Відкриття ринків в Україні: опубліковано рішення уряду

Кабінет міністрів опублікував рішення про відкриття ринків в Україні. Відповідний документ розміщено на урядовому порталі.

Відповідно до постанови, дозволяється робота продуктових ринків за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених головним санітарним лікарем України.

Крім того, Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів протягом дії карантину має забезпечити:

  • проведення щоденних позапланових перевірок за дотриманням продуктовими ринками протиепідемічних вимог;
  • присутність не менше двох інспекторів на кожному ринку протягом усього часу його роботи та проведення ними позапланових перевірок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на першому етапі відкриються 872 продовольчих ринки. При цьому крім вищевказаних вимог вони повинні дотримуватися протиепідемічних заходів, встановлених головним санітарним лікарем. До них відноситься наявність антисептиків на входах, безпечна відстань між продавцями, регулярна дезінфекція приміщень і т. д.

Зазначимо, незважаючи на рішення уряду, Тернопіль вирішив відкласти відкриття продуктових ринків. Рішення було прийнято у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус.

#stoppolitcor

Читайте також
У Чернівцях розпочалося голосування в 2-му турі виборів мера
О 08:00 неділі, 29 листопада, в Чернівцях, де раніше вибори були під загрозою зриву, почалося голосування у другому турі виборів мера.…
Детальніше
У Зеленського заявили, що Ситник не має права очолювати НАБУ
Офісі президента прокоментували проект закону, яким пропонується дозволити Ситнику тимчасово виконувати обов'язки директора Бюро. Артем Ситник не може очолювати Національне…
Детальніше
Лерос: $3 млрд, яких не вистачає в бюджеті - "саме та сума, яка йде в тіньову економіку і в кишеню Банкової"
Виключений із фракції СН народний депутат Гео Лерос стверджує, що в бюджеті не вистачає до кінця року саме ту суму,…
Детальніше
Рішення КСУ щодо декларування: топ-6 кримінальних проваджень, які закриють
Конституційний суд визнав неконституційною відповідальність за недостовірне декларування. У НАБУ повідомили, що станом на цю дату в їхній роботі було 110…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери