Депутат Харківської міськради попросив включити його до тієї комісії, де найбільше корупції

На першій сесії Харківської міськради VIII скликання стався курйоз — депутат від ОПЗЖ Анатолій Родзинський попросив включити його до комісії з архітектури і земельних відносин, «тому що це найбільш корупційна сфера».

«Головуючий сказав, що було враховано побажання депутатів щодо включення до комісій, — так от, це неправда. Тому що я подавав побажання, щоб мене включили до комісії з архітектури, містобудування та земельних відносин, тому що вважаю, що це найбільш корупційна сфера і область в Харкові…», — заявив він.

Після слів депутата в залі засміялися, а секретар міськради Ігор Терехов поцікавився, «чи хоче він приєднатися або очолити».

Родзинський продовжив, пояснивши, що цій сфері «потрібен контроль». Він вніс письмову пропозицію включити його до цієї комісії, заявивши, що «добре розбирається в сфері містобудування та земельних відносин».

За даними джерел, Родзинський — керівник ТРК Харків 1, юридичної фірми Родзинський і партнери, ГО Всеукраїнська громадська організація арбітражних керуючих і ТОВ Родзинський гроуп, що займається діяльністю холдингових компаній.

У 2010-му він став депутатом Харківської міськради від Сильної України. У 2014-му балотувався до Верховної Ради як мажоритарник від БПП Солідарність, але не пройшов, в 2015-му — до Харківської міськради і на посаду мера від Народного контролю, але не був обраний. Під час передвиборчої кампанії на нього скоїли напад.

У 2015-му заснував ГО Реформи проти корупції.

У 2020 році Родзинський займався «гречкосійством», роздаючи харків’янам маски.

#stoppolitcor

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери