Директорка “Інтерпайп” Пінчука виявилася наближеною до російського сенатора, який голосував за введення військ в Україну

Ганна Хоменко володіє кіпрською компанією Fiduciana Trust (Cyprus) Limited, яка є основним реєстратором офшорних компаній групи EastOne Віктора Пінчука. Ганна Хоменко з 2011 року є одним з ключових керівників компанії “Русагро” Мошковича і прямо впливає на діяльність компаній Пінчука.

Член ради директорів корпорації “Інтерпайп” олігарха Віктора Пінчука Ганна Хоменко останні 10 років є ключовим виконавцем корпорації “Русагро” російського олігарха Вадима Мошковича, який, будучи членом Ради Федерації РФ, в 2014 році підтримав збройну агресію проти України.

“Днями вивчаючи фінансові звіти українських промислових менеджерів, я наштовхнувся на цікавий факт. Виявилось, що топ-менеджер української компанії олігарха Віктора Пінчука “Інтерпайп”, яка освоює найбільші суми бюджетних грошей в стратегічних галузях транспорту та енергетики, є наближеним до російського олігарха Вадима Мошковича, який в 2014 році голосував за введення військ в Україну”, – написав відомий економіст у своєму блозі.

За інформацією з відкритих джерел, член ради директорів “Інтерпайпу” Ганна Хоменко з 2011 року є однією з ключових керівників компанії “Русагро” Мошковича.

Окрім того, Хоменко володіє кіпрською компанією Fiduciana Trust (Cyprus) Limited, яка є основним реєстратором офшорних компаній групи EastOne Віктора Пінчука.

Більш того, юрист Fiduciana Trust (Cyprus) Limited – кіпріотка Veronika Tsortanasidou – в лютому 2021 очолила основну холдингову компанію Eastone Group Limited в Лондоні.

“Ці факти свідчать про глибоку інтеграцію Хоменко, особи максимально наближеної до ворогів України, в інтереси Пінчука і прямо впливає на діяльність його компаній”, – за даними певних джерел.

Близькість Пінчука до російського олігарха-сенатора пояснює проросійську позицію олігарха та компліментарну політику його компаній. Для захисту своїх позицій на російському ринку, а також захисту російської енергетичної експансії, олігарху доводиться мати справу з брудними російськими сенаторами. З огляду на дії агресора в останні тижні, прагматично сприймати дії найвпливовішого для діючої влади олігарха вже не виходить.

#stoppolitcor

Читайте також
В Укрзалізниці «розпиляли» мільйони завдяки ремонтам «на папері»
СБУ розслідує чергову справу щодо «Укрзалізниці». Чиновники привласнили мільйони на ремонтах, що проводили тільки на папері. Правоохоронці виявили нову схему…
Детальніше
У Черкасах з автомата застрелили бізнесмена біля кафе
22 червня у місті Черкаси застрелили місцевого бізнесмена посеред білого дня. Він помер у лікарні. Невідомий біля кафе на вулиці…
Детальніше
НА ПЕРШОГО РАДНИКА ЗЕЛЕНСЬКОГО ВЧИНЕНО ЗАМАХ
Стало відомо про замах на помічника президента України Сергія Шефіра. «Тільки що поблизу села Лісники було скоєно замах на Сергія…
Детальніше
Суддю з Мукачева ув’язнять на 7 років за 2000 грн хабара
21 вересня ВАКС оголосила вирок судді Мукачівського міськрайонного суду, який 4 роки тому взяв 2 тис. грн хабара 21 вересня…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери