Київрада виділила додатковий мільярд на медицину

Виділені гроші з міського бюджету підуть на премії медикам, на закупівлю медобладнання, лікарських засобів.

Київрада виділила майже мільярд гривень для медицину столиці і 300 млн грн для підтримки малозабезпечених осіб. Про це повідомляє прес-служба Київради.

“На пленарному засіданні Київської міської ради депутати скорегували бюджет міста Києва та програму соціально-економічного розвитку столиці. Згідно з рішенням, з місцевого бюджету Києва направлено 983,9 млн грн для медичної галузі столиці”, – йдеться в повідомленні.

Кошти передбачені на закупівлю медобладнання, лікарських засобів і фінансову підтримку тих, хто бореться з пандемією. Отже, доплати лікарям складуть 4 тисячі гривень, медсестрам – 3 тисячі. Для технічного персоналу лікарень і поліклінік передбачено по 1 000.

“Київрада подбала і про соціально незахищених киян. Для підтримки малозабезпечених категорій ми виділили майже 300 млн грн. На сьогоднішній день в столиці понад 12 тисяч самотніх киян похилого віку потребують допомоги. Місто буде закуповувати для них продуктові набори і буде доставляти їх пенсіонерам додому. Також передбачені надбавки в розмірі 2 000 гривень для соціальних працівників, які обслуговують одиноких непрацездатних киян на дому. Для премій соцпрацівникам буде виділено 4,6 млн грн”, – повідомив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Крім того, Київрада компенсує втрати комунальним підприємствам Київпастранс та Київський метрополітен у зв’язку з обмежувальними заходами через карантин. Місто також гарантує виплати їхнім працівникам заробітних плат. Всього на це передбачено 780 млн грн.

“У столиці 11 тисяч житлових будинків, з них 8,5 – у комунальній власності. Місто розуміє свою відповідальність, і забезпечує ОСББ і ЖБК дезінфікуючими засобами. Додатково сьогодні в коло одержувачів дезінфектантів включили територіальні центри, які щодня обслуговують одиноких і малозабезпечених. В цілому цей напрям профінансували на 24 млн грн”, – зазначив Странніков.

Водночас місто скоротило витрати на капітальне будівництво. Йдеться про проекти реконструкції і із капремонту великих об’єктів, які перебувають ще на етапі проектування.

#stoppolitcor

Читайте також
У МВС розповіли, чому почали штрафувати "євробляхерів"
Наразі грошове покарання становить 8,5 та 17 тисяч грн. Власників автомобілів на європейській реєстрації від недавнього часу Поліція отримала доступ…
Детальніше
Щоб не платити податки: судді і прокурори роками живуть в не введених в експлуатацію житлі
Миколаївські судді і прокурори порушують законодавство, проживаючи в розкішних будинках, що не введені в експлуатацію. Це допомагає їм оминути сплати…
Детальніше
Кабмін підвищить зарплати бюджетникам: скільки будуть платити
З 1 січня оклади зростуть на 20%, а з 1 грудня - ще на 8,3% Кабінет міністрів планує підвищити зарплати…
Детальніше
У Кабміні задумали створити "контролера інтернету"
В даному напрямку українці вже працюють з Британією, Австралією і Німеччиною. У Мінціфрі заговорили про створення регулятора безпеки в мережі,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери