Програма візиту Зеленського до США

23-26 вересня український президент з першою леді відвідають США. Це офіційна поїздка — у зв’язку з участю Зеленського в 74-й сесії Генасамблеї ООН. У рамках заходів має також відбутися зустріч Зеленського з Трампом.

23 вересня

Переліт, відвідування українського музею, зустріч Володимира й Олени Зеленських із представниками української громади в США.

24 вересня

Увесь день український президент проведе у штаб-квартирі ООН. Він візьме участь у відкритті сесії та інших офіційних заходах цього дня. Зокрема, Зеленський приєднається до Діалогу лідерів у рамках саміту ООН з Цілей сталого розвитку — вже анонсовано його виступ.

На вечір призначено участь Зеленського з дружиною у прийомі на честь голів держав—учасниць 74-ї сесії Генасамблеї ООН від імені Трампа з дружиною.

25 вересня

Виступ президента України у ході загальних дебатів Генасамблеї ООН — згідно попереднього плану виступ президента України відкриває ранкову сесію.

Далі у програмі переміщення до Постійного представництва України при ООН і зустріч із представниками єврейських організацій США. Планів на вечір 25 вересня поки немає — вони будуть складені за індивідуальною програмою і, ймовірно, вже на місці.

26 вересня

Зустріч українського президента з представниками ділових кіл США у форматі робочого сніданку в University Club. Дещо пізніше там же відбудеться зустріч із бонд-холдер і рейтинговими агентствами.

Удень подружжя Зеленських відвідає “9/11 Memorial” — меморіал Пам’яті жертв терористичних актів 11 вересня 2001 року.

Увечері Володимир та Олена Зеленські вирушать до аеропорту — і 27 вересня повернуться до Києва.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Хабарі та розтрата коштів на «Великому будівництві»
Уже майже рік в Україні триває «Велике будівництво». І як будь-який інфраструктурний проєкт він неминуче тягне за собою кримінальні справи…
Детальніше
Очільник ДФС анонсував участь у конкурсі на голову Бюро економічної безпеки
Вадим Мельник розповів, що не зважаючи на його участь у конкурсі, Державна фіскальна служба продовжить реорганізацію, адже нещодавно відбулася зміна…
Детальніше
Україна поверне більшу частину коштів в справі "Приватбанку", - Венедиктова
Україні вдасться повернути велику частину коштів в справі державного "Приватбанку". Про це заявила генеральний прокурор України Ірина Венедиктова. "Може, це…
Детальніше
В Україні нарахували понад 30 корупційних схем із землею
Національне агентство з попередження корупції (НАПКА) виявило понад 30 корупційних схем у земельній сфері. Про це йдеться в повідомленні відомства.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери