Держбюджет недоотримав з початку року 20 млрд гривень планових доходів

Надходження до держбюджету перевищують рівень минулого року, але менше плану

Доходи державного бюджету України за січень-серпень 2020 року склали 688,6 млрд гривень. Це на 3,8% (20,0 млрд гривень) менше плану, скоригованого у квітні.

Про це повідомляє Державна казначейська служба України.

За даними Держказначейства, доходи держбюджету за 8 місяців 2020 року були на 2,5% вище минулого року, коли вони становили 671,8 млрд гривень.

При цьому в серпні 2020 року доходи державного бюджету України склали 100,2 млрд гривень. Це на 15,2% більше плану і на 14,8% більше рівня минулого року, коли вони становили 87,7 млрд гривень.

Водночас сума коштів на Єдиному казначейському рахунку за місяць дещо скоротилася і на 1 серпня становить 45,7 млрд гривень (місяцем раніше – 51,7 млрд гривень).

Нагадаємо, за даними Рахункової палати, у першому півріччі 2020 року план видатків загального фонду державного бюджету не виконані на 51 млрд гривень або 9,5%. І це при тому, що у квітні план був зменшений на 77 млрд гривень.

Верховна рада 13 квітня внесла зміни до державного бюджету на 2020 рік, збільшивши дефіцит держбюджету з 96,3 млрд грн до 298,4 млрд грн.

#stoppolitcor

Читайте також
АРМА обрала управителя для трубопроводу Медведчука
Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), обрав переможцем конкурсу на…
Детальніше
Громадянина України Гладиря засудили до 10 років в'язниці в США за кібератаки на компанії
Суд у Вашингтоні засудив громадянина України Федора Гладиря до 10 років позбавлення волі за низку кібератак на американські компанії, які…
Детальніше
Підсанкційний депутат Держдуми РФ Бабаков підсилює готельну імперію в Києві для відкриття гральних закладів
Підсанкційний депутат Держдуми РФ, який голосував за анексію Криму, Олександр Бабаков підсилює свою готельну імперію в Києві. Робить це з…
Детальніше
Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко позичила майже 112 мільйонів гривень своїй доньці Тимошенко Євгенії
Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко позичила майже 112 мільйонів гривень своїй доньці Тимошенко Євгенії. У ньому йдеться, що кошти позичені…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери