Коломойський не отримає $17 млн з продажу його бізнес-центру у США

У Клівленді (штат Огайо, США) федеральний суддя схвалив продаж бізнес-центру 55 Public Square, який належав компанії Optima Ventures, що входить до сфери інтересів українського бізнесмена Ігоря Коломойського. До того ж усі $17 млн, отримані від угоди, будуть переказані на рахунок федерального уряду, адже згодом суд може конфіскувати ці кошти.

Як пише Cleveland, покупцем нерухомості стала компанія K&D Group. За словами її генерального директора Дуга Прайса, 22-поверхову будівлю планують перебудувати на 160 квартир із 2 по 11 поверх, а решту залишити офісами. Удосконалений проєкт оцінюватиметься у $80 млн.

У статті зазначається, що справою компанії Коломойського Optima займалося ФБР. Зрештою все закінчилося обшуками в офісі у Клівленді, де розташовувалося представництво однієї з її дочірніх філій. Крім того, до суду було подано позови про конфіскацію майна 55 Public Square і будівель, якими володіє фірма в Луїсвіллі та Далласі.

Федеральна влада вважає, що Коломойський та його партнери використовували Optima для відмивання десятків мільйонів доларів через нерухомість та бізнес у США. Причому значна частина цих грошей вливалася саме у бізнес-центр Клівленда.

Згідно з постановою федерального судді, компанія, пов’язана із Коломойським, не сплатила заставу та заборгувала понад $14 млн. Крім того, вона винна понад $1,1 млн податків на майно та штрафних санкцій.

Американські компанії, які контролюють Коломойський та його соратник Геннадій Боголюбов, вирішили подати до суду проти США. Так, Optima Ventures та її “дочка” вимагають відшкодування збитків на суму понад $23 млн.

#stoppolitcor

 

Читайте також
НАБУ зловило одеського "короля контрабанди" Альперіна на угодах з поверненням ПДВ
Національне антикорупційне бюро спільно з ГУ ДФС і ГУ ДПС в Одеській області зафіксували факти корупційних схем із завезення товарів…
Детальніше
Колишній керівник ГПУ вступив у боротьбу за посаду глави САП
Колишній начальник управління спецрозслідування Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк подав документи на участь в конкурсі на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури…
Детальніше
Активи Януковича у Швейцарії будуть заморожені ще максимум три роки
Швейцарія нагадала Україні, що замороження активів колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення триватиме ще максимум три роки. Це передбачено законодавством…
Детальніше
Ексглава правління Приватбанку Дубілет, якого шукає НАБУ, виїхав з України
Колишній голова правління Приватбанку Олександр Дубілет, який підозрюється НАБУ в зловживаннях, перебуває за межами України. Про це  повідомили джерела в…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери