НАБУ закрило справу проти Порошенка про можливу розтрату $100 млрд

Національне антикорупційне бюро (НАБУ) закрило справу проти колишнього Президента Петра Порошенка про можливу розтрату 100 млрд доларів.

Про це адвокат Порошенка Ігор Головань повідомив на брифінгу.

“Як нам стало відомо, 25 січня було закрито Національним антикорупційним бюро України кримінальне провадження, яке свого часу було зареєстровано за заявою народного депутата Рената Кузьміна і групи народних депутатів”, – сказав він.

Йдеться про справу про можливу розтрату 100 млрд доларів державного бюджету України та коштів міжнародної фінансової допомоги представниками колишнього Президента США Барака Обами у змові з Порошенком.

“Ця вся історія, на нашу думку, є яскравим свідченням, прикладом того, як фабрикуються оті заяви, ці кримінальні провадження агентами впливу держави-агресора Російської Федерації за допомогою жителів владних кабінетів теперішньої України”, – сказав Головань.

Раніше Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Порошенка за заявою Кузьміна та інших депутатів Верховної Ради про можливе скоєння кримінального злочину колишнім Президентом і його оточенням кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна) і ч. 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) грошових коштів) Кримінального кодексу.

Крім того, Головань повідомив, що Державне бюро розслідувань закрило справу про можливе неправдиве повідомлення про злочин Кузьміним, яка була зареєстрована за заявою адвокатів Порошенко.

Рішення про закриття наразі оскаржується.

#stoppolitcor

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери