НАБУ прослідковує схему “ОГП-Печерський суд” для зливу справ

Національне антикорупційне бюро заявляє, що прослідковує схему із судами, через яку підозрювані уникають відповідальності.

Між резонансними справами, які розслідує НАБУ, прослідковується схема уникнення відповідальності через намагання передати справи до інших правоохоронних органів та уникнення скерування їх до ВАКС (Вищого антикорупційного суду).

Схема проста – сторона захисту звертається до Печерського райсуду (який взагалі не має розглядати справи щодо топкорупції), той зобов’язує Генпрокурора визначити нову підслідність.

Генпрокурор сумлінно виконує такі незаконні судові рішення, які очевидно протирічать законодавству — справи НАБУ заборонено передавати до інших органів досудового розслідування.

НАБУ стверджує, що цю схему намагалися провернути у провадженні щодо “ВіЕйБі Банку”, де підозрюваним є Олег Бахматюк. І такі ж дії вчиняються у справі за фактом підкупу експерта, де фігурує заступник глави ОП Олег Татаров.

В НАБУ висловили стурбованість “подальшою долею “справи ОАСК”, оскільки ще у серпні Печерський райсуд столиці ухвалив рішення забрати її з НАБУ.

#stoppolitcor

Читайте також
На одному з кораблів прикордонники виявили близько 13 тонн споживчих товарів
На одному з кораблів прикордонники виявили близько 13 тонн споживчих товарів, які намагалися ввезти в країну під виглядом цементу. Тонни…
Детальніше
Ярослава Гадзала повторно відсторонили від займаної посади
Суд повторно відсторонив керівника Національної академії аграрних наук Ярослава Гадзала від займаної посади. Рішення діятиме до 8 липня. Про це повідомили у прес-службі…
Детальніше
Заробітна плата генерального прокурора Ірини Венедіктової за квітень становила
Оклад генпрокурора склав 70 720 гривень. Зарплата вказана з урахуванням надбавок і премії, не вказано, яку суму Венедиктова отримала після…
Детальніше
Чиновник управління доброустрою в Київській області потрапив під підозру правоохоронців
Чиновник управління доброустрою в Київській області потрапив під підозру правоохоронців, які розслідують факти розтрати на суму понад 1,2 мільйона гривень.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери