Викрито схеми розкрадання в лісгоспах на десятки мільйонів

Посадові особи держлісгоспів у Харківській і Луганській областях придумали корупційну схему, за допомогою якої виводили державні гроші через фіктивні компанії.
Служба безпеки України викрила незаконну діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, яке займалося розкраданнями державних фінансів у лісовій галузі. Тільки в 2020 році фіктивним фірмам було перераховано кілька десятків мільйонів гривень, повідомляє прес-служба відомства.

“У рамках масштабної спецоперації правоохоронці провели більш як 30 обшуків в офісах і в місцях проживання учасників злочинної групи на території Харківської, Луганської, Київської та Дніпропетровської областей”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що були виявлені печатки фіктивних підприємств та їх установчі документи, а також документи, що підтверджують протиправну діяльність.

Слідчі встановили, що корупційна схема була організована посадовими особами держлісгоспів у Харківській і Луганській областях.

Державні кошти виводилися через заборонені фінансові операції з фіктивними компаніями.

“Після цього державні гроші конвертували у готівку та привласнювали через фіктивні суб’єкти господарювання, які вносили недостовірні відомості до Єдиного реєстру податкових накладних”, – підкреслили в СБУ.

Крім держлісгоспів послугами “конвертаційної” мережі користувалися й інші державні та комунальні підприємства Харківської області.

#stoppolitcor

Читайте також
АРМА обрала управителя для трубопроводу Медведчука
Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), обрав переможцем конкурсу на…
Детальніше
Громадянина України Гладиря засудили до 10 років в'язниці в США за кібератаки на компанії
Суд у Вашингтоні засудив громадянина України Федора Гладиря до 10 років позбавлення волі за низку кібератак на американські компанії, які…
Детальніше
Підсанкційний депутат Держдуми РФ Бабаков підсилює готельну імперію в Києві для відкриття гральних закладів
Підсанкційний депутат Держдуми РФ, який голосував за анексію Криму, Олександр Бабаков підсилює свою готельну імперію в Києві. Робить це з…
Детальніше
Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко позичила майже 112 мільйонів гривень своїй доньці Тимошенко Євгенії
Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко позичила майже 112 мільйонів гривень своїй доньці Тимошенко Євгенії. У ньому йдеться, що кошти позичені…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери