На спиртзаводі під Харковом незаконно виготовили дезінфектори на 4 млн гривень

У Харківській області на спиртовому державному заводі незаконно виготовляли дезінфектори. Виробництво відбувалося на ДП “Дублянський спиртовий завод”.

Про це повідомляє прес-служба обласного управління Національної поліції.

Вказано, що до Дергачівської місцевої прокуратури надійшли матеріали по причетності посадових осіб спиртового заводу до організації незаконного виробництва не облікованої спиртовмісної продукції (біоетанолу) на потужностях підприємства для особистого збагачення.

Слідчі встановили, що підприємство останні роки перебуває у стадії банкрутства та офіційно не здійснює виробничої діяльності. Крім того, йому анулювали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, на виробництво спирту етилового та біоетанолу, а також ліцензію на продаж спирту етилового, біоетанолу та алкогольних виробів.

“Однак, посадові особи державного підприємства здійснюють незаконну реалізацію частини виготовленої спиртовмісної продукції товариству з обмеженою відповідальністю, керівником якого є 43- річна жінка”, – вказано у повідомленні.

Зазначається, що жінка організувала незаконне виробництво контрафактних дезінфікуючих засобів, реалізація яких здійснюється через Інтернет та мережу аптек у Харкові.

За даними поліції, на науково-виробничому підприємстві зберігається близько 2 тонн спирту та понад 200 літрів готової продукції. На даний час проводять санкціоновані обшуки товариства з обмеженою відповідальністю.

“Протягом поточного року науково-виробнича фірма отримала понад 4 мільйони гривень незаконного прибутку від реалізації вказаної продукції”, – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, Кабмін зняв заборону на експорт засобів індивідуального захисту.

#stoppolitcor

Читайте також
Колишнього депутата Богуславського міськради Артошеса Татояна запідозрили в організації масштабної схеми розкрадання бюджетних коштів
За даними слідства, Татоян офіційно володіє ПП «Татоян» і контролює через третіх осіб ТОВ «Арт Білд Груп» і ТОВ «БПФ«…
Детальніше
Відповідь Правого Сектору закарпатським депутатам на Мадярській гімн
Наступного року Україна святкуватиме 30-ту річницю незалежності, але такий собі привід для радощів у святкуванні ювілею. Адже, чи можемо ми…
Детальніше
СБУ затримала інспектора Галицької митниці за систематичні хабарі
Співробітники Служби безпеки України затримали інспектора митного посту «Яворів» Галицької митниці за систематичне отримання неправомірної вигоди від водіїв. Як встановило…
Детальніше
НАБУ і САП повідомили Микитасю про ще одну нову підозру
Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомили про нову підозру колишньому народному депутату Максиму Микитасю у наданні хабара експерту…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери