Національна поліція України у співпраці з органами прокуратури успішно налагодила системну роботу в сфері боротьби з корупцією, заявила генеральний прокурор Ірина Венедиктова на нараді з керівництвом Міністерства внутрішніх справ України та Національної поліції у вівторок.
“Більше 80% кримінальних проваджень з корупційних правопорушень розслідує Національна поліція України в тісній співпраці з органами прокуратури. На третину в цьому році збільшилася кількість розкритих таких злочинів, на 20% кількість засуджених. Нам вдалося налагодити системну роботу, однак необхідно докласти спільних зусиль для підвищення ефективності розслідування, щоб винні в корупційних злочинах всіх рівнів були справедливо покарані “, – підкреслила Венедиктова, повідомляє прес-служба Нацполіціі в соцмережі Facebook.
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков погодився з генпрокурором і зазначив, що обсяг спільної роботи – колосальний. А органи внутрішніх справ працюють з прокуратурою, для того, щоб знизити рівень корупції в Україні та показати суспільству результати роботи.
За категоріями правопорушень серед направлених до суду кримінальних проваджень найбільше присвоєнь, розтрат майна або заволодінь ним шляхом зловживання службовим становищем – 1347, отримань неправомірної вигоди посадовою особою – 136, зловживань владою або службовим становищем – 147 і зловживань впливом 43.
За словами глави Нацполіціі Ігоря Клименка, в цьому році також було складено більше 10 тис. Протоколів про корупцію, 70% з яких вже направлено до суду.
#stoppolitcor