На сайті Верховної Ради опубліковано законопроєкт, згідно з яким в Україні пропонується збільшити період для розмитнення “євроблях”

На сайті Верховної Ради опубліковано законопроєкт, згідно з яким в Україні пропонується збільшити період для розмитнення “євроблях”. У пояснювальній записці зазначено, що прийняття даного закону сприятиме приведенню національного законодавства у відповідність до Конституції України та вже прийнятих законів України.

Йдеться про законопроєкт № 5561 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо встановлення строків у сфері оподаткування транспортних засобів, ввезених на митну територію України з метою власного користування”. Документ був зареєстрований в Раді 25 травня.

У документі автори проєкту закону пропонують термін спрощеного розмитнення автомобілів на європейській реєстрації продовжити. У документі йдеться про авто, які були везені особою в Україну до 31 березня 2021 року. У разі повторного ввезення пільговий період пропонується продовжити до 30 квітня 2021 року.

В цей момент пільговим розмитненням користуються авто, які були ввезені в Україну до 31 грудня 2020 року. Також в Україні власники авто з єврореєстрацією старше 5 років, які були ввезені до 31 грудня 2020 року, звільняються від ввізного мита, але повинні сплатити ПДВ і акцизний збір за пільговою ставкою. Сплата залежить від року виробництва авто і типу його двигуна.

#stoppolitcor

Читайте також
Спонсор бойовиків і скандальний забудовник Вадим Столар хоче підім'яти під себе Київ
Глава Офісу президента Андрій Єрмак хоче повернути скандальному забудовнику, нардепу від ОТЗЖ, якого підозрюють у фінансуванні тероризму, Вадиму Столар статус…
Детальніше
Збитків на понад мільйон: В Ужгороді експосадовцю оголосили підозру
Працівники поліції повідомляють, що довели причетність колишнього посадовця до правопорушення, пов’язаного з продажем земельних ділянок в Ужгороді. Фігуранту вже повідомили…
Детальніше
“П’яне ДТП” з нардепом Трухіним: ДБР не знає, хто був за кермом
Слідство у справі про ДТП за участю нардепа від "Слуги народу" Олександра Трухіна ще не отримало інформацію, яка б допомогла…
Детальніше
“Велике будівництво” топ-чиновника ОПУ: хто зводить величезний маєток під Києвом
Площа ділянки налічує майже 30 соток “Велике будівництво” у розпалі не лише по країні, а й у маєтку заступника голови…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери