Порушення під час виборчої кампанії: вже три кримінальних провадження направлено до суду

З початку виборчого процесу правоохоронці направили до суду вже три кримінальних провадження. Про це свідчать дані моніторингу МВС України.

Загалом розпочато 144 кримінальних проваджень, з яких 63 пов’язані з порушенням виборчого законодавства, і 81 – з проведенням передвиборної кампанії.

Крім того, повідомлено про підозру за 14 кримінальними провадженнями, складено 520 протоколів про адмінправопорушення.

Правоохоронні органи та громадські організації закликають громадян та всіх учасників виборчих перегонів діяти виключно у правовому полі і пам’ятати про відповідальність за порушення.

За словами засновниці та координаторки громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» Катерини Коби, найбільш дієвим засобом для усунення порушень виборчого законодавства є публічний розголос.

«Протидіяти фальсифікаціям під час проведення передвиборної компанії найкраще за допомогою максимального публічного розголосу. Люди мають розуміти, що порушивши закон, вони обов’язково понесуть за це відповідальність», – заявила Катерина Коба.

Вона додала, що роками в Україні панувала безкарність і це призвело до негативних наслідків.

«Фальсифікації і безкарність породили зневіру у чесні і прозорі вибори. Аби виправити ситуацію, справи про політичну корупцію мають доходити до суду», – зазначила Катерина Коба.

Нагадаємо, що проект «Стоп політичній корупції» створено у партнерстві з Міністерством внутрішніх справ з метою проведення чесних виборів в Україні.

Мета проекту – забезпечення чесних та прозорих виборів. Засновник проекту – ГО «Патріотичний рух України» – отримала статус офіційного спостерігача на виборах-2019.

 

#stoppolitcor #выборы2019 #вибори2019

Читайте також
У МВС розповіли, чому почали штрафувати "євробляхерів"
Наразі грошове покарання становить 8,5 та 17 тисяч грн. Власників автомобілів на європейській реєстрації від недавнього часу Поліція отримала доступ…
Детальніше
Щоб не платити податки: судді і прокурори роками живуть в не введених в експлуатацію житлі
Миколаївські судді і прокурори порушують законодавство, проживаючи в розкішних будинках, що не введені в експлуатацію. Це допомагає їм оминути сплати…
Детальніше
Кабмін підвищить зарплати бюджетникам: скільки будуть платити
З 1 січня оклади зростуть на 20%, а з 1 грудня - ще на 8,3% Кабінет міністрів планує підвищити зарплати…
Детальніше
У Кабміні задумали створити "контролера інтернету"
В даному напрямку українці вже працюють з Британією, Австралією і Німеччиною. У Мінціфрі заговорили про створення регулятора безпеки в мережі,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери