Відкриття ринків в Україні: опубліковано рішення уряду

Кабінет міністрів опублікував рішення про відкриття ринків в Україні. Відповідний документ розміщено на урядовому порталі.

Відповідно до постанови, дозволяється робота продуктових ринків за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених головним санітарним лікарем України.

Крім того, Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів протягом дії карантину має забезпечити:

  • проведення щоденних позапланових перевірок за дотриманням продуктовими ринками протиепідемічних вимог;
  • присутність не менше двох інспекторів на кожному ринку протягом усього часу його роботи та проведення ними позапланових перевірок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на першому етапі відкриються 872 продовольчих ринки. При цьому крім вищевказаних вимог вони повинні дотримуватися протиепідемічних заходів, встановлених головним санітарним лікарем. До них відноситься наявність антисептиків на входах, безпечна відстань між продавцями, регулярна дезінфекція приміщень і т. д.

Зазначимо, незважаючи на рішення уряду, Тернопіль вирішив відкласти відкриття продуктових ринків. Рішення було прийнято у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус.

#stoppolitcor

Читайте також
Зеленський про Авакова: Немає кращого міністра
Арсен Аваков має довести до кінця справу про вбивство журналіста Павла Шеремета, вважає глава держави. Президент Володимир Зеленський розуміє, чим…
Детальніше
Зеленський пропонує легалізувати приватні армії
Президент Володимир Зеленський виступає за підготовку законопроекту про приватні військові компанії в Україні. На його думку, до його розробки слід…
Детальніше
Президент Зеленський змінив главу Служби зовнішньої розвідки
Глава держави Володимир Зеленський в п'ятницю своїми указами змінив керівника Служби зовнішньої розвідки України. Зокрема, на цю посаду президент призначив…
Детальніше
Встановлено особу прокурора, який за $100 тисяч обіцяв "дах" банкірам
У четвер, 4 червня 2020 року, слідчі Державного бюро розслідувань за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції та процесуального керівництва…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери