Відкриття ринків в Україні: опубліковано рішення уряду

Кабінет міністрів опублікував рішення про відкриття ринків в Україні. Відповідний документ розміщено на урядовому порталі.

Відповідно до постанови, дозволяється робота продуктових ринків за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених головним санітарним лікарем України.

Крім того, Державна служба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів протягом дії карантину має забезпечити:

  • проведення щоденних позапланових перевірок за дотриманням продуктовими ринками протиепідемічних вимог;
  • присутність не менше двох інспекторів на кожному ринку протягом усього часу його роботи та проведення ними позапланових перевірок.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на першому етапі відкриються 872 продовольчих ринки. При цьому крім вищевказаних вимог вони повинні дотримуватися протиепідемічних заходів, встановлених головним санітарним лікарем. До них відноситься наявність антисептиків на входах, безпечна відстань між продавцями, регулярна дезінфекція приміщень і т. д.

Зазначимо, незважаючи на рішення уряду, Тернопіль вирішив відкласти відкриття продуктових ринків. Рішення було прийнято у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус.

#stoppolitcor

Читайте також
Місцеві вибори в Україні: з початку виборчого процесу поліція відкрила понад 40 кримінальних справ
Поліція відкрили 43 справи за перші два тижні виборчої кампанії. З початку виборчої кампанії місцевих виборів в Україні поліція почала…
Детальніше
"Слуга народу" засвітив у Раді годинник за 600 тисяч: Більше, ніж річна зарплата
Народний депутат з фракції «Слуга народу» засвітив дорогий годинники прямо під час засідання Ради. Українські народні обранці живуть на кілька…
Детальніше
Кілька квартир і Lexus за 580 тис. грн: що задекларував голова Полтавської ОДА Олег Синегубов
Національне агентство з питань запобігання корупції почало перевіряти, чи відповідає спосіб життя чиновників їхнім зарплатам. Як повідомили в прес-службі НАПКА,…
Детальніше
Суд не зміг обрати запобіжний захід нардепу Юрченко - той пішов на самоізоляцію
У п'ятницю, 18 вересня, Вищий антикорупційний суд повинен був обирати запобіжний захід народному депутату Олександру Юрченко (представляв "Слугу народу"). Про…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери