Родинні зв’язки кандидатів

Хто кому ким приходиться у політичних колах — це пазл, із якого складається картина українського кумівства. До речі, вельми масштабна.

Усе це вже не є чимось новим, і хоч кожна нова влада закликає боротися з цим ганебним явищем, але сама ж його і підтримує. Парламентські вибори 2019 не стануть винятком, а лише внесуть певне розмаїття.

– Віктор Медведчук (ОППЗЖ) веде на вибори свого молодшого брата. І правильно – Сергійко вже дорослий, йому 60 років, був депутатом Львівської райради. Тож час у велику у Раду, від Луганщини.
– Олексій Гриценко (“Громадянська позиція”) – син Анатолія Гриценко, колишнього міністра оборони та учасника президентських виборів.
– Андрій Холодов (СН) — бізнесмен, ніколи не був публічною людиною. Але цікаво, що його дружина, Катерина Шаховська — кума Оксани Марченко, дружини Медведчука, який теж кум, але Путіну. Також Холодов є австрійським сусідом Фірташа — їх вілли у Вені розташовані неподалік. До речі, Холодов значний час живе в Австрії, що дає привід говорити про його невідповідність вимогам до кандидата.
– Валерія Мураєва (ОППЗЖ) — колишня дружина Євгена Мураєва, донька банкіра і колишнього нардепа Олега Таранова.
– Руслан Плохий (СН) — син регіонала (Ігор Плохий), до того ж підозрюється у подвійному громадянстві (Болгарія).
– Віра і Надія Савченко (“Громадсько-політична платформа Надії Савченко”).
– Юрій Корявченко (СН), більш відомий як Юзік з Кварталу, не тільки сам балотується, але й підключає до політичного життя родичів — кандидатами зареєстровані кума дружини Юзіка та двоюрідний брат матері.
– Гана Різатдінова (самовисуванець) — олімпійська гімнастка, фактична дружина Олександра Оніщенка та мати його дитини. Самого депутата-утікача у списки не пустили.

Існують і родинні “антитандеми” — на Хмельниччині в одному окрузі за мандат боротимуться діючий депутат Віктор Бондар і його колишня дружина Алла Бондар. В Одесі парламентар Геннадій Чекіта та його колишня, Олена Молодцова. На Київщині в одному окрузі балотуються Володимир Карплюк і його співмешканка Олександра Зарубіна. Однак насправді це може бути грою в одні ворота.

Йти на вибори родинами вже стало традицією для деяких українських політиків, і вони не стали порушувати її і цього разу:

– три Балоги — брати Віктор, Іван, Павло;
– подружжя Наталія Королевська та Юрій Солод;
– брати Добкіни;
– брати Шевченки;
– брати Дубневичі.

У гаслі “свобода, рівність, братство” наші діячі виділили лише останній принцип.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
У МВС розповіли, чому почали штрафувати "євробляхерів"
Наразі грошове покарання становить 8,5 та 17 тисяч грн. Власників автомобілів на європейській реєстрації від недавнього часу Поліція отримала доступ…
Детальніше
Щоб не платити податки: судді і прокурори роками живуть в не введених в експлуатацію житлі
Миколаївські судді і прокурори порушують законодавство, проживаючи в розкішних будинках, що не введені в експлуатацію. Це допомагає їм оминути сплати…
Детальніше
Кабмін підвищить зарплати бюджетникам: скільки будуть платити
З 1 січня оклади зростуть на 20%, а з 1 грудня - ще на 8,3% Кабінет міністрів планує підвищити зарплати…
Детальніше
У Кабміні задумали створити "контролера інтернету"
В даному напрямку українці вже працюють з Британією, Австралією і Німеччиною. У Мінціфрі заговорили про створення регулятора безпеки в мережі,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери