Київавтодор купить снігоприбиральну техніку на 141 млн у фірми з купою кримінальних справ

Столична влада в особі КП Київавтодор провели два тендери на закупівлю 24 вантажівок з обладнанням для нанесення реагентів для утримання доріг. Час поставки – до кінця цього року.

Згідно техдокументації, 12 вантажівок повинні бути вантажопідйомністю не менше 10 тонн, дизельним двигуном, потужністю 330 л. с. Решта 12 вантажівок повинні бути вантажопідйомністю не менше 13 т., Потужністю 240 к.с. В кабіні вантажівок повинен бути підігрів сидінь, кондиціонер, радіоприймач, механічна коробка передач, ABS.

Також до вантажівок закуповувалося обладнання – розподільник протиожеледних матеріалів і вакуумна установка для всмоктування сміття.

КП неодноразово звинувачували в дискримінаційних вимогах. Зокрема, щоб взяти участь в тендері, необхідно було мати досвід виконання подібної закупівлі на суму не менше 50% від вартості лота; характеристики прописані під конкретну модель вантажівки Ford Truck моделі 1833D DC.

Переможцем тендеру виявилася ТОВ «Сучасні Вантажівки». Сама компанія не новачок в тендерах. Згідно з даними аналітичної системи Clarity Project, з 2016 по 2020 рр. включно фірма взяла участь в 685 і підписала 333 договорів на загальну суму 1,95 млрд грн. В основному вона займається закупівлею вантажної транспортної техніки.

Фірма помічена в декількох кримінальних справах. Зокрема, Нацполіція в Сумській області в лютому 2017 року порушила проти «Сучасні Вантажівки» кримінальну справу за фактом крадіжки 7,7 млн ​​грн у КП СГС «Електроавтотранс». Згідно з матеріалами слідства, фірма продала КП чотири автобуси ATAMAN A092G6, які відразу ж стали ламатися. До того ж з’ясувався факт недостатності однієї заправки для роботи автобуса на маршруті, що суперечило техдокументації.

Також вінницька податкова поліція звинувачує «Сучасні Вантажівки» в пособництві при ухилянні від сплати ПДВ. Для цього фірма укладала ряд фіктивних договорів з ТОВ «Урожай». Загальна сума контрактів склала 374 тис. Грн.

#stoppolitcor

Читайте також
В Україні нарахували понад 30 корупційних схем із землею
Національне агентство з попередження корупції (НАПКА) виявило понад 30 корупційних схем у земельній сфері. Про це йдеться в повідомленні відомства.…
Детальніше
Платні камери в СІЗО принесли бюджету 2,5 млн грн
Надходження до бюджету від платних камер в слідчих ізоляторах склали 2,5 млн грн. Про це в інтерв'ю розповів міністр юстиції Денис Малюська.…
Детальніше
Протести в Києві: будівлю Офісу генпрокурора закидали фаєрами
Протестувальники, які прийшли сьогодні під Офіс генерального прокурора, закидали будівлю фаєрами. Мітингувальники вимагають звільнення активіста Сергія Стерненка та фігурантів справи про…
Детальніше
Зеленський знову відсторонив Тупицького з посади
Володимир Зеленський підписав указ про відсторонення на місяць Олександра Тупицького з поста голови КСУ. Президент Володимир Зеленський на місяць відсторонив…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери