Відкриття ринків в Україні: опубліковано рішення уряду

Кабінет міністрів опублікував рішення про відкриття ринків в Україні. Відповідний документ розміщено на урядовому порталі.

Відповідно до постанови, дозволяється робота продуктових ринків за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених головним санітарним лікарем України.

Крім того, Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів протягом дії карантину має забезпечити:

  • проведення щоденних позапланових перевірок за дотриманням продуктовими ринками протиепідемічних вимог;
  • присутність не менше двох інспекторів на кожному ринку протягом усього часу його роботи та проведення ними позапланових перевірок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на першому етапі відкриються 872 продовольчих ринки. При цьому крім вищевказаних вимог вони повинні дотримуватися протиепідемічних заходів, встановлених головним санітарним лікарем. До них відноситься наявність антисептиків на входах, безпечна відстань між продавцями, регулярна дезінфекція приміщень і т. д.

Зазначимо, незважаючи на рішення уряду, Тернопіль вирішив відкласти відкриття продуктових ринків. Рішення було прийнято у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус.

#stoppolitcor

Читайте також
Депутат партії Порошенка виступив на сесії російською і відмовився переходити на державну
Депутат Харківської обласної ради від партії "Європейська Солідарність" Олександр Дорошенко потрапив в скандал на ґрунті російської мови. Політик демонстративно відмовився…
Детальніше
НАБУ показало відео вимагання хабара нардепом (Відео)
Детектив "під прикриттям" виконував роль представника іноземної промислової компанії. Нардеп попросив передати йому через посередника неправомірну вигоду. Детективи НАБУ при…
Детальніше
Глава НБУ отримав 0,4 млн зарплати в лютому
За лютий глава Національного банку Кирило Шевченко задекларував 417 тис. гривень зарплати – дещо більше, ніж за січень. Про це свідчать…
Детальніше
Викрито схеми розкрадання в лісгоспах на десятки мільйонів
Посадові особи держлісгоспів у Харківській і Луганській областях придумали корупційну схему, за допомогою якої виводили державні гроші через фіктивні компанії.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери