Киву позбавили звання кандидата наук

Народного депутата від ОПЗЖ Іллю Киву позбавили звання кандидата наук. Він заявив про намір оскаржувати у суді це рішення. 

“Влада не лише позбавила мене нагородного пістолета, а й сьогодні під час обшуку змусила комісію в Міністерстві освіти винести рішення про позбавлення мене звання кандидата наук на підставі того, що хоч у моїй дисертації немає плагіату, але, за рішенням комісії, немає новизни”, — повідомив сам Ілля Кива у коментарі ЗМІ.

Нардеп вважає, що такий хід — це ще одна спроба дискредитувати його. Він збирається звертатися до суду для оскарження рішення про позбавлення його звання кандидата наук та нагородної зброї.

Нагадаємо, що дисертацію на тему “Механізми впливу громадянського суспільства на державне регулювання правоохоронної діяльності (на прикладі країн ЄС та України)” нардеп захистив у квітні цього року.

Як повідомлялось раніше, вранці 16 листопада ДБР спільно з СБУ прийшли до будинку Іллі Киви для проведення обшуку.  Депутат заявив, що це спроба тиску на нього через його політичну позицію.

Увечері 16 листопада стало відомо, що Монастирський позбавив народного депутата Іллю Киву права на нагородну зброю.  Ілля Кива у відповідь назвав це “політичним тиском”.

#stoppolitcor

Читайте також
На Одещині незаконно передали землі вартістю понад 870 млн грн – ДБР
Слідчі ДБР розслідують факт незаконного відчуження 1,5 тисячі гектарів земель Національної академії аграрних наук України посадовими особами Головного управління Держгеокадастру…
Детальніше
Посвідчення ОБСЄ за 45 тис. грн: в Україні викрили крупну шахрайську схему
У Києві викрили шахраїв, які продавали громадянам фейкові посвідчення ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі). Підробку можна було придбати за 1,5…
Детальніше
Черкаському полісмену вручили підозру за отримання хабаря
Начальнику сектору дізнання одного з районних управлінь поліції області повідомили про підозру за фактом одержання хабаря в розмірі 300 доларів…
Детальніше
Хто кришує незаконну вирубку лісів на Волині
Журналісти програми  провели розслідування незаконної вирубки лісів на Волині і виявили, хто кришує цю діяльність. Під час зйомок програми представники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери