Карантин: за допомогою звернулося 40 тисяч українців

З початку карантину офіційний рівень безробіття в Україні підскочив на 13%. За допомогою з безробіття звернулося понад 40 тисяч людей.

Станом на 7 квітня кількість безробітних склала 364 тисяч осіб, що на 41 тисячу (на 13%) більше, ніж роком раніше, повідомила прес-служба Державного центру зайнятості  у четвер, 9 квітня.

Найбільше нових безробітних у Києві (зростання на 32,5%), Івано-Франківській (на 25,5%), Львівській (на 24,8%) і Закарпатській (на 24,3%) областях.

У центрі зайнятості нагадують, що на період дії карантину статус безробітного надається з першого дня подання заяви, виплата допомоги з безробіття призначається з першого дня реєстрації.

Заяву можна подати електронною поштою центру зайнятості через скриньку для прийому кореспонденції. Спеціаліст центру зайнятості у день подання заяви та документів зв’язується з заявником по телефону.

Раніше повідомлялося, що в Україні на третину впала кількість нових вакансій. При цьому майже у всіх сферах діяльності зросло співвідношення числа резюме до числа вакансій.

Нагадаємо, що один з десяти українців втратив роботу через пандемію. Менше половини українців отримають за березень повний обсяг зарплати, при цьому 43% людей, які працювали до карантину, продовжують регулярно ходити на роботу.

#stoppolitcor

Читайте також
У Дніпрі затримали на хабарі в.о. керівника одного з відділів Самарської районної ради
Правоохоронці затримали  в.о. керівника відділу районної у місті Дніпро ради під час отримання першої частини неправомірної вигоди – 15 тис.…
Детальніше
У ДФС новий керівник: що відомо про Дмитра Сосиновича
Кабінет міністрів України своїм розпорядженням призначив тимчасово виконуючим обов'язки голови Державної фіскальної служби Дмитра Сосиновича. Він змінив Сергія Солодченка, який виконував обов'язки…
Детальніше
ДБР провело обшуки в лісгоспах Київської області через незаконні рубки
Державне бюро розслідувань провело обшуки в лісгоспах Київської області. Їх провели в рамках кримінальної справи про незаконні рубки. Ведеться досудове…
Детальніше
Новий керівник КЕВРЗ є фігурантом кримінальної справи
Виконуючий обов'язки генерального директора ПРАТ "Київський електровагоноремонтний завод" (КЕВРЗ) Сергій Пишняк є фігурантом відкритої кримінальної справи за фактом зловживання службовим…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери