За словами олігарха, на АРМА чиниться тиск з метою повернути Курченку його активи
Олігарх Ігор Коломойський звинуватив позаштатного радника глави Офісу президента Михайла Подоляка в тиску на керівництво Агентства з розшуку і менеджменту активів (АРМА) щодо вибору переможця конкурсу на управління активами Українського Медіа Холдингу (УМХ).
Коломойський в інтерв’ю УНІАН заявив, що радник глави ОП вимагає від АРМА, щоб переможцем конкурсу було оголошено ТОВ “Видавництво Український Медіа Дім”, що безпосередньо пов’язане з власником “УМХ” Сергієм Курченком, який знаходиться в розшуку.
За його словами, ця компанія запропонувала на конкурсі про управління активами одні з найнижчих пропозицій за доходами до бюджету держави, а представлені нею документи містять ряд недоліків.
Зокрема, ця компанія нібито запропонувала “в рази менше”, ніж запропонувало ТОВ “1+1 Інтернет” – 5 млн грн.
За словами олігарха, Подоляк заявив, що “посадить” чинного т.в.о. голови АРМА Віталія Сигидина і застеріг його від проведення тендерного комітету.
УМХ – українська медіакомпанія, що займається виробництвом контенту для всіх видів медіа, таких як: преса, радіо, інтернет, телебачення. Належала втікачеві-бізнесменові з оточення сім’ї Януковича Сергію Курченку.
Нагадаємо: 2 червня АРМА оголосила конкурс на право керування активами УМХ. Медіа Група Україна заявила про намір оскаржити конкурс у суді. 20 липня АРМА оголосила повторний конкурс на управління активами УМХ. В кінці серпня АРМА завершила прийом документів для проведення повторного конкурсу на пошук керуючого на корпоративні права, цінні папери, майнові права інтелектуальної власності, нерухоме та рухоме майно Українського Медіа Холдингу. Документи на участь у конкурсі надійшли від шести компаній: ТОВ “Видавничий Дім Масаві”, ТОВ “Комунікаційний Хаб “Економіка”, ТОВ “Сьогодні Мультимедіа”, ТОВ “Об’єднана Медіа Група”, ТОВ “Видавництво Український Медіа Дім”, ТОВ “1+1 Інтернет”.
#stoppolitcor