Маркарова задекларувала 30 млн гривень від продажу акцій заводу залізобетонних виробів

Екс-міністр фінансів, новопризначений посол в США Оксана Маркарова задекларувала дохід 30 млн гривень від відчуження цінних паперів і корпоративних прав заводу залізобетонних виробів в Києві.
Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передають.

Маркарова 7 лютого внесла декларацію за 2020 рік, а 14 лютого внесла в неї виправлення.

Згідно з декларацією, Маркарова отримала в 2020 році 165 тис. гривень зарплати в Міністерстві фінансів (за роботу міністром з січня – до 4 березня), 478,9 тис. гривень відсотків від вкладу Акордбанк, і 30 млн гривень від продажу цінних паперів і корпоративних прав ТОВ ЗЖІ.

При цьому вона задекларувала у чоловіка Данила Волинця, власника 73% акцій Аккордбанка, дохід в 6,5 млн гривень, в тому числі 3,5 млн гривень зарплати в Акордбанк, 1,4 млн гривень відсотків від вкладу в цьому банку, 838 тис. гривень доходу від надання майна в оренду іноземцю, 600 тис. гривень гонорарів і 163,2 тис. гривень пенсії.

Крім того, Маркарова задекларувала готівкою 11 млн гривень на картці в Акордбанк (саме цю інформацію вона додала в декларацію за 2020 рік), а також на рахунках в Акордбанк 5,5 млн гривень і 186 тис. доларів, у чоловіка на рахунках в цьому ж банку – 8,2 млн гривень і 83,8 тис. доларів, а також 701,1 тис. доларів внеску в GMI / Citigroup Global Markets Inc.

Маркарова володіє квартирою площею 95,3 кв. м в Києві, хоча в декларації вказала, що фактично проживає в Ворзелі/Ірпені Київської області.
Також в її декларації вказано офісне приміщення площею 189,3 кв. м в Києві, взяте в оренду під Музей преси з 2015 року.

У власності чоловіка Маркарової квартира площею 98,6 кв. м у Львові та площею 278 кв. м в США, 2 житлових будинки 218,8 кв. м і 2,131 тис. кв. м в Київській області, 11 земельних ділянок в Київській і 1 ділянку у Львівській області, по гаражу в Києві та Львівській області, баня.

Маркарова з 2004 року володіє племінним конем, вона також володіє каблучкою Тіффані з дорогоцінними каменями, годинами Patek Philippe. У її чоловіка є колекція живопису і графіки українських художників 19-21 століть в загальній кількості 983 одиниці, 2 тис. книг (18-21 століття), а також 52 золоті монети і 293 срібні монети.

У посла США немає у власності автомобіля, її чоловік володіє автомобілями Mercedes CL500 2007 року випуску і Toyota Highlander 2015 рік випуску.

Маркарова з липня 2020 року володіє компанією Архідата (надає інформаційні послуги, послуги з розміщення та переробки даних) зі статутним капіталом 2 млн гривень в Києві на вул. Воздвиженська, вона також з 2006 року володіє акціями будівельного майданчика в Києві.

#stoppolitcor

Читайте також
Найбільше хабарників виявилося серед поліцейських. Які професії виявилися в ТОП-10 корупціонерів
Державне бюро розслідувань (ДБР) в цьому році викрило отримання хабарів на загальну суму 20,8 млн гривень. Серед "лідерів" за кількістю…
Детальніше
Мільярд із «Великого будівництва» для тернопільського контрабандиста: що відомо про Андрія Ярему?
Як за допомогою президентської програми примножити сумнівно набутий капітал? Минулого літа «Укравтодор» провів рекордний на той момент тендер на понад…
Детальніше
Фіскали вимагали $12 тисяч за непроведення обшуків
Троє співробітників фіскальної служби були затримані правоохоронцями під час отримання хабаря. Троє співробітників Фіскальної служби вимагали 12 тисяч доларів хабаря…
Детальніше
У Києві силовики прийшли з обшуками до комунальних підприємств
Співробітники київської прокуратури разом зі слідчими поліції обшукують службові приміщення комунальних підприємств "Київавтодор", "Київавтошляхміст" та 10 районних КП ШЕУ Києва.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери