На спиртзаводі під Харковом незаконно виготовили дезінфектори на 4 млн гривень

У Харківській області на спиртовому державному заводі незаконно виготовляли дезінфектори. Виробництво відбувалося на ДП “Дублянський спиртовий завод”.

Про це повідомляє прес-служба обласного управління Національної поліції.

Вказано, що до Дергачівської місцевої прокуратури надійшли матеріали по причетності посадових осіб спиртового заводу до організації незаконного виробництва не облікованої спиртовмісної продукції (біоетанолу) на потужностях підприємства для особистого збагачення.

Слідчі встановили, що підприємство останні роки перебуває у стадії банкрутства та офіційно не здійснює виробничої діяльності. Крім того, йому анулювали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, на виробництво спирту етилового та біоетанолу, а також ліцензію на продаж спирту етилового, біоетанолу та алкогольних виробів.

“Однак, посадові особи державного підприємства здійснюють незаконну реалізацію частини виготовленої спиртовмісної продукції товариству з обмеженою відповідальністю, керівником якого є 43- річна жінка”, – вказано у повідомленні.

Зазначається, що жінка організувала незаконне виробництво контрафактних дезінфікуючих засобів, реалізація яких здійснюється через Інтернет та мережу аптек у Харкові.

За даними поліції, на науково-виробничому підприємстві зберігається близько 2 тонн спирту та понад 200 літрів готової продукції. На даний час проводять санкціоновані обшуки товариства з обмеженою відповідальністю.

“Протягом поточного року науково-виробнича фірма отримала понад 4 мільйони гривень незаконного прибутку від реалізації вказаної продукції”, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, Кабмін зняв заборону на експорт засобів індивідуального захисту.

#stoppolitcor

Читайте також
"Укрзалізниця" закупила неякісних матеріалів на понад 200 млн гривень
Правоохоронці викрили схему постачання несертифікованої продукції для АТ "Укрзалізниця". Компанія витратила понад 200 млн гривень на матеріали для ремонту інтер’єру…
Детальніше
Податківців столиці викрили на корупції: завдано держзбитків на 2,5 млрд гривень
Правоохоронці викрили на корупції посадовців столичного управління Державної податкової служби. Чиновники сприяли комерсантам в ухиленні від сплати податків приблизно на…
Детальніше
Податкова реформа Зеленського і Мінфіну: чому її назвали "антиахметівською"
Законопроект, який передбачає податкову реформу, можуть прийняти до кінця місяця. У документі прописаний ряд положень, які можуть нашкодити бізнесу Ріната…
Детальніше
Споживачі оплатять підвищення зарплат членам НКРЕКП на 47%
Збільшення фонду заробітної плати членам НКРЕКП на 47% з липня 2021 року буде профінансовано коштом всіх споживачів комунальних послуг. Про…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери