Експерти намагаються з’ясувати, де відбулося первинне подорожчання продуктів

Експерти намагаються з’ясувати, де відбулося первинне подорожчання продуктів, зазначила глава АМКУ.
Антимонопольний комітет України (АМКУ) встановлює причину підвищення роздрібних цін на яйця, цукор і соняшникову олію. Про це повідомила голова комітету Ольга Піщанська.

“Зараз досліджуємо природу підвищення роздрібних цін на яйця, цукор і соняшникову олію. Щодо цукру вже розпочали розслідування. Щодо інших продуктів з’ясовуємо, де відбулося первинне подорожчання”, – повідомила глава АМКУ.

За її словами, це може бути рівень виробника, постачальника або торгової мережі. Визначається, були у суб’єктів господарювання об’єктивні підстави так діяти, і чи має це подорожчання ринкові підстави.

Піщанська наголосила, що зараз рано говорити про підстави для розслідування щодо яєць і масла. Перед прийняттям рішення про застосування засобів впливу комітет буде враховувати особливості кожного товарного ринку, з’ясує цінові амплітуди на міжнародних біржах тощо.

Також вона зазначила, що з’ясувавши ці маркери, можна зробити висновок про наявність чи відсутність порушень і застосовувати заходи впливу на порушників.

#stoppolitcor

Читайте також
Спонсор бойовиків і скандальний забудовник Вадим Столар хоче підім'яти під себе Київ
Глава Офісу президента Андрій Єрмак хоче повернути скандальному забудовнику, нардепу від ОТЗЖ, якого підозрюють у фінансуванні тероризму, Вадиму Столар статус…
Детальніше
Збитків на понад мільйон: В Ужгороді експосадовцю оголосили підозру
Працівники поліції повідомляють, що довели причетність колишнього посадовця до правопорушення, пов’язаного з продажем земельних ділянок в Ужгороді. Фігуранту вже повідомили…
Детальніше
“П’яне ДТП” з нардепом Трухіним: ДБР не знає, хто був за кермом
Слідство у справі про ДТП за участю нардепа від "Слуги народу" Олександра Трухіна ще не отримало інформацію, яка б допомогла…
Детальніше
“Велике будівництво” топ-чиновника ОПУ: хто зводить величезний маєток під Києвом
Площа ділянки налічує майже 30 соток “Велике будівництво” у розпалі не лише по країні, а й у маєтку заступника голови…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери