Підозрюваний у хабарництві заступник Кличка і досі “працює” на сайті КМДА

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник, який засвітився у корупційному скандалі і був відсторонений, досі “працює” на сайті КМДА на своїй посаді.

Поворозник “засвітився” у корупційному скандалі у квітні цього року. 14 квітня працівники СБУ задокументували протиправну діяльність Поворозника, який через посередника вимагав 125 тис. доларів від представника компанії-забудовника, за вплив на прийняття рішення щодо погодження містобудівних умов і обмежень.

Також, за даними слідства, Поворозник разом зі спільником планували отримати майже 250 тис. доларів і з іншого об’єкта будівництва.

Кількома днями пізніше голова КМДА Віталій Кличко заявив, що не збирається покривати винних, і закликав НАБУ оперативно розслідувати справу. У своєму Facebook Кличко розповів, що Поворозник написав заяву про відсторонення від виконання обов’язків на час розслідування.

Втім, попри заяву Кличка, станом на сьогодні, 16 жовтня, на сайті КМДА вказано, що Поворозник працює на посаді першого заступника голови КМДА. І до нього навіть можна звернутися за вказаним телефоном та е-мейлом.

Зауважимо, що сам Поворозник свою причетність до корупційного скандалу спростовував і заявляв про те, що статусу підозрюваного у провадженні не має. Натомість особа, яку називають посередником у скандалі з хабарем, отримала підозру і їй було обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

#stoppolitcor

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери