Фокуси з конкурсами під “своїх”

Чергове “ні кумівству” та прозорі призначення на держпосади цілком закономірно обернулося проштовхуванням своїх кандидатів, попри всі правила.

Зараз така картина в усіх барвах розгорнулася навколо Держкіно та Держетнополітики та релігії. І там, і там, оголошено конкурс на посаду очільника й усе обіцяє бути чесно і відкрито. А потім починаються фокуси:

  • Прийом заявок до 28 грудня, і от уже опубліковані списки відібраних претендентів, але потім якимось чином впихують іще чотирьох осіб.
  • Говорять, що саме на цих “впихнутих” робить ставку ОП, але чому б не підготуватися заздалегідь і хоча б не привертати увагу – незрозуміло.
  • До фіналу Держкіно вдалося потрапити самій лише Юлії Сенькевич, що не дивує, адже професіональні кола підтримують саме її. Але члени комісії не пропустили її далі, зупинили конкурс і призначили новий.
  • У Державної служби з питань свободи совісті та етнополітики було два фіналісти – Андрій Юраш та Юрій Решетніков – та й вони виявилися не тими, на кого розраховують. Тому конкурс проведуть знову.
  • Тепер конкурс ускладнюється – усі три етапи потрібно пройти в один день, причому один із етапів бонусний, якого раніше не було. Чи контрольний.

Нащо все це потрібно? Ширяться чутки, що “зверху” ці посади вже пригледіли для Ольги Бесхмельнициної та Олени Богдан. За підсумками конкурсів буде видно.

І це тільки мала частка великого конкурсного фарсу нової влади. Де про початок конкурсу оголошують за день до його закінчення. Де на збір і подання документів пропонуються 31 грудня, 1 і 2 січня. А головне, якщо результат чесного конкурсу все одно не сподобається, – завжди ж можна все скасувати.

#stoppolitcor

Читайте також
Хабарі та розтрата коштів на «Великому будівництві»
Уже майже рік в Україні триває «Велике будівництво». І як будь-який інфраструктурний проєкт він неминуче тягне за собою кримінальні справи…
Детальніше
Очільник ДФС анонсував участь у конкурсі на голову Бюро економічної безпеки
Вадим Мельник розповів, що не зважаючи на його участь у конкурсі, Державна фіскальна служба продовжить реорганізацію, адже нещодавно відбулася зміна…
Детальніше
Україна поверне більшу частину коштів в справі "Приватбанку", - Венедиктова
Україні вдасться повернути велику частину коштів в справі державного "Приватбанку". Про це заявила генеральний прокурор України Ірина Венедиктова. "Може, це…
Детальніше
В Україні нарахували понад 30 корупційних схем із землею
Національне агентство з попередження корупції (НАПКА) виявило понад 30 корупційних схем у земельній сфері. Про це йдеться в повідомленні відомства.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери