Фокуси з конкурсами під “своїх”

Чергове “ні кумівству” та прозорі призначення на держпосади цілком закономірно обернулося проштовхуванням своїх кандидатів, попри всі правила.

Зараз така картина в усіх барвах розгорнулася навколо Держкіно та Держетнополітики та релігії. І там, і там, оголошено конкурс на посаду очільника й усе обіцяє бути чесно і відкрито. А потім починаються фокуси:

  • Прийом заявок до 28 грудня, і от уже опубліковані списки відібраних претендентів, але потім якимось чином впихують іще чотирьох осіб.
  • Говорять, що саме на цих “впихнутих” робить ставку ОП, але чому б не підготуватися заздалегідь і хоча б не привертати увагу – незрозуміло.
  • До фіналу Держкіно вдалося потрапити самій лише Юлії Сенькевич, що не дивує, адже професіональні кола підтримують саме її. Але члени комісії не пропустили її далі, зупинили конкурс і призначили новий.
  • У Державної служби з питань свободи совісті та етнополітики було два фіналісти – Андрій Юраш та Юрій Решетніков – та й вони виявилися не тими, на кого розраховують. Тому конкурс проведуть знову.
  • Тепер конкурс ускладнюється – усі три етапи потрібно пройти в один день, причому один із етапів бонусний, якого раніше не було. Чи контрольний.

Нащо все це потрібно? Ширяться чутки, що “зверху” ці посади вже пригледіли для Ольги Бесхмельнициної та Олени Богдан. За підсумками конкурсів буде видно.

І це тільки мала частка великого конкурсного фарсу нової влади. Де про початок конкурсу оголошують за день до його закінчення. Де на збір і подання документів пропонуються 31 грудня, 1 і 2 січня. А головне, якщо результат чесного конкурсу все одно не сподобається, – завжди ж можна все скасувати.

#stoppolitcor

Читайте також
На Сейшели до Богдана: кого звільнить новий глава Офісу Зеленського
Після відставки глави Офісу президента Андрія Богдана і призначення на його місце помічника Володимира Зеленського, Андрія Єрмака очікується низка кадрових змін.…
Детальніше
Літак з евакуйованими з Уханя прилетів до Харкова
Літак рейсу SPQ1117 з евакуйованими з Уханя українцями та іноземцями приземлився в міжнародному аеропорту "Харків". Про це повідомляємо з посиланням…
Детальніше
НАБУ відкриє справу проти Нефьодова
Вищий антикорупційний суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити справу про можливу корупцію голови Державної митної служби Максима Нефьодова. В суд…
Детальніше
Не заважай працювати: близько двох тисяч людей вимагають звільнення Ситника біля Кабміну
1,5 тис. людей вимагають звільнення директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника біля будівлі Кабінету Міністрів. Учасники акції заблокували проїжджу…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери