Депутат Харківської міськради попросив включити його до тієї комісії, де найбільше корупції

На першій сесії Харківської міськради VIII скликання стався курйоз — депутат від ОПЗЖ Анатолій Родзинський попросив включити його до комісії з архітектури і земельних відносин, «тому що це найбільш корупційна сфера».

«Головуючий сказав, що було враховано побажання депутатів щодо включення до комісій, — так от, це неправда. Тому що я подавав побажання, щоб мене включили до комісії з архітектури, містобудування та земельних відносин, тому що вважаю, що це найбільш корупційна сфера і область в Харкові…», — заявив він.

Після слів депутата в залі засміялися, а секретар міськради Ігор Терехов поцікавився, «чи хоче він приєднатися або очолити».

Родзинський продовжив, пояснивши, що цій сфері «потрібен контроль». Він вніс письмову пропозицію включити його до цієї комісії, заявивши, що «добре розбирається в сфері містобудування та земельних відносин».

За даними джерел, Родзинський — керівник ТРК Харків 1, юридичної фірми Родзинський і партнери, ГО Всеукраїнська громадська організація арбітражних керуючих і ТОВ Родзинський гроуп, що займається діяльністю холдингових компаній.

У 2010-му він став депутатом Харківської міськради від Сильної України. У 2014-му балотувався до Верховної Ради як мажоритарник від БПП Солідарність, але не пройшов, в 2015-му — до Харківської міськради і на посаду мера від Народного контролю, але не був обраний. Під час передвиборчої кампанії на нього скоїли напад.

У 2015-му заснував ГО Реформи проти корупції.

У 2020 році Родзинський займався «гречкосійством», роздаючи харків’янам маски.

#stoppolitcor

Читайте також
На хабарі в $2 тис. попався заступник голови ОТГ на Сумщині
Поліцейські Сумщини затримали заступника голови ОТГ на хабарі в 2000 доларів США. Неправомірну вигоду чоловік вимагав від підприємця за видачу…
Детальніше
На засіданні Ізюмської міськради побилися депутати (Відео)
На сесії міської ради Ізюма, що в Харківській області, сталася бійка між депутатами. Під час сесії депутати вирішили з'ясувати свої…
Детальніше
Криклій хоче повернути обов'язковий техогляд приватного автотранспорту, що скасований 10 років тому як корупційний
Міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що технічний огляд транспортних засобів повинен стати обов'язковим в Україні з 2022 року. "Дотримання транспортних технічних вимог…
Детальніше
Карплюка судитимуть за фіктивний ремонт дороги
Колишнього мера Ірпеня Володимира Карплюка звинувачують у службовій недбалості при виділенні 2,7 млн гривень на ремонт дороги, який не відбувся.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери