Глава Укроборонпрому задекларував мільйони доходів дружини

Глава Укроборонпрому Айварас Абромавічус задекларував за минулий рік 1,144 млн гривень доходів, з яких 996,3 тис. гривень – дохід від надання в оренду майна для компанії Віза Менеджмент Сервіс Україна. Про це йдеться в реєстрі декларацій.

При цьому зарплата Абромавічуса в Укроборонпрому склала 19,7 тис. гривень, грошовий подарунок від концерну – 1 043 гривні і додаткове благо – 2 511 гривень.

Також він вказав отримання додаткового блага від компанії Агро-Регіон Україна в розмірі 119,5 тис. гривень та 5 020 гривень пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення в ту ж компанію.

При цьому дружина глави держконцерну Катерина Рибаченко задекларувала 79,541 млн гривень. З цієї суми 38,701 млн гривень – виплати за облігаціями внутрішньої державної позики від Міністерства фінансів.

Ще дружина Абромавічуса отримала 40,826 тис. гривень доходу від компанії Агро-Регіон Україна, в тому числі 150 тис. гривень зарплати за основним місцем зайнятості, 39,948 млн гривень зарплати за сумісництвом і 737,4 тис. гривень додаткового блага. До всього цього зазначено 3 930 гривень страхових виплат.

На рахунках в банку у Абромавічуса знаходиться 90,6 тис. шведських крон (Danske Bank), 33,1 тис. євро (Swedbank AB), 18 тис. доларів (Swedbank AB), 141,4 тис. гривень в Альфа-банку і 49,6 тис. гривень – в Укрексімбанку, у спільній власності з дружиною – 70 тис. доларів готівкою.

Рибаченко вказала 5,6 тис. гривень і 1,11 млн доларів на рахунках в Альфа-банку, 720,8 тис. гривень на рахунку в Райффайзен Банку Аваль.

Також 685,2 тис. шведських крон має їхня дочка на рахунку в Danske Bank і 144 євро – один із синів на рахунку в Swedbank AB.

У той же час гендиректор Укроборонпрому має кредит в AB Hansabank – Swedbank (загальна сума 134,8 тис. євро, залишок на кінець 2019 року – 127,6 тис. євро), забезпечений квартирою в Литві, і 173,65 тис. гривень заборгованості за рахунком з кредитним лімітом в Альфа-банку.

У власності Абромавічуса знаходяться нежитлові приміщення в Києві (загальна площа – 81,4 кв. м), у спільній власності з дружиною – квартира в Литві площею 106,53 кв. м.

Рибаченко володіє трьома квартирами в Києві (185 кв. м, 66 кв. м і 148,7 кв. м), квартирою в Криму (244,5 кв. м), дачним будинком в Київській області (302,6 кв. м), двома паркомісцями в Києві, трьома земельними ділянками в Київській області (1,2 тис. кв. м, 3,6 тис. кв. м і 1,3 тис. кв. м).

Також у спільній власності з батьками у неї знаходиться квартира в Донецьку площею 78,3 кв. м.

Крім того, Рибаченко вказала два комплекти меблів марки Bulthaupt, ювелірні прикраси марок Graff, Tiffany, Van Cleef & Arpels, Cartier, аудіо- та відеосистеми марок Bang & Olufsen і Loewe і наручний годинник Hublot.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав указ про призначення Айвараса Абромавічуса гендиректором Укроборонпрому 30 серпня 2019 року.

#stoppolitcor

Читайте також
Колишнього депутата Богуславського міськради Артошеса Татояна запідозрили в організації масштабної схеми розкрадання бюджетних коштів
За даними слідства, Татоян офіційно володіє ПП «Татоян» і контролює через третіх осіб ТОВ «Арт Білд Груп» і ТОВ «БПФ«…
Детальніше
Відповідь Правого Сектору закарпатським депутатам на Мадярській гімн
Наступного року Україна святкуватиме 30-ту річницю незалежності, але такий собі привід для радощів у святкуванні ювілею. Адже, чи можемо ми…
Детальніше
СБУ затримала інспектора Галицької митниці за систематичні хабарі
Співробітники Служби безпеки України затримали інспектора митного посту «Яворів» Галицької митниці за систематичне отримання неправомірної вигоди від водіїв. Як встановило…
Детальніше
НАБУ і САП повідомили Микитасю про ще одну нову підозру
Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про нову підозру колишньому народному депутату Максиму Микитасю у наданні хабара експерту…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери