Фокуси з конкурсами під “своїх”

Чергове “ні кумівству” та прозорі призначення на держпосади цілком закономірно обернулося проштовхуванням своїх кандидатів, попри всі правила.

Зараз така картина в усіх барвах розгорнулася навколо Держкіно та Держетнополітики та релігії. І там, і там, оголошено конкурс на посаду очільника й усе обіцяє бути чесно і відкрито. А потім починаються фокуси:

  • Прийом заявок до 28 грудня, і от уже опубліковані списки відібраних претендентів, але потім якимось чином впихують іще чотирьох осіб.
  • Говорять, що саме на цих “впихнутих” робить ставку ОП, але чому б не підготуватися заздалегідь і хоча б не привертати увагу – незрозуміло.
  • До фіналу Держкіно вдалося потрапити самій лише Юлії Сенькевич, що не дивує, адже професіональні кола підтримують саме її. Але члени комісії не пропустили її далі, зупинили конкурс і призначили новий.
  • У Державної служби з питань свободи совісті та етнополітики було два фіналісти – Андрій Юраш та Юрій Решетніков – та й вони виявилися не тими, на кого розраховують. Тому конкурс проведуть знову.
  • Тепер конкурс ускладнюється – усі три етапи потрібно пройти в один день, причому один із етапів бонусний, якого раніше не було. Чи контрольний.

Нащо все це потрібно? Ширяться чутки, що “зверху” ці посади вже пригледіли для Ольги Бесхмельнициної та Олени Богдан. За підсумками конкурсів буде видно.

І це тільки мала частка великого конкурсного фарсу нової влади. Де про початок конкурсу оголошують за день до його закінчення. Де на збір і подання документів пропонуються 31 грудня, 1 і 2 січня. А головне, якщо результат чесного конкурсу все одно не сподобається, – завжди ж можна все скасувати.

#stoppolitcor

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери