Хто і як просуває кандидата-маріонетку — Віталія Барвіненко

Список із негідних справ нардепа Віталія Барвіненка настільки великий, що навіть для їх тезисного перерахунку знадобиться окремий матеріал. Найближчим часом ми його обов’язково підготуємо, але сьогодні ГІ “Стоп Політичній Корупції” йде по гарячих слідах.

Барвіненко знову проривається до влади і знову найбезпринципнішими методами

Комплексний підхід діючого нардепа від округу 141 в Одеській області до передвиборчої гонки своєю масштабністю і нахабством просто шокує.

Так, наприклад, близька подруга Барвіненка, що її приставив до нього батько, — Тетяна Карпенко, яка займається медіа-підтримкою депутата, отримала у подарунок квартиру в Одесі. Це апартаменти в одній із найкращих новобудов Одеси, поруч із пляжами та історичним центром міста. Житло оцінюється в 120 тис. дол. (це більше 3 млн. грн.).

Навіть один цей факт говорить про те, що мандат для Барвіненка є вкрай цінним, адже надає гарні можливості для збагачення.

Також Барвіненко — єдиний кандидат, який розміщує саморекламу російською мовою, хоча це і суперечить законові.

Підкуп виборців

Видача грошей за голоси, коли виборці зобов’язуються проголосувати саме за Барвіненка, а також збір персональних даних здійснюються за низкою адресів у Білгород-Дністровську.

Сьогодні, 16 липня, поліція і спецпідрозділ “Корд” проводить обшуки на місцях, де, за попередніми повідомленнями, проводиться підкуп і зберігаються дані. Основні “гарячі точки”: Свято-Георгіївська, 7 і Калініна, 43.

Разом із поліцією на адреси виїхали і представники ГІ “Стоп Політичній Корупції”. Ми давно повідомляли правоохоронні органи про нечесні методи Барвіненка, і вельми вдячні за те, що поліція вживає відповідних заходів. Прикро, що це відбувається під самі вибори, а не раніше, але ми і надалі інформуватимемо громадськість щодо діяльності нардепа та кандидата Барвіненка.

Брехня та піар за чужий рахунок

4 липня у Білгород-Дністровській (Акерманській) фортеці виступав “95 Квартал”. Але захід був під загрозою зриву — стало відомо, що Барвіненко розповсюджує інформацію про те, що концерт відбудеться завдяки йому. Тобто фактично підводив виступ “Кварталу” під власну передвиборчу агітацію.

Воно і не є дивним, адже директор КП “Фортеця”, Морозов Олександр Володимирович, обіймає свою посаду завдяки Барвіненкові, і тепер “виказує подяку” патронові.

Родинні цінності

Віталий Барвіненко дуже рано прийшов у політику. Але прийшов не сам — його привів тато, Барвіненко Дмитро Лукович. Барвіненко-старший – людина із досвідом, зв’язками та невгамовним фінансовим апетитом.

Дмитро Лукович є головою фермерського господарства “Лука”. І закономірно, що в одному з приміщень, що належать СФГ “Лука” здійснюється друкування незаконного матеріалу відносно голосування за кандидата в нардепи. Адреса: Білгород-Дністровський район, с. Монаші, вул. Механізаторів, 78.

Барвіненко-старший уже не перший рік пропихує до влади синочка та вживає всіх необхідних, часто нечесних і незаконних, заходів, аби втримати цю владу. Адже під прикриттям парламентаря в обласного одеського депутата від “Опоблоку” набагато більше можливостей. І він їх використовує із нездоровим ентузіазмом.

Також Дмитро Лукович є керівником однієї із баптистських громад Білгород-Дністровського району. Дивно, що за такої активної особисто-економічної діяльності, у депутата знаходиться час на те, щоб піклуватися про душу. Хоча, можливо, його інтерес у громаді духовними справами не обмежується.

“Свій” клон

Барвіненко сам собі створив і відправив його реєструватися на вибори. Потім зважив, що той уже не потрібен, і вплинув на ЦВК — кандидата-клона прибрали зі списків. Непокірний клон через суд повернувся, але тепер заявляє, що йому та його рідними загрожують фізичною розправою люди Барвіненка.

Спільними зусиллями

Виборча кампанія підтримується, а з урахуванням її формату, ще й “кришується” багатьма місцевими діячами:

 • Кірсанов Анатолій Максимович — колишній працівник правоохоронних органів
 • Даценко Микола Миколайович—- фактично “комерційний гаманець” клану
 • Биковський Віктор Дмитрович —- адвокат
 • Древаль Василь Васильович — голова ОТГ (обласної територіальної громади), особливо наближений до клану
 • Німачук Олег Степанович — голова ОТГ
 • Бойко Вадим Валерійович — голова ОТГ
 • Різниченко Василь Іванович — голова ОТГ

Висновок

Кожне входження Віталія Барвіненка до влади супроводжується махінаціями. А кожен його депутатський строк – це схеми та величезні збитки для округу.

Ми дуже сподіваємось, що це порочне коло вдасться розірвати – завдяки діям правоохоронних органів та гласності. ГІ “Стоп Політичній Корупції” слідкуватиме за розвитком ситуації у 141 окрузі та, зокрема, діяльністю клану Барвіненків.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Найбільше хабарників виявилося серед поліцейських. Які професії виявилися в ТОП-10 корупціонерів
Державне бюро розслідувань (ДБР) в цьому році викрило отримання хабарів на загальну суму 20,8 млн гривень. Серед "лідерів" за кількістю…
Детальніше
Мільярд із «Великого будівництва» для тернопільського контрабандиста: що відомо про Андрія Ярему?
Як за допомогою президентської програми примножити сумнівно набутий капітал? Минулого літа «Укравтодор» провів рекордний на той момент тендер на понад…
Детальніше
Фіскали вимагали $12 тисяч за непроведення обшуків
Троє співробітників фіскальної служби були затримані правоохоронцями під час отримання хабаря. Троє співробітників Фіскальної служби вимагали 12 тисяч доларів хабаря…
Детальніше
У Києві силовики прийшли з обшуками до комунальних підприємств
Співробітники київської прокуратури разом зі слідчими поліції обшукують службові приміщення комунальних підприємств "Київавтодор", "Київавтошляхміст" та 10 районних КП ШЕУ Києва.…
Детальніше
Коментарі
 • Анонім 16.07.2019 18:42

  Молодцы! В Килийском районе уже скупили и даже готовы списки.

  Ответить
Додати коментар

Наші партнери