Новий скандал на Закарпатті. Вчителів-угорців наказали за участь у виборах від українських партій

Вже багато років, перед новорічними святами, Благодійний фонд Об’єднання угорської культури Закарпаття КМКС за кошти офіційного Будапешта сплачує річну матеріальну допомогу співробітникам освіти, медицини та культури, котрі є представниками угорської національної меншини.

Не дивлячись на те, що Угорщина виділила ці кошти, цього року вказану допомогу не отримали сотні вчителів угорських шкіл.

Виявляється, що Фонд та його керівництво, в особі Василя Брензовича, на свій погляд поділив угорців на «правильних» та «неправильних» в залежності від їх політичних переконань.

Так, у список «неправильних» угорців потрапили ті, хто балотувався в органи місцевого самоврядування від інших партій, виступали їх членами комісій або просто підтримували політику КМКС.

При спробі виявити причину такого поділу, учителя отримують однакові відповіді про те, що їх дії суперечать принципам національної політики Угорщини, в зв’язку з цим вони й потрапили у «чорний список» партії і не отримують грошову допомогу.

До посту невдоволених вчителів, котрі публічно підняли це питання, секретарі партії КМКС (депутати Берегівської ОТГ Кароліна Дорчі та Андрій Мештер) без сорому власних висловлювань, принизили вчителів за їх політичні переконання та підкреслили, щоб ті «йшли за допомогою до українських партій».

#stoppolitcor

 

Читайте також
На Тернопільщині податківця викрили у мільйонному хабарі
Глава однієї з районних податкових інспекцій вимагав гроші за зменшення штрафу після перевірки. У Тернопільській області викрили на хабарництві начальника…
Детальніше
НАБУ зловило одеського "короля контрабанди" Альперіна на угодах з поверненням ПДВ
Національне антикорупційне бюро спільно з ГУ ДФС і ГУ ДПС в Одеській області зафіксували факти корупційних схем із завезення товарів…
Детальніше
Колишній керівник ГПУ вступив у боротьбу за посаду глави САП
Колишній начальник управління спецрозслідування Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк подав документи на участь в конкурсі на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури…
Детальніше
Активи Януковича у Швейцарії будуть заморожені ще максимум три роки
Швейцарія нагадала Україні, що замороження активів колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення триватиме ще максимум три роки. Це передбачено законодавством…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери