Програма візиту Зеленського до США

23-26 вересня український президент з першою леді відвідають США. Це офіційна поїздка — у зв’язку з участю Зеленського в 74-й сесії Генасамблеї ООН. У рамках заходів має також відбутися зустріч Зеленського з Трампом.

23 вересня

Переліт, відвідування українського музею, зустріч Володимира й Олени Зеленських із представниками української громади в США.

24 вересня

Увесь день український президент проведе у штаб-квартирі ООН. Він візьме участь у відкритті сесії та інших офіційних заходах цього дня. Зокрема, Зеленський приєднається до Діалогу лідерів у рамках саміту ООН з Цілей сталого розвитку — вже анонсовано його виступ.

На вечір призначено участь Зеленського з дружиною у прийомі на честь голів держав—учасниць 74-ї сесії Генасамблеї ООН від імені Трампа з дружиною.

25 вересня

Виступ президента України у ході загальних дебатів Генасамблеї ООН — згідно попереднього плану виступ президента України відкриває ранкову сесію.

Далі у програмі переміщення до Постійного представництва України при ООН і зустріч із представниками єврейських організацій США. Планів на вечір 25 вересня поки немає — вони будуть складені за індивідуальною програмою і, ймовірно, вже на місці.

26 вересня

Зустріч українського президента з представниками ділових кіл США у форматі робочого сніданку в University Club. Дещо пізніше там же відбудеться зустріч із бонд-холдер і рейтинговими агентствами.

Удень подружжя Зеленських відвідає “9/11 Memorial” — меморіал Пам’яті жертв терористичних актів 11 вересня 2001 року.

Увечері Володимир та Олена Зеленські вирушать до аеропорту — і 27 вересня повернуться до Києва.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Протести проти "капітуляції" та роз'яснення дипломата
Кілька сотен мітингувальників зібрались цієї ночі в Києві на Майдані та Банковій. Причина невдоволення: формула Штанмайєра. Вимоги: відставка Зеленського. Також…
Детальніше
Конференція з приводу залишення Славоміром Новаком посади
1 жовтня — день офіційного звільнення Новака. Підсумки майже трирічного правління в "Укравтодорі", що стало рекордом для цього відомства, сьогодні…
Детальніше
Кличко подав до суду на Богдана та Гончарука
В ОАСК передано по позову на кожного. Чим завинили перед київським мером голова ОП та прем'єр? Богдан, на думку, Кличка,…
Детальніше
Гральний бізнес хочуть легалізувати, але прибрати з вулиць
Приблизно 2—2,5 млрд грн надійдуть до бюджету від легалізації грального бізнесу — такий прогноз премєр-міністра Олексія Гончарука. Формально зараз у…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери