Нові штрафи для підприємців, зустрічайте вже сьогодні

З 14.01.2021 року, тобто від сьогодні, в дію вступить закон за яким підприємців штрафуватимуть за відсутність масок у відвідувачів, а також обов’язковим є попередження про необхідність перебувати у приміщенні в масці. За порушення таких правил передбачено штраф у розмірі від 200 до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто приблизно                    3400 – 5100 грн. Також, штрафуватимуть і співробітників підприємств за порушення таких правил.

Отже, спочатку держава допомагає підприємцям і надає допомогу у розмірі 8000 грн, а потім обкладає штрафами і тим самим, поповнює казну на кругленьку суму, а у разі повторних порушень, то не тільки виходить в нуль, а ще й залишається в плюсі. Такий собі легкий та пасивний дохід в дефіцитний бюджет.

Адже, треба якимось чином поповнювати ковідний фонд, за рахунок, якого можливо й замовлялася контрабандна вакцина від коронавірусу вартістю 1000 – 3000 євро для небожителів українського уряду та близьких до них осіб українського бомонду. Про що ми з вами говорили раніше.

А яким ще чином пояснити те, що фонд із цільовим призначенням так швидко спустошився, а результати  у боротьбі з ковідом ми так і не побачили. Все за таких самих умов лікарям доводиться боротися з пандемією, а вже минув рік з початку цього нерівного бою.

Тож: «Все життя театр, а люди в ньому актори» – як колись казав В. Шекспір, то чому ми постійно перетворюємо його на театр абсурду?

#stoppolitcor

Читайте також
У МВС розповіли, чому почали штрафувати "євробляхерів"
Наразі грошове покарання становить 8,5 та 17 тисяч грн. Власників автомобілів на європейській реєстрації від недавнього часу Поліція отримала доступ…
Детальніше
Щоб не платити податки: судді і прокурори роками живуть в не введених в експлуатацію житлі
Миколаївські судді і прокурори порушують законодавство, проживаючи в розкішних будинках, що не введені в експлуатацію. Це допомагає їм оминути сплати…
Детальніше
Кабмін підвищить зарплати бюджетникам: скільки будуть платити
З 1 січня оклади зростуть на 20%, а з 1 грудня - ще на 8,3% Кабінет міністрів планує підвищити зарплати…
Детальніше
У Кабміні задумали створити "контролера інтернету"
В даному напрямку українці вже працюють з Британією, Австралією і Німеччиною. У Мінціфрі заговорили про створення регулятора безпеки в мережі,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери