НАБУ затримало на хабарі помічника “Слуги народу” Олександра Юрченка

Помічник Юрченко взяв перші $13 тисяч хабара. Загальна сума повинна була скласти $200 тис. Згідно сайту парламенту, у Юрченко 21 помічник.

НАБУ “вело” нардепа від “Слуги народу” не один місяць.

Як повідомив у Facebook виключений з фракції СН нардеп Гео Лерос, помічник взяв перші $13 тисяч (уся сума складала $200 тисяч), які передбачались Юрченку за законопроєкт, пов’язаний із побутовими відходами.

“НАБУ “вело” нардепа не один місяць, назбирало достатньо доказів”, – зазначив він.

За словами Лероса, тепер очікується санкція Офісу генерального прокурора на вручення Юрченку підозри. Пізніше в Офісі генпрокурора заявили, що не отримували матеріали щодо Юрченка.

“Повідомлення про підозру народним депутатам України готує генеральний прокурор, а не НАБУ”.

Нагадаємо, Юрченко був обраний по мажоритарному округу №211 у Голосіївському районі Києва, випередивши висуванця “Європейської солідарності”, секретаря Київради VII скликання Володимира Прокопіва, якого вважали фаворитом виборчих перегонів.

Юрченко народився 23 липня 1988 року у Києві. З 2005 по 2008 рік працював кур’єром, техніком-конструктором, архітектором третьої категорії ЗАТ “Спеціальний науково-реставраційний проектний інститут “Укрпроектреставрація”.

У 2009-2015 роках був головним адміністратором міжнародної юридичної компанії Clifford Chance, на момент обрання до Ради тимчасово не працював.

Згідно з сайтом парламенту, у Юрченка 21 помічник: за строковим трудовим договором на постійній основі: Жигун Олександр, Логін Сергій, Назарчук Олег; за строковим трудовим договором за сумісництвом: Лапінський Сергій; на громадських засадах: Бєляєв Андрій, Борисова Олександра, Войналович Юлія, Вутке Сергій, Дацків Наталія, Дзюба Віталій, Добровольська Юліана, Земляков Володимир, Карнаух Дар’я, Куліковський Олександр, Литвин Наталія, Машовець Сергій, Омельченко Ольга, Піддубна Аліна, Сапожніков Євген, Сухопара Ольга, Царик Максим.

#stoppolitcor

Читайте також
Конкурсний тупик. Чому в Україні не можуть обрати керівництво САП, ДБР та БЕБ
В Україні три ключові правоохоронні органи залишаються без повноцінних керівників. Конкурси на посади голів САП і ДБР "загальмували" на невизначений…
Детальніше
"Укрзалізниця" закупила неякісних матеріалів на понад 200 млн гривень
Правоохоронці викрили схему постачання несертифікованої продукції для АТ "Укрзалізниця". Компанія витратила понад 200 млн гривень на матеріали для ремонту інтер’єру…
Детальніше
Податківців столиці викрили на корупції: завдано держзбитків на 2,5 млрд гривень
Правоохоронці викрили на корупції посадовців столичного управління Державної податкової служби. Чиновники сприяли комерсантам в ухиленні від сплати податків приблизно на…
Детальніше
Податкова реформа Зеленського і Мінфіну: чому її назвали "антиахметівською"
Законопроект, який передбачає податкову реформу, можуть прийняти до кінця місяця. У документі прописаний ряд положень, які можуть нашкодити бізнесу Ріната…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери