Порушення під час виборчої кампанії: вже три кримінальних провадження направлено до суду

З початку виборчого процесу правоохоронці направили до суду вже три кримінальних провадження. Про це свідчать дані моніторингу МВС України.

Загалом розпочато 144 кримінальних проваджень, з яких 63 пов’язані з порушенням виборчого законодавства, і 81 – з проведенням передвиборної кампанії.

Крім того, повідомлено про підозру за 14 кримінальними провадженнями, складено 520 протоколів про адмінправопорушення.

Правоохоронні органи та громадські організації закликають громадян та всіх учасників виборчих перегонів діяти виключно у правовому полі і пам’ятати про відповідальність за порушення.

За словами засновниці та координаторки громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» Катерини Коби, найбільш дієвим засобом для усунення порушень виборчого законодавства є публічний розголос.

«Протидіяти фальсифікаціям під час проведення передвиборної компанії найкраще за допомогою максимального публічного розголосу. Люди мають розуміти, що порушивши закон, вони обов’язково понесуть за це відповідальність», – заявила Катерина Коба.

Вона додала, що роками в Україні панувала безкарність і це призвело до негативних наслідків.

«Фальсифікації і безкарність породили зневіру у чесні і прозорі вибори. Аби виправити ситуацію, справи про політичну корупцію мають доходити до суду», – зазначила Катерина Коба.

Нагадаємо, що проект «Стоп політичній корупції» створено у партнерстві з Міністерством внутрішніх справ з метою проведення чесних виборів в Україні.

Мета проекту – забезпечення чесних та прозорих виборів. Засновник проекту – ГО «Патріотичний рух України» – отримала статус офіційного спостерігача на виборах-2019.

 

#stoppolitcor #выборы2019 #вибори2019

Читайте також
Чоловік за 13,2 тис. грн хабаря пропонував прикордоннику на Чернігівщині пропустити громадян України в Росію
На Чернігівщині громадянин України намагався організувати схему пропуску громадян України в Росію. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби. Громадянин України в…
Детальніше
У Києві чиновник Мін'юсту продавав бізнесменові держпосаду за дуже велику суму
У Києві затримано заступника керівника одного з відділів Мін'юсту, який продавав бізнесменові посаду в держорганах. Просив за свої послуги він…
Детальніше
Міст на дорозі міжнародного значення залатали ганчірками після ремонту за 13 мільйонів
У Рівненській області міст залатали ганчір'ям. На важливій трасі міжнародного значення в Рівненській області нещодавно відремонтований міст доводиться латати ганчірками…
Детальніше
Двом військовослужбовцям загрожує до 7 років позбавлення волі
Спільними зусиллями співробітників Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України і військових правоохоронців Центрального управління Військової служби правопорядку…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери