“Ізоляція”: оприлюднено фото нелюдських катувань

Оприлюднено фото тортур у в’язниці терористичного угруповання на Донеччині під назвою “Ізоляція”

За даними правоохоронців, терористи вдавалися до таких катувань:

 • імітація розстрілу;
 • катування електричним струмом через статеві органи;
 • поміщення до труни та забивання цвяхів;
 • перелами кісток;
 • утоплення у воді;
 • вистріли в ноги з вогнепальної зброї;
 • зґвалтування;
 • одягання на голову пакетів;
 • постійні побої та катування;
 • використання наручників;
 • обмеження в пересуванні (зв’язування);
 • голодування та годування простроченими продуктами.

Нагадаємо, у Києві головним слідчим управлінням Національної поліції України, зокрема заступником начальника Сергієм Пантелєєвим була проведена блискуча операція з затримання головного ката в’язниці “Ізоляція”. Йдеться про Дениса Куликовського. Він  відомий під прізвиськом “Палич” та “Аїд”.

“У Києві затримано головного воєнного злочинця “Ізоляції” — Куликовського Дениса, він же Палич. Тепер можу сказати, що життя прожив недаремно”, — про затримання чоловіка повідомив журналіст Станіслав Асєєв на своїй сторінці у фейсбуці.

Затриманий Куликовський є одним із керівників донецької в’язниці “Ізоляція”.

У цьому місці, як розказують колишні її в’язні, бойовики викрадають, б’ють та катують людей, яких підозрюють у нелояльності до окупаційної влади чи шпигунстві на користь України.

Сам Станіслав Асєєв пробув в “Ізоляції” 28 місяців. Його повернули в Україну в грудні 2019 року під час обміну полоненими.

У липні Асєєв поділився, що спілкувався із Офісом Президента з приводу ключових справ “департаменту війни”. Його запевнили, що і тема “Ізоляції”, й інші резонансні злочини війни перебувають на особистому контролі керівництва держави.

Зазначимо, раніше журналіст і блогер Станіслав Асєєв, якого бойовики 28 місяців утримували в “Ізоляції” в окупованому Донецьку, описав тортури ув’язнених і полонених там.

Одного чоловіка мучили електродом у задньому проході – і він спробував перерізати собі вени цвяхом. Його зупинили, адже вели спостереження, і перевели з “одиночки” в загальну камеру, де за ним дивилися вже самі ув’язнені.

Інша спроба суїциду стосувалася людини, яку катували одночасно з сином на одному столі, і не лише фізично – але й емоційно. Коли його син помочився під себе через мимовільне скорочення м’язів, адже їм обом пускали струм у задній прохід і на геніталії, батькові стали кричати: “Подивися на синка – обмочився, як щеня!”

Цю людину завели в загальну камеру з глибокими електроопіками та кривавими забоями на голові: у підвалі “Ізоляції” він спробував пробити собі череп об металевий кут нар.

Оскільки протягом тижня його катували з семи до пів на дев’яту, у цей час чоловік вже рефлекторно втрачав самовладання: його руки починали судомно тремтіти, він сідав на край нар біля дверей камери і повторював “терпи, синку, терпи, терпи, терпи” — так, ніби ще досі перебуває у підвалі, де його з сином обливали водою та били струмом.

На спроби співкамерників його заспокоїти реакції практично не було, “через що доводилося саджати його за стіл, злегка натискати на зламані ребра – і лише потім відволікати розмовами про риболовлю й шахту”, адже він був шахтарем і рибалкою.

Його сина відпустили, але батькові давали зрозуміти, що завжди можуть повернути його назад, якщо на суді щось піде не так.

Ще одного сусіда по камері Асєєва катували протягом місяця, тримаючи в підвалі пристебнутим до ґрат наручниками – “так, що навіть пляшку з протухлою водою йому доводилося діставати ногами”.

#stoppolitcor

Читайте також
На Одещині незаконно передали землі вартістю понад 870 млн грн – ДБР
Слідчі ДБР розслідують факт незаконного відчуження 1,5 тисячі гектарів земель Національної академії аграрних наук України посадовими особами Головного управління Держгеокадастру…
Детальніше
Посвідчення ОБСЄ за 45 тис. грн: в Україні викрили крупну шахрайську схему
У Києві викрили шахраїв, які продавали громадянам фейкові посвідчення ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі). Підробку можна було придбати за 1,5…
Детальніше
Черкаському полісмену вручили підозру за отримання хабаря
Начальнику сектору дізнання одного з районних управлінь поліції області повідомили про підозру за фактом одержання хабаря в розмірі 300 доларів…
Детальніше
Хто кришує незаконну вирубку лісів на Волині
Журналісти програми  провели розслідування незаконної вирубки лісів на Волині і виявили, хто кришує цю діяльність. Під час зйомок програми представники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери