Новий скандал на Закарпатті. Вчителів-угорців наказали за участь у виборах від українських партій

Вже багато років, перед новорічними святами, Благодійний фонд Об’єднання угорської культури Закарпаття КМКС за кошти офіційного Будапешта сплачує річну матеріальну допомогу співробітникам освіти, медицини та культури, котрі є представниками угорської національної меншини.

Не дивлячись на те, що Угорщина виділила ці кошти, цього року вказану допомогу не отримали сотні вчителів угорських шкіл.

Виявляється, що Фонд та його керівництво, в особі Василя Брензовича, на свій погляд поділив угорців на «правильних» та «неправильних» в залежності від їх політичних переконань.

Так, у список «неправильних» угорців потрапили ті, хто балотувався в органи місцевого самоврядування від інших партій, виступали їх членами комісій або просто підтримували політику КМКС.

При спробі виявити причину такого поділу, учителя отримують однакові відповіді про те, що їх дії суперечать принципам національної політики Угорщини, в зв’язку з цим вони й потрапили у «чорний список» партії і не отримують грошову допомогу.

До посту невдоволених вчителів, котрі публічно підняли це питання, секретарі партії КМКС (депутати Берегівської ОТГ Кароліна Дорчі та Андрій Мештер) без сорому власних висловлювань, принизили вчителів за їх політичні переконання та підкреслили, щоб ті «йшли за допомогою до українських партій».

#stoppolitcor

 

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери