратура просять Вищий антикорупційний суд заочно заарештувати колишнього президента Віктора Януковича та його…
Детальніше
Тарифи на електроенергію винесуть на засідання РНБО
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Рада національної безпеки і оборони (РНБО) розгляне питання тарифів на електроенергію для населення. На…
Детальніше
Зеленський провів кадрові зміни в РНБО: хто отримав крісло
Президент України Володимир Зеленський вивів звільненого з посади голови Служби зовнішньої розвідки України (СЗРУ) Валерія Кондратюка. Одночасно глава держави ввів…
Детальніше
Товари на десятки мільйонів гривень: ДБР ліквідувало канал контрабанди на Київській митниці
Потужний канал контрабанди товарів широкого вжитку і підакцизних товарів ліквадували на Київській митниці. Контрабанду провозили через столичні аеропорти. Про це…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери