Шуфрич не догодив

Згідно попереднього рішення, Шуфрич очолить комітет ВР з питань свободи слова. Однак деякі політичні сили проти цього призначення і вимагають не давати слова Шуфричу.

ЄС, Батьківщина, Голос

Закономірно, що найневдоволеніші — в “Європейській солідарності”. Але їм у принципі ніхто не подобається в Опозиційній платформі, котру їх лідер уже охрестив “окупаційною”. І все ж партія отримала підтримку частини народу, і було б цілком логічно, що представник ОПЗЖ очолить один із комітетів ВР.

“Голос” також виступив проти “реваншу регіоналів”, а самого Шуфрича називають політиком з антиукраїнською позицією. І в “Батьківщині” не згодні — в результаті “ЕС” і “Батьківщина” відкликали своїх претендентів на членство у комітеті свободи слова. Тепер кількість людей скоротилась з 7 до 5 чоловік — і наразі це найменший комітет.

Слуга народу

Навіть усередині головної парламентської сили думки розділилися.

Наприклад, Арахамія не вбачає нічого жахливого в призначенні Шуфрича:

“Слухайте, в нас є квотний принцип, щось треба віддавати опозиції. Вони самі делегують, це не ми кажемо, що хай буде Шуфрич або Рабінович, або Медведчук. Вони говорять, що ми бачимо таку людину. Ми можемо сказати тільки те, що ми вам віддаємо цей комітет, беріть і делегуйте. Тобто ви маєте питання щодо Шуфрича адресувати до ОПЗЖ — це їх квота і вони фактично делегували людину. Ми погодились, адже там був такий список, чесно кажучи. Шуфрич не така вже і погана людина”.

А от Дубінського така перспектива геть не радує:

“Мені здається, Нестор Шуфрич і свобода слова — це діаметрально різні поняття. Але це комітет фракцій висував кандидатуру. Я не проти, щоб вона займалась питанням свободи слова. Але для мене є смішним саме формулювання. Я голосуватиму проти”.

Громадськість

Журналістам Шуфрич теж не до вподоби, до того ж давно. ЗМІ закликають поставити на чолі комітету з питань свободи слова досвідченого медійника. А народ просто зливає у мережу свій подив і свіжі анекдоти на тему.

Шуфрич

Сам нардеп спокійно реагує на критику, наголошуючи, що кожен має право на свою думку. Проте якісь висновки можна робити тільки за результатами роботи. Також Шуфрич озвучив свої плани в комітеті — у пріоритеті два напрямки:

  1. Фізичний захист журналістів — залучення правоохоронних органів для гарантування безпеки для представника будь-якого ЗМІ.
  2. Захист юридичних осіб, у тому числі інтернет-видань.

Шуфрич обіцяє уважно слідкувати за усіма спробами та фактами тиску на ЗМІ та окремих журналістів і своєчасно й адекватно реагувати на ці сигнали.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Хабарі та розтрата коштів на «Великому будівництві»
Уже майже рік в Україні триває «Велике будівництво». І як будь-який інфраструктурний проєкт він неминуче тягне за собою кримінальні справи…
Детальніше
Очільник ДФС анонсував участь у конкурсі на голову Бюро економічної безпеки
Вадим Мельник розповів, що не зважаючи на його участь у конкурсі, Державна фіскальна служба продовжить реорганізацію, адже нещодавно відбулася зміна…
Детальніше
Україна поверне більшу частину коштів в справі "Приватбанку", - Венедиктова
Україні вдасться повернути велику частину коштів в справі державного "Приватбанку". Про це заявила генеральний прокурор України Ірина Венедиктова. "Може, це…
Детальніше
В Україні нарахували понад 30 корупційних схем із землею
Національне агентство з попередження корупції (НАПКА) виявило понад 30 корупційних схем у земельній сфері. Про це йдеться в повідомленні відомства.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери