Родинні зв’язки кандидатів

Хто кому ким приходиться у політичних колах — це пазл, із якого складається картина українського кумівства. До речі, вельми масштабна.

Усе це вже не є чимось новим, і хоч кожна нова влада закликає боротися з цим ганебним явищем, але сама ж його і підтримує. Парламентські вибори 2019 не стануть винятком, а лише внесуть певне розмаїття.

– Віктор Медведчук (ОППЗЖ) веде на вибори свого молодшого брата. І правильно – Сергійко вже дорослий, йому 60 років, був депутатом Львівської райради. Тож час у велику у Раду, від Луганщини.
– Олексій Гриценко (“Громадянська позиція”) – син Анатолія Гриценко, колишнього міністра оборони та учасника президентських виборів.
– Андрій Холодов (СН) — бізнесмен, ніколи не був публічною людиною. Але цікаво, що його дружина, Катерина Шаховська — кума Оксани Марченко, дружини Медведчука, який теж кум, але Путіну. Також Холодов є австрійським сусідом Фірташа — їх вілли у Вені розташовані неподалік. До речі, Холодов значний час живе в Австрії, що дає привід говорити про його невідповідність вимогам до кандидата.
– Валерія Мураєва (ОППЗЖ) — колишня дружина Євгена Мураєва, донька банкіра і колишнього нардепа Олега Таранова.
– Руслан Плохий (СН) — син регіонала (Ігор Плохий), до того ж підозрюється у подвійному громадянстві (Болгарія).
– Віра і Надія Савченко (“Громадсько-політична платформа Надії Савченко”).
– Юрій Корявченко (СН), більш відомий як Юзік з Кварталу, не тільки сам балотується, але й підключає до політичного життя родичів — кандидатами зареєстровані кума дружини Юзіка та двоюрідний брат матері.
– Гана Різатдінова (самовисуванець) — олімпійська гімнастка, фактична дружина Олександра Оніщенка та мати його дитини. Самого депутата-утікача у списки не пустили.

Існують і родинні “антитандеми” — на Хмельниччині в одному окрузі за мандат боротимуться діючий депутат Віктор Бондар і його колишня дружина Алла Бондар. В Одесі парламентар Геннадій Чекіта та його колишня, Олена Молодцова. На Київщині в одному окрузі балотуються Володимир Карплюк і його співмешканка Олександра Зарубіна. Однак насправді це може бути грою в одні ворота.

Йти на вибори родинами вже стало традицією для деяких українських політиків, і вони не стали порушувати її і цього разу:

– три Балоги — брати Віктор, Іван, Павло;
– подружжя Наталія Королевська та Юрій Солод;
– брати Добкіни;
– брати Шевченки;
– брати Дубневичі.

У гаслі “свобода, рівність, братство” наші діячі виділили лише останній принцип.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Кілька квартир і Lexus за 580 тис. грн: що задекларував голова Полтавської ОДА Олег Синегубов
Національне агентство з питань запобігання корупції почало перевіряти, чи відповідає спосіб життя чиновників їхнім зарплатам. Як повідомили в прес-службі НАПКА,…
Детальніше
Суд не зміг обрати запобіжний захід нардепу Юрченко - той пішов на самоізоляцію
У п'ятницю, 18 вересня, Вищий антикорупційний суд повинен був обирати запобіжний захід народному депутату Олександру Юрченко (представляв "Слугу народу"). Про…
Детальніше
У Мінфіні пояснили різке збільшення фінансування Офісу президента
Зростання на 40% фінансування діяльності Офісу глави держави пояснюється диспропорцією зарплат у 500 співробітників. Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що…
Детальніше
Чоловік за 13,2 тис. грн хабаря пропонував прикордоннику на Чернігівщині пропустити громадян України в Росію
На Чернігівщині громадянин України намагався організувати схему пропуску громадян України в Росію. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби. Громадянин України в…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери