Названо головного кандидата на пост віце-прем’єра з ОПК

У Раді назвали ймовірного претендента на посаду віце-прем’єр-міністра з питань оборонно-промислового комплексу (ОПК). Ним може стати колишній голова Державного космічного агентства України Олег Уруський.

Про це написала на своїй сторінці у Facebook заступник голови фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

За його словами, наступного тижня буде співбесіда з фракцією для ухвалення рішення.

Крім того, на сайті парламенту з’явилась постанова про призначення Уруського віце-прем’єр-міністром з питань оборонно-промислового комплексу. Постанову направлено на розгляд комітету.

Додамо, Олег Уруський займає посаду директора інжинірингової компанії “Прогрестех-Україна”. До цього він був головою Державного космічного агентства України.

У 1996-2000 роках керував управлінням в апараті РНБО. У 2000-2003 роках обіймав посаду першого заступника голови Державної комісії з питань оборонно-промислового комплексу України.

У 2003-2005 роках очолював департамент у секретаріаті Кабінету Міністрів. У 2005 році був першим заступником міністра промислової політики.

#stoppolitcor

Читайте також
У Чернівцях розпочалося голосування в 2-му турі виборів мера
О 08:00 неділі, 29 листопада, в Чернівцях, де раніше вибори були під загрозою зриву, почалося голосування у другому турі виборів мера.…
Детальніше
У Зеленського заявили, що Ситник не має права очолювати НАБУ
Офісі президента прокоментували проект закону, яким пропонується дозволити Ситнику тимчасово виконувати обов'язки директора Бюро. Артем Ситник не може очолювати Національне…
Детальніше
Лерос: $3 млрд, яких не вистачає в бюджеті - "саме та сума, яка йде в тіньову економіку і в кишеню Банкової"
Виключений із фракції СН народний депутат Гео Лерос стверджує, що в бюджеті не вистачає до кінця року саме ту суму,…
Детальніше
Рішення КСУ щодо декларування: топ-6 кримінальних проваджень, які закриють
Конституційний суд визнав неконституційною відповідальність за недостовірне декларування. У НАБУ повідомили, що станом на цю дату в їхній роботі було 110…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери