Маркарова задекларувала 30 млн гривень від продажу акцій заводу залізобетонних виробів

Екс-міністр фінансів, новопризначений посол в США Оксана Маркарова задекларувала дохід 30 млн гривень від відчуження цінних паперів і корпоративних прав заводу залізобетонних виробів в Києві.
Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передають.

Маркарова 7 лютого внесла декларацію за 2020 рік, а 14 лютого внесла в неї виправлення.

Згідно з декларацією, Маркарова отримала в 2020 році 165 тис. гривень зарплати в Міністерстві фінансів (за роботу міністром з січня – до 4 березня), 478,9 тис. гривень відсотків від вкладу Акордбанк, і 30 млн гривень від продажу цінних паперів і корпоративних прав ТОВ ЗЖІ.

При цьому вона задекларувала у чоловіка Данила Волинця, власника 73% акцій Аккордбанка, дохід в 6,5 млн гривень, в тому числі 3,5 млн гривень зарплати в Акордбанк, 1,4 млн гривень відсотків від вкладу в цьому банку, 838 тис. гривень доходу від надання майна в оренду іноземцю, 600 тис. гривень гонорарів і 163,2 тис. гривень пенсії.

Крім того, Маркарова задекларувала готівкою 11 млн гривень на картці в Акордбанк (саме цю інформацію вона додала в декларацію за 2020 рік), а також на рахунках в Акордбанк 5,5 млн гривень і 186 тис. доларів, у чоловіка на рахунках в цьому ж банку – 8,2 млн гривень і 83,8 тис. доларів, а також 701,1 тис. доларів внеску в GMI / Citigroup Global Markets Inc.

Маркарова володіє квартирою площею 95,3 кв. м в Києві, хоча в декларації вказала, що фактично проживає в Ворзелі/Ірпені Київської області.
Також в її декларації вказано офісне приміщення площею 189,3 кв. м в Києві, взяте в оренду під Музей преси з 2015 року.

У власності чоловіка Маркарової квартира площею 98,6 кв. м у Львові та площею 278 кв. м в США, 2 житлових будинки 218,8 кв. м і 2,131 тис. кв. м в Київській області, 11 земельних ділянок в Київській і 1 ділянку у Львівській області, по гаражу в Києві та Львівській області, баня.

Маркарова з 2004 року володіє племінним конем, вона також володіє каблучкою Тіффані з дорогоцінними каменями, годинами Patek Philippe. У її чоловіка є колекція живопису і графіки українських художників 19-21 століть в загальній кількості 983 одиниці, 2 тис. книг (18-21 століття), а також 52 золоті монети і 293 срібні монети.

У посла США немає у власності автомобіля, її чоловік володіє автомобілями Mercedes CL500 2007 року випуску і Toyota Highlander 2015 рік випуску.

Маркарова з липня 2020 року володіє компанією Архідата (надає інформаційні послуги, послуги з розміщення та переробки даних) зі статутним капіталом 2 млн гривень в Києві на вул. Воздвиженська, вона також з 2006 року володіє акціями будівельного майданчика в Києві.

#stoppolitcor

Читайте також
Зеленський позбавив громадянства трьох українців, двоє – у санкційному списку "топ-контрабандистів"
Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства України трьох людей, двоє з яких – під санкціями РНБО за причетність…
Детальніше
Журналісти розкрили багатомільйонну схему податкових «скруток» в Галнафтогазі і групі компаній ОККО
Група компаній ОККО при ймовірному сприянні податкової інспекції ухиляється від сплати податків в особливо великих розмірах і завдає бюджету багатомільйонні…
Детальніше
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР. Поліцейський запропонував хабар слідчому ДБР у спробі уникнути…
Детальніше
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка, адвоката Юрія Зонтова, якого…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери