Порушення під час виборчої кампанії: вже три кримінальних провадження направлено до суду

З початку виборчого процесу правоохоронці направили до суду вже три кримінальних провадження. Про це свідчать дані моніторингу МВС України.

Загалом розпочато 144 кримінальних проваджень, з яких 63 пов’язані з порушенням виборчого законодавства, і 81 – з проведенням передвиборної кампанії.

Крім того, повідомлено про підозру за 14 кримінальними провадженнями, складено 520 протоколів про адмінправопорушення.

Правоохоронні органи та громадські організації закликають громадян та всіх учасників виборчих перегонів діяти виключно у правовому полі і пам’ятати про відповідальність за порушення.

За словами засновниці та координаторки громадської ініціативи «Стоп політичній корупції» Катерини Коби, найбільш дієвим засобом для усунення порушень виборчого законодавства є публічний розголос.

«Протидіяти фальсифікаціям під час проведення передвиборної компанії найкраще за допомогою максимального публічного розголосу. Люди мають розуміти, що порушивши закон, вони обов’язково понесуть за це відповідальність», – заявила Катерина Коба.

Вона додала, що роками в Україні панувала безкарність і це призвело до негативних наслідків.

«Фальсифікації і безкарність породили зневіру у чесні і прозорі вибори. Аби виправити ситуацію, справи про політичну корупцію мають доходити до суду», – зазначила Катерина Коба.

Нагадаємо, що проект «Стоп політичній корупції» створено у партнерстві з Міністерством внутрішніх справ з метою проведення чесних виборів в Україні.

Мета проекту – забезпечення чесних та прозорих виборів. Засновник проекту – ГО «Патріотичний рух України» – отримала статус офіційного спостерігача на виборах-2019.

 

#stoppolitcor #выборы2019 #вибори2019

Читайте також
Міністр цифрової інформації поділився планами
Михайло Федоров — віце-прем'єр і міністр цифрової трансформації України сьогодні відкрив Open Data Forum у Києві. Детальніше про подію тут.…
Детальніше
Stoppolitcor на Open Data Forum
Україна на шляху до економіки даних — акцент сьогоднішнього Open Data Forum. Це щорічний захід, який об'єднує представників влади, експертів…
Детальніше
Цеглиною по голові - напад на київського депутата
Учора в Соломенському районі депутат Київської ради Володимир Назаренко викликав поліцію - з приводу незаконного будівництва. І правоохоронці знадобились, адже…
Детальніше
Більше пів тони бурштину вилучила поліція на Рівенщині
Сировина та вже оброблений бурштин — 30 мішків загальною вагою майже на 600 кг — вилучені у зловмисників у селищі…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери