Держбюджет недоотримав з початку року 20 млрд гривень планових доходів

Надходження до держбюджету перевищують рівень минулого року, але менше плану

Доходи державного бюджету України за січень-серпень 2020 року склали 688,6 млрд гривень. Це на 3,8% (20,0 млрд гривень) менше плану, скоригованого у квітні.

Про це повідомляє Державна казначейська служба України.

За даними Держказначейства, доходи держбюджету за 8 місяців 2020 року були на 2,5% вище минулого року, коли вони становили 671,8 млрд гривень.

При цьому в серпні 2020 року доходи державного бюджету України склали 100,2 млрд гривень. Це на 15,2% більше плану і на 14,8% більше рівня минулого року, коли вони становили 87,7 млрд гривень.

Водночас сума коштів на Єдиному казначейському рахунку за місяць дещо скоротилася і на 1 серпня становить 45,7 млрд гривень (місяцем раніше – 51,7 млрд гривень).

Нагадаємо, за даними Рахункової палати, у першому півріччі 2020 року план видатків загального фонду державного бюджету не виконані на 51 млрд гривень або 9,5%. І це при тому, що у квітні план був зменшений на 77 млрд гривень.

Верховна рада 13 квітня внесла зміни до державного бюджету на 2020 рік, збільшивши дефіцит держбюджету з 96,3 млрд грн до 298,4 млрд грн.

#stoppolitcor

Читайте також
Колишнього депутата Богуславського міськради Артошеса Татояна запідозрили в організації масштабної схеми розкрадання бюджетних коштів
За даними слідства, Татоян офіційно володіє ПП «Татоян» і контролює через третіх осіб ТОВ «Арт Білд Груп» і ТОВ «БПФ«…
Детальніше
Відповідь Правого Сектору закарпатським депутатам на Мадярській гімн
Наступного року Україна святкуватиме 30-ту річницю незалежності, але такий собі привід для радощів у святкуванні ювілею. Адже, чи можемо ми…
Детальніше
СБУ затримала інспектора Галицької митниці за систематичні хабарі
Співробітники Служби безпеки України затримали інспектора митного посту «Яворів» Галицької митниці за систематичне отримання неправомірної вигоди від водіїв. Як встановило…
Детальніше
НАБУ і САП повідомили Микитасю про ще одну нову підозру
Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про нову підозру колишньому народному депутату Максиму Микитасю у наданні хабара експерту…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери