Держбюджет недоотримав з початку року 20 млрд гривень планових доходів

Надходження до держбюджету перевищують рівень минулого року, але менше плану

Доходи державного бюджету України за січень-серпень 2020 року склали 688,6 млрд гривень. Це на 3,8% (20,0 млрд гривень) менше плану, скоригованого у квітні.

Про це повідомляє Державна казначейська служба України.

За даними Держказначейства, доходи держбюджету за 8 місяців 2020 року були на 2,5% вище минулого року, коли вони становили 671,8 млрд гривень.

При цьому в серпні 2020 року доходи державного бюджету України склали 100,2 млрд гривень. Це на 15,2% більше плану і на 14,8% більше рівня минулого року, коли вони становили 87,7 млрд гривень.

Водночас сума коштів на Єдиному казначейському рахунку за місяць дещо скоротилася і на 1 серпня становить 45,7 млрд гривень (місяцем раніше – 51,7 млрд гривень).

Нагадаємо, за даними Рахункової палати, у першому півріччі 2020 року план видатків загального фонду державного бюджету не виконані на 51 млрд гривень або 9,5%. І це при тому, що у квітні план був зменшений на 77 млрд гривень.

Верховна рада 13 квітня внесла зміни до державного бюджету на 2020 рік, збільшивши дефіцит держбюджету з 96,3 млрд грн до 298,4 млрд грн.

#stoppolitcor

Читайте також
Арсеній Яценюк володіє 5-кімнатними апартаментами на Бессарабці вартістю в $ 1 млн
Як виявилося, у екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка є мало кому відомі апартаменти майже на Хрещатику. Джерело отримали витяг з Реєстру прав…
Детальніше
Нардепи не захищатимуть підозрюваного в корупції Юрченка
За словами спікера Ради, Юрченко повинен понести відповідальність в повному обсязі, якщо його провина буде визнана судом. Народні депутати не…
Детальніше
Місцеві вибори в Україні: з початку виборчого процесу поліція відкрила понад 40 кримінальних справ
Поліція відкрили 43 справи за перші два тижні виборчої кампанії. З початку виборчої кампанії місцевих виборів в Україні поліція почала…
Детальніше
"Слуга народу" засвітив у Раді годинник за 600 тисяч: Більше, ніж річна зарплата
Народний депутат з фракції «Слуга народу» засвітив дорогий годинники прямо під час засідання Ради. Українські народні обранці живуть на кілька…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери