Фокуси з конкурсами під “своїх”

Чергове “ні кумівству” та прозорі призначення на держпосади цілком закономірно обернулося проштовхуванням своїх кандидатів, попри всі правила.

Зараз така картина в усіх барвах розгорнулася навколо Держкіно та Держетнополітики та релігії. І там, і там, оголошено конкурс на посаду очільника й усе обіцяє бути чесно і відкрито. А потім починаються фокуси:

  • Прийом заявок до 28 грудня, і от уже опубліковані списки відібраних претендентів, але потім якимось чином впихують іще чотирьох осіб.
  • Говорять, що саме на цих “впихнутих” робить ставку ОП, але чому б не підготуватися заздалегідь і хоча б не привертати увагу – незрозуміло.
  • До фіналу Держкіно вдалося потрапити самій лише Юлії Сенькевич, що не дивує, адже професіональні кола підтримують саме її. Але члени комісії не пропустили її далі, зупинили конкурс і призначили новий.
  • У Державної служби з питань свободи совісті та етнополітики було два фіналісти – Андрій Юраш та Юрій Решетніков – та й вони виявилися не тими, на кого розраховують. Тому конкурс проведуть знову.
  • Тепер конкурс ускладнюється – усі три етапи потрібно пройти в один день, причому один із етапів бонусний, якого раніше не було. Чи контрольний.

Нащо все це потрібно? Ширяться чутки, що “зверху” ці посади вже пригледіли для Ольги Бесхмельнициної та Олени Богдан. За підсумками конкурсів буде видно.

І це тільки мала частка великого конкурсного фарсу нової влади. Де про початок конкурсу оголошують за день до його закінчення. Де на збір і подання документів пропонуються 31 грудня, 1 і 2 січня. А головне, якщо результат чесного конкурсу все одно не сподобається, – завжди ж можна все скасувати.

#stoppolitcor

Читайте також
“Слуга” Негулевський нецензурно вилаявся на трибуні Ради: “Бл@ть еб^на, шановні колеги”
Народний депутат від "Слуги народу" Ігор Негулевський нецензурно вилаявся під час виступу на трибуні Верховної Ради. Ймовірно нардеп не знав,…
Детальніше
Справа “вагнерівців”: Єрмак дав свідчення ДБР
Керівника Офісу Президента Андрій Єрмак відвідав ДБР. У Державному бюро розслідувань Єрмак дав свідчення у справі "вагнерівців".  30 листопада Андрій…
Детальніше
За участь у державному перевороті платять 1 тисячу гривень, — Корнієнко
Перший віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко розказав, що має інформацію про те, що на 1 грудня плануються "підзвози" людей у…
Детальніше
Аварія та пожежа на Бурштинській ТЕС: четверо осіб постраждали
Увечері 28 листопада на Бурштинській ТЕС на Івано-Франківщині сталася аварія на одному з енергоблоків. Унаслідок розриву труби на котлі відбувся…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери