Фокуси з конкурсами під “своїх”

Чергове “ні кумівству” та прозорі призначення на держпосади цілком закономірно обернулося проштовхуванням своїх кандидатів, попри всі правила.

Зараз така картина в усіх барвах розгорнулася навколо Держкіно та Держетнополітики та релігії. І там, і там, оголошено конкурс на посаду очільника й усе обіцяє бути чесно і відкрито. А потім починаються фокуси:

  • Прийом заявок до 28 грудня, і от уже опубліковані списки відібраних претендентів, але потім якимось чином впихують іще чотирьох осіб.
  • Говорять, що саме на цих “впихнутих” робить ставку ОП, але чому б не підготуватися заздалегідь і хоча б не привертати увагу – незрозуміло.
  • До фіналу Держкіно вдалося потрапити самій лише Юлії Сенькевич, що не дивує, адже професіональні кола підтримують саме її. Але члени комісії не пропустили її далі, зупинили конкурс і призначили новий.
  • У Державної служби з питань свободи совісті та етнополітики було два фіналісти – Андрій Юраш та Юрій Решетніков – та й вони виявилися не тими, на кого розраховують. Тому конкурс проведуть знову.
  • Тепер конкурс ускладнюється – усі три етапи потрібно пройти в один день, причому один із етапів бонусний, якого раніше не було. Чи контрольний.

Нащо все це потрібно? Ширяться чутки, що “зверху” ці посади вже пригледіли для Ольги Бесхмельнициної та Олени Богдан. За підсумками конкурсів буде видно.

І це тільки мала частка великого конкурсного фарсу нової влади. Де про початок конкурсу оголошують за день до його закінчення. Де на збір і подання документів пропонуються 31 грудня, 1 і 2 січня. А головне, якщо результат чесного конкурсу все одно не сподобається, – завжди ж можна все скасувати.

#stoppolitcor

Читайте також
У Києві напали на співробітницю посольства США, вона померла
У Києві сьогодні в непритомному стані виявили співробітницю посольства Сполучених Штатів з травмою голови. Жінку доставили до лікарні, де вона…
Детальніше
На Закарпатті податківці за 1 коп. віддали комерсантам 735 тис. пачок сигарет
Закарпатська фірма ТОВ Нью Екосвіт, що має відношення до керівництва місцевої юстиції та митниці, виграла тендер Податкової служби в Закарпатській…
Детальніше
Депутат скупив мало не всю землю в Харківській області
Депутат від «Слуги народу» Микола Кириченко заявив про покупку 22 вересня земельної ділянки площею 130 694 м.кв. за 340 тис.…
Детальніше
Рада офіційно заявила про незаконність "виборів" в окупованому Криму
Верховна Рада України ухвалила заяву щодо невизнання легітимності так званих "місцевих виборів" в окупованій Автономній Республіці Крим та в місті Севастополі. Джерело:голосування народних депутатів за…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери