Київрада виділила додатковий мільярд на медицину

Виділені гроші з міського бюджету підуть на премії медикам, на закупівлю медобладнання, лікарських засобів.

Київрада виділила майже мільярд гривень для медицину столиці і 300 млн грн для підтримки малозабезпечених осіб. Про це повідомляє прес-служба Київради.

“На пленарному засіданні Київської міської ради депутати скорегували бюджет міста Києва та програму соціально-економічного розвитку столиці. Згідно з рішенням, з місцевого бюджету Києва направлено 983,9 млн грн для медичної галузі столиці”, – йдеться в повідомленні.

Кошти передбачені на закупівлю медобладнання, лікарських засобів і фінансову підтримку тих, хто бореться з пандемією. Отже, доплати лікарям складуть 4 тисячі гривень, медсестрам – 3 тисячі. Для технічного персоналу лікарень і поліклінік передбачено по 1 000.

“Київрада подбала і про соціально незахищених киян. Для підтримки малозабезпечених категорій ми виділили майже 300 млн грн. На сьогоднішній день в столиці понад 12 тисяч самотніх киян похилого віку потребують допомоги. Місто буде закуповувати для них продуктові набори і буде доставляти їх пенсіонерам додому. Також передбачені надбавки в розмірі 2 000 гривень для соціальних працівників, які обслуговують одиноких непрацездатних киян на дому. Для премій соцпрацівникам буде виділено 4,6 млн грн”, – повідомив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Крім того, Київрада компенсує втрати комунальним підприємствам Київпастранс та Київський метрополітен у зв’язку з обмежувальними заходами через карантин. Місто також гарантує виплати їхнім працівникам заробітних плат. Всього на це передбачено 780 млн грн.

“У столиці 11 тисяч житлових будинків, з них 8,5 – у комунальній власності. Місто розуміє свою відповідальність, і забезпечує ОСББ і ЖБК дезінфікуючими засобами. Додатково сьогодні в коло одержувачів дезінфектантів включили територіальні центри, які щодня обслуговують одиноких і малозабезпечених. В цілому цей напрям профінансували на 24 млн грн”, – зазначив Странніков.

Водночас місто скоротило витрати на капітальне будівництво. Йдеться про проекти реконструкції і із капремонту великих об’єктів, які перебувають ще на етапі проектування.

#stoppolitcor

Читайте також
У Дніпрі відсторонили від посади главу метрополітену
Директор КП Дніпровський метрополітен, діями якого, за даними слідства, державі завдано багатомільйонних збитків, відсторонений від посади. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської…
Детальніше
У Міноборони назвали причину катастрофи літака
Катастрофа військового літака Ан-26 на Харківщині сталася через технічну несправність, ймовірно, машина зачепилася крилом за землю і після цього впала.…
Детальніше
Порушення виборчого законодавства
Кандидати займаються підкупом виборців у Тростянці Сумської області Політична партія «Наш край» під час передвиборчої кампанії організовує безкоштовні огляди у…
Детальніше
«Вимагали 4 тисячі доларів». Мера одного з міст Волині затримали на хабарі, - Нацполіція
Мера одного з міст Волинської області поліцейські затримали на хабарі. Він та його спільники вимагали 4 тисячі доларів США від…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери