На спиртзаводі під Харковом незаконно виготовили дезінфектори на 4 млн гривень

У Харківській області на спиртовому державному заводі незаконно виготовляли дезінфектори. Виробництво відбувалося на ДП “Дублянський спиртовий завод”.

Про це повідомляє прес-служба обласного управління Національної поліції.

Вказано, що до Дергачівської місцевої прокуратури надійшли матеріали по причетності посадових осіб спиртового заводу до організації незаконного виробництва не облікованої спиртовмісної продукції (біоетанолу) на потужностях підприємства для особистого збагачення.

Слідчі встановили, що підприємство останні роки перебуває у стадії банкрутства та офіційно не здійснює виробничої діяльності. Крім того, йому анулювали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, на виробництво спирту етилового та біоетанолу, а також ліцензію на продаж спирту етилового, біоетанолу та алкогольних виробів.

“Однак, посадові особи державного підприємства здійснюють незаконну реалізацію частини виготовленої спиртовмісної продукції товариству з обмеженою відповідальністю, керівником якого є 43- річна жінка”, – вказано у повідомленні.

Зазначається, що жінка організувала незаконне виробництво контрафактних дезінфікуючих засобів, реалізація яких здійснюється через Інтернет та мережу аптек у Харкові.

За даними поліції, на науково-виробничому підприємстві зберігається близько 2 тонн спирту та понад 200 літрів готової продукції. На даний час проводять санкціоновані обшуки товариства з обмеженою відповідальністю.

“Протягом поточного року науково-виробнича фірма отримала понад 4 мільйони гривень незаконного прибутку від реалізації вказаної продукції”, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, Кабмін зняв заборону на експорт засобів індивідуального захисту.

#stoppolitcor

Читайте також
ДПС викрила масштабну оборудку на реалізації автомобілей
Пресслужба Державної податкової служби України повідомила про викриття схеми реалізації автомобілів без їх фактичного постачання.  Загальна сума операцій склала понад…
Детальніше
YouTube заблокував трансляцію телеканалу "112 Україна"
Трансляцію телеканалу "112 Україна", проти якого 2 лютого були введені санкції РНБО, заблокував і сервіс YouTube. Про це йдеться в повідомленні телеканалу "Newsone" в Telegram-каналі. "Сервіс…
Детальніше
США запроваджують санкції проти олігарха Коломойського та членів його сім'ї
США запроваджують санкції проти олігарха Ігоря Коломойського, якого звинувачують в корупції. Про це повідомляє Державний департамент США . «Я оголошую…
Детальніше
Порошенко витратив за перші дні березня майже 4 млн гривень
Колишній Президент (2014-2019 роки), депутат Верховної Ради (фракція "Європейська солідарність") Петро Порошенко задекларував витрати у вигляді подарунка в грошовій формі на 3,7…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери