Екс-податковик Андрій Гмирін став новим “дивлячимся” за фіскальним ринком

Колишній міліціонер і податківець Андрій Гмирін став новим “Офіса президента, що “дивиться” за фіскальним ринком.

Про це написав головний редактор “Цензор.net” Юрій Бутусов, посилаючись на свої джерела.

“Можна констатувати, що в Офісі президента створено стійку групу з прямого впливу на тіньову економіку під виглядом “нещадної боротьби”. На посаду голови Державної фіскальної служби призначено Вадима Мельника. А “дивлячим” по тіньових потоках став, за даними джерел, Андрій Гмирін” , – Повідомив журналіст.

Головред “Цензор.net” вказує на те, що фіскальні відомства – виключно важливий ресурс, оскільки контроль за ними дозволяє “заробляти на масі тіньових ринків, що генерують грошовий потік у готівці”.

“Ринок сигарет, ринок спирту, конвертаційні центри, нелегальний експорт сільгосппродукції, автозаправні станції. Там, де є живі гроші, які не простежуються і легко відмиваються, де немає жодної відповідальності та жодних слідів, там, де для “заробітку” керівникам достатньо нічого не робити, а лише на якийсь час прикрити очі”, — зазначає Бутусов.

Читайте також: Бутусов назвав ім’я куратора держзакупівель у Міноборони, підозрюваного у справі на 700 млн
Журналіст повідомив, що Гмирін регулярно з’являється у ВП. Наприклад, з 1 по 17 березня він був у будівлі щонайменше 6 разів. Востаннє в Офісі його бачили вранці 17 березня.

Бутусов вважає, що в Офісі президента використовують Гмиріна для розширення свого впливу. Зокрема, у ВП планують змінити керівників Податкової та Митної служб на лояльних до себе людей. Наприклад, на місце чинного голови податкової Любченко просувається Олександр Кучеренко — кадровий податківець та колишній колега Гмиріна.

Незважаючи на те, що ДФС перебуває на стадії ліквідації, Гмирін отримав усі необхідні повноваження та вплив. “Стара міліцейська “гвардія” задовольняє кадровий та фінансовий голод ВП і розширює зони свого впливу. Їм потрібно поспішати — через кілька місяців повноваження ДФС закінчаться повністю. І потрібно перестрибнути в якісь інші крісла. Ідеально для них — якщо і Бюро економічної безпеки, і митниця, і податкова будуть в одних руках”, – вважає Бутусов.

Гмирін народився 1983 року. З 2005 до 2013 року працював у МВС, займався боротьбою з економічною злочинністю. У 2015-2017 рр. був помічником голови Фонду держмайна Ігоря Білоуса. З 2019 року – доцент кафедри Університету ДФС.

#stoppolitcor

Читайте також
На Одещині незаконно передали землі вартістю понад 870 млн грн – ДБР
Слідчі ДБР розслідують факт незаконного відчуження 1,5 тисячі гектарів земель Національної академії аграрних наук України посадовими особами Головного управління Держгеокадастру…
Детальніше
Посвідчення ОБСЄ за 45 тис. грн: в Україні викрили крупну шахрайську схему
У Києві викрили шахраїв, які продавали громадянам фейкові посвідчення ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі). Підробку можна було придбати за 1,5…
Детальніше
Черкаському полісмену вручили підозру за отримання хабаря
Начальнику сектору дізнання одного з районних управлінь поліції області повідомили про підозру за фактом одержання хабаря в розмірі 300 доларів…
Детальніше
Хто кришує незаконну вирубку лісів на Волині
Журналісти програми  провели розслідування незаконної вирубки лісів на Волині і виявили, хто кришує цю діяльність. Під час зйомок програми представники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери