Призначено нового голову Івано-Франківської ОДА

Президент Володимир Зеленський призначив Віталія Федоріва головою Івано-Франківської ОДА. Про це йдеться в указі президента.

Зокрема, президент звільнив Федоріва з посади в.о голови Івано-Франківської ОДА і призначив новим головою цією області.

Разом з тим, в Офісі президента вже повідомили, що Зеленський зустрівся з Федорівим. Лідер країни наголосив на важливості вирішення актуальних проблем області. Зокрема, йшлося про економічний розвиток регіону.

Біографія

Віталій Федорів народився 1977 року в селі Братківці Тисменицького району Івано-Франківської області. Закінчив Івано-Франківський державний технічний університет нафти і газу за спеціальністю “Економіка підприємства”, (інженер-економіст), у 2004 році – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу за спеціальністю “Державна служба” (магістр державної служби).

З 2001 року працював у структурах Івано-Франківської обласної державної адміністрації, а також заступником начальника Державної фінансової інспекції в Івано-Франківській області.

З листопада 2018 року був заступником голови, а з лютого 2020-го – тимчасово виконував обов’язки голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, вчора Володимир Зеленський призначив Олексія Петрова головою Закарпатської обласної державної адміністрації. До цього Петров подавав декларацію на посаду голови Закарпатської ОДА.

Також український президент призначив Романа Боднара головою Черкаської ОДА, Андрія Прокопенко головою Чернігівської області, а Володимира Труша головою Тернопільської обласної державної адміністрації.

#stoppolitcor

Читайте також
АРМА обрала управителя для трубопроводу Медведчука
Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), обрав переможцем конкурсу на…
Детальніше
Громадянина України Гладиря засудили до 10 років в'язниці в США за кібератаки на компанії
Суд у Вашингтоні засудив громадянина України Федора Гладиря до 10 років позбавлення волі за низку кібератак на американські компанії, які…
Детальніше
Підсанкційний депутат Держдуми РФ Бабаков підсилює готельну імперію в Києві для відкриття гральних закладів
Підсанкційний депутат Держдуми РФ, який голосував за анексію Криму, Олександр Бабаков підсилює свою готельну імперію в Києві. Робить це з…
Детальніше
Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко позичила майже 112 мільйонів гривень своїй доньці Тимошенко Євгенії
Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко позичила майже 112 мільйонів гривень своїй доньці Тимошенко Євгенії. У ньому йдеться, що кошти позичені…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери