Глава Укроборонпрому задекларував мільйони доходів дружини

Глава Укроборонпрому Айварас Абромавічус задекларував за минулий рік 1,144 млн гривень доходів, з яких 996,3 тис. гривень – дохід від надання в оренду майна для компанії Віза Менеджмент Сервіс Україна. Про це йдеться в реєстрі декларацій.

При цьому зарплата Абромавічуса в Укроборонпрому склала 19,7 тис. гривень, грошовий подарунок від концерну – 1 043 гривні і додаткове благо – 2 511 гривень.

Також він вказав отримання додаткового блага від компанії Агро-Регіон Україна в розмірі 119,5 тис. гривень та 5 020 гривень пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення в ту ж компанію.

При цьому дружина глави держконцерну Катерина Рибаченко задекларувала 79,541 млн гривень. З цієї суми 38,701 млн гривень – виплати за облігаціями внутрішньої державної позики від Міністерства фінансів.

Ще дружина Абромавічуса отримала 40,826 тис. гривень доходу від компанії Агро-Регіон Україна, в тому числі 150 тис. гривень зарплати за основним місцем зайнятості, 39,948 млн гривень зарплати за сумісництвом і 737,4 тис. гривень додаткового блага. До всього цього зазначено 3 930 гривень страхових виплат.

На рахунках в банку у Абромавічуса знаходиться 90,6 тис. шведських крон (Danske Bank), 33,1 тис. євро (Swedbank AB), 18 тис. доларів (Swedbank AB), 141,4 тис. гривень в Альфа-банку і 49,6 тис. гривень – в Укрексімбанку, у спільній власності з дружиною – 70 тис. доларів готівкою.

Рибаченко вказала 5,6 тис. гривень і 1,11 млн доларів на рахунках в Альфа-банку, 720,8 тис. гривень на рахунку в Райффайзен Банку Аваль.

Також 685,2 тис. шведських крон має їхня дочка на рахунку в Danske Bank і 144 євро – один із синів на рахунку в Swedbank AB.

У той же час гендиректор Укроборонпрому має кредит в AB Hansabank – Swedbank (загальна сума 134,8 тис. євро, залишок на кінець 2019 року – 127,6 тис. євро), забезпечений квартирою в Литві, і 173,65 тис. гривень заборгованості за рахунком з кредитним лімітом в Альфа-банку.

У власності Абромавічуса знаходяться нежитлові приміщення в Києві (загальна площа – 81,4 кв. м), у спільній власності з дружиною – квартира в Литві площею 106,53 кв. м.

Рибаченко володіє трьома квартирами в Києві (185 кв. м, 66 кв. м і 148,7 кв. м), квартирою в Криму (244,5 кв. м), дачним будинком в Київській області (302,6 кв. м), двома паркомісцями в Києві, трьома земельними ділянками в Київській області (1,2 тис. кв. м, 3,6 тис. кв. м і 1,3 тис. кв. м).

Також у спільній власності з батьками у неї знаходиться квартира в Донецьку площею 78,3 кв. м.

Крім того, Рибаченко вказала два комплекти меблів марки Bulthaupt, ювелірні прикраси марок Graff, Tiffany, Van Cleef & Arpels, Cartier, аудіо- та відеосистеми марок Bang & Olufsen і Loewe і наручний годинник Hublot.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Айвараса Абромавічуса гендиректором Укроборонпрому 30 серпня 2019 року.

#stoppolitcor

Читайте також
Главу Харківського окружного адмінсуду затримано під час передачі $3 тис. хабаря
Служба безпеки України спільно з НАБУ під процесуальним керівництвом САП викрила голову Харківського окружного адміністративного суду на передачі хабаря. Про…
Детальніше
Арсеній Яценюк володіє 5-кімнатними апартаментами на Бессарабці вартістю в $ 1 млн
Як виявилося, у екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка є мало кому відомі апартаменти майже на Хрещатику. Джерело отримали витяг з Реєстру прав…
Детальніше
Нардепи не захищатимуть підозрюваного в корупції Юрченка
За словами спікера Ради, Юрченко повинен понести відповідальність в повному обсязі, якщо його провина буде визнана судом. Народні депутати не…
Детальніше
Місцеві вибори в Україні: з початку виборчого процесу поліція відкрила понад 40 кримінальних справ
Поліція відкрили 43 справи за перші два тижні виборчої кампанії. З початку виборчої кампанії місцевих виборів в Україні поліція почала…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери