Карантин: за допомогою звернулося 40 тисяч українців

З початку карантину офіційний рівень безробіття в Україні підскочив на 13%. За допомогою з безробіття звернулося понад 40 тисяч людей.

Станом на 7 квітня кількість безробітних склала 364 тисяч осіб, що на 41 тисячу (на 13%) більше, ніж роком раніше, повідомила прес-служба Державного центру зайнятості  у четвер, 9 квітня.

Найбільше нових безробітних у Києві (зростання на 32,5%), Івано-Франківській (на 25,5%), Львівській (на 24,8%) і Закарпатській (на 24,3%) областях.

У центрі зайнятості нагадують, що на період дії карантину статус безробітного надається з першого дня подання заяви, виплата допомоги з безробіття призначається з першого дня реєстрації.

Заяву можна подати електронною поштою центру зайнятості через скриньку для прийому кореспонденції. Спеціаліст центру зайнятості у день подання заяви та документів зв’язується з заявником по телефону.

Раніше повідомлялося, що в Україні на третину впала кількість нових вакансій. При цьому майже у всіх сферах діяльності зросло співвідношення числа резюме до числа вакансій.

Нагадаємо, що один з десяти українців втратив роботу через пандемію. Менше половини українців отримають за березень повний обсяг зарплати, при цьому 43% людей, які працювали до карантину, продовжують регулярно ходити на роботу.

#stoppolitcor

Читайте також
"Укрзалізниця" закупила неякісних матеріалів на понад 200 млн гривень
Правоохоронці викрили схему постачання несертифікованої продукції для АТ "Укрзалізниця". Компанія витратила понад 200 млн гривень на матеріали для ремонту інтер’єру…
Детальніше
Податківців столиці викрили на корупції: завдано держзбитків на 2,5 млрд гривень
Правоохоронці викрили на корупції посадовців столичного управління Державної податкової служби. Чиновники сприяли комерсантам в ухиленні від сплати податків приблизно на…
Детальніше
Податкова реформа Зеленського і Мінфіну: чому її назвали "антиахметівською"
Законопроект, який передбачає податкову реформу, можуть прийняти до кінця місяця. У документі прописаний ряд положень, які можуть нашкодити бізнесу Ріната…
Детальніше
Споживачі оплатять підвищення зарплат членам НКРЕКП на 47%
Збільшення фонду заробітної плати членам НКРЕКП на 47% з липня 2021 року буде профінансовано коштом всіх споживачів комунальних послуг. Про…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери