Розкрито схему скуповування голосів

Розкрито схему скуповування голосів

В мережі розмістили схему, за допомогою якої Порошенко, нібито готує масштабний підкуп голосів.

Як повідомляється в Telegram-каналі Politicus, як Петро Порошенко, так і Юлія Тимошенко бажали б скуповувати голоси на президентських виборах. Команді діючого президента вже вдалось побудувати «сітку» під такі цілі, а команді Тимошенко – поки що ні.

Відповідно до матеріалів вищезазначеного Telegram-каналу, «сітка» – це агітатори в регіонах. Агітаторам нібито платять гроші за те, що вони агітують, а на справді голосують. Стверджують також, що в штабі президента за цей проект відповідає народний депутат Сергій Березенко. Його називають вихідцем з команди Черновецького і  що свого часу Березенко відпрацював цю схему на виборах в Чернігові. Тоді він конкурував з Генадієм Корбаном і переміг.

Розкрито схему скуповування голосів

Схема працює так: на одну людину виділяють 1000 грн. Половину людина отримує одразу, записавшись офіційно як «агітатор», а іншу половину, якщо кандидат (в даному випадку Порошенко) набере потрібну кількість голосів. Гарантій ніяких немає, мотивацією для активної роботи агітатора є друга половина гонорару.

Цікавим є той факт, що ця схема може вважатись цілком законною за умови, що від агітаторів не будуть вимагати фото бюлетенів. Бути агітатором і отримувати за це гроші закон не забороняє. Заборонено лише витребувати фото бюлетеня.

Масштаби застосування «сітки» на президентських виборах цього року обіцяють бути величезними, повідомляють автори Telegram-каналу Politicus. По їх підрахункам це сотні тисяч осіб.

Скупка голосів не може лишитись не поміченою, але відносно безпечним вважається підкуп додаткових 3-4% голосів.

Зупинити це можуть силовики, однак на їхню роботу впливають деякі фактори. Автори Telegram-каналу Politicus говорять про певні домовленості щодо співпраці між Порошенко та СБУ. А Тимошенко нібито домовляється з міністром МВД Арсеном Аваковим.

Розкрито схему скуповування голосів

Розкрито схему скуповування голосів

Тим часом активісти з різних областей України повідомляють про активний набір людей в команду агітаторів за Порошенко. Журналісти проекта «Гроші» на власні очі побачили як за невеличку суму в розмірі від 500 до 1500 гривень продають свої голоси виборці в підтримку діючого президента.

Будьте пильними і чесними, в першу чергу, самі з собою. Підкуп голосів – це так само підло і брудно, як і продаж свого голосу. Використайте своє право демократичного волевиявлення за покликом душі і здорового глузду, а не за разову винагороду.

Джерело: Unian.net

#Stoppolitcor #Выборы2019 #Вибори2019

Читайте також
Міністр цифрової інформації поділився планами
Михайло Федоров — віце-прем'єр і міністр цифрової трансформації України сьогодні відкрив Open Data Forum у Києві. Детальніше про подію тут.…
Детальніше
Stoppolitcor на Open Data Forum
Україна на шляху до економіки даних — акцент сьогоднішнього Open Data Forum. Це щорічний захід, який об'єднує представників влади, експертів…
Детальніше
Цеглиною по голові - напад на київського депутата
Учора в Соломенському районі депутат Київської ради Володимир Назаренко викликав поліцію - з приводу незаконного будівництва. І правоохоронці знадобились, адже…
Детальніше
Більше пів тони бурштину вилучила поліція на Рівенщині
Сировина та вже оброблений бурштин — 30 мішків загальною вагою майже на 600 кг — вилучені у зловмисників у селищі…
Детальніше
Коментарі
  • Леонид 08.02.2019 14:01

    В нашей стране, наверное, никогда не будет честных выборов((

    Ответить
  • ольга 08.02.2019 17:07

    Что это за функции вообще такие у Президента,чтоб по церквям церковную грамоту возить ? колесить по стране с ТОмос – туром за деньги АП??? Ведь все понимают, что это была предвыборная кампания!!! У нас “вроде” в конституции написано, что церковь отделена от государства! ВОТ ВАМ АГИТАЦИЯ!

    Ответить
Додати коментар

Наші партнери