“Інтерпайп” Пінчука всупереч забороні АМКУ хотів отримати держзамовлення на труби на 500 млн грн

Компанія “Інтерпайп” претендує на постачання трубної продукції для державної компанії “Укргазвидобування” за 500 млн грн.

Закупівля була оголошена в кінці грудня. На початку лютого на тендер заявилося всього дві компанії – “Інтерпайп Ніко Тьюб” і ТОВ “Нафтосервис” (обидва – Дніпропетровська обл.).

Зараз обидві проходять процес прекваліфікації. Останнім часом ці структури 6 разів перетиналися на тендерах держкомпаній з постачання труб, свідчать дані сервісу Pozorro.

До цього тендеру, компанія “Інтерпайп” Віктора Пінчука завжди брала участь в тендерах “Укргазвидобування” через юрособу – ТОВ “Інтерпайп Україна”.

Проте в жовтні 2020 року Антимонопольний комітет заборонив “Інтерпайп Україна” 3 роки брати участь у держзакупівлях через махінації й зловживанням монопольним становищем.

“Інтерпайп” намагається оскаржити заборону в судах, паралельно змінивши юрособу для отримання держконтрактів.

Нагадаємо, компанія “Інтерпайп” олігарха Віктора Пінчука є найбільшим підрядником державної компанії “Укргазвидобування”.

З 2014 по 2020 рік “Інтерпайп Україна” уклала з “Укргазвидобуванням” 340 контрактів на суму 16 млрд грн.

Влітку 2020 за ініціативою двох компаній Віктора Пінчука – “Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод” та “Інтерпайп Ніко Тьюб” Міністерство економічного розвитку і торгівлі ввело загороджувальні мита на імпорт труб для нафтогазової галузі проти найбільших світових виробників і постачальників трубної продукції.

Загороджувальні мита призвели до відходу з українського ринку світових виробників труб і зростання цін на трубну продукцію.

#stoppolitcor

Читайте також
На державному оборонному заводі списали авіазапчастин на 100 млн грн
Справні авіаційні запчастини списували як непридатні, нібито "ремонтували" на підконтрольних фірмах, перебивали у них серійні номери і купували для заводу…
Детальніше
Нардеп від ОПЗЖ заснував фірму за 20 млн гривень
Олександр Пузанов став єдиним бенефіціаром із правом прямого остаточного впливу в компанії ВП РІЕЛТ, стверджують журналісти. Член правового комітету Верховної…
Детальніше
Колишній топ-менеджер ПриватБанку Яценко вийшов з СІЗО під заставу в 52 млн гривень
Колишній топ-менеджер Приватбанку Володимир Яценко вийшов з СІЗО після внесення застави. За нього заплатили більше 52 мільйонів гривень. Про це в…
Детальніше
Резонансна телефонна розмова Медведчука з Сурковим
У 2014 році чинний нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук провів телефонну розмову з колишнім помічником президента Росії Владиславом Сурковим. Політики…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери