Карантин: за допомогою звернулося 40 тисяч українців

З початку карантину офіційний рівень безробіття в Україні підскочив на 13%. За допомогою з безробіття звернулося понад 40 тисяч людей.

Станом на 7 квітня кількість безробітних склала 364 тисяч осіб, що на 41 тисячу (на 13%) більше, ніж роком раніше, повідомила прес-служба Державного центру зайнятості  у четвер, 9 квітня.

Найбільше нових безробітних у Києві (зростання на 32,5%), Івано-Франківській (на 25,5%), Львівській (на 24,8%) і Закарпатській (на 24,3%) областях.

У центрі зайнятості нагадують, що на період дії карантину статус безробітного надається з першого дня подання заяви, виплата допомоги з безробіття призначається з першого дня реєстрації.

Заяву можна подати електронною поштою центру зайнятості через скриньку для прийому кореспонденції. Спеціаліст центру зайнятості у день подання заяви та документів зв’язується з заявником по телефону.

Раніше повідомлялося, що в Україні на третину впала кількість нових вакансій. При цьому майже у всіх сферах діяльності зросло співвідношення числа резюме до числа вакансій.

Нагадаємо, що один з десяти українців втратив роботу через пандемію. Менше половини українців отримають за березень повний обсяг зарплати, при цьому 43% людей, які працювали до карантину, продовжують регулярно ходити на роботу.

#stoppolitcor

Читайте також
Заступник Степанова купив квартиру в Києві за 4,2 млн гривень
Заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер купив квартиру в Києві за 4,2 млн гривень. Про це стало відомо з його…
Детальніше
Стало відоме рішення суду щодо екс-заступника міністра Немилостивого
Віталія Немилостивого оштрафували та позбавили водійських прав на рік. Немилостивий визнав, що вів себе неналежним чином, порушив Правила дорожнього руху…
Детальніше
Відсторонений голова КС Тупицький подав третій позов до Верховного суду
Відсторонений голова Конституційного суду України (КСУ) Олександр ТупицькийКСУ: Тупицький продовжує працювати, але дистанційно. Зарплату отримує як і раніше подав третій…
Детальніше
ДПС викрила масштабну оборудку на реалізації автомобілей
Пресслужба Державної податкової служби України повідомила про викриття схеми реалізації автомобілів без їх фактичного постачання.  Загальна сума операцій склала понад…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери