З Гройсманом судитимуться через назву його партії

Громадська організація Українська стратегія не хоче асоціюватися з політичною діяльністю Володимира Гройсмана

На Володимира Гройсмана подала до суду Всеукраїнська громадська організація Українська стратегія. Про це повідомляється у публічній заяві організації у четвер, 25 липня.

В організації обурені тим, що часто у публічних виступах та у ЗМІ партію називають у скороченому варіанті, а це викривлює реальну картину. Може скластися думка, наче ВГО “Українська стратегія” якимось чином пов’язана з цією політичною силою, але це не так.

У своїй заяві представники організації вимагають, аби Гройсман публічно визнав, що у цій передвиборчих перегонах не було партії з такою назвою, а надалі використовував виключно повну назву “Українська стратегія Гройсмана” — аби уникнути можливої плутанини.

ВГО Українська стратегія об’єднує профільних експертів і громадських діячів, вона була створена 2 лютого 2009 року. Організація займається розробкою концепцій, програм, інших документів із метою успішного ефективного розвитку України, залученням до цього інших громадських об’єднань і громадян, пропагандою цих пропозицій у суспільстві та лобіюванням в органах влади. Ймовірно, саме тому в організації так гостро відреагували на підміну назв.

Керівник організації, Анатолій Пінчук — відомий експерт і суспільно-політичний діяч, відноситься до категорії національних публічних діячів.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
У МВС розповіли, чому почали штрафувати "євробляхерів"
Наразі грошове покарання становить 8,5 та 17 тисяч грн. Власників автомобілів на європейській реєстрації від недавнього часу Поліція отримала доступ…
Детальніше
Щоб не платити податки: судді і прокурори роками живуть в не введених в експлуатацію житлі
Миколаївські судді і прокурори порушують законодавство, проживаючи в розкішних будинках, що не введені в експлуатацію. Це допомагає їм оминути сплати…
Детальніше
Кабмін підвищить зарплати бюджетникам: скільки будуть платити
З 1 січня оклади зростуть на 20%, а з 1 грудня - ще на 8,3% Кабінет міністрів планує підвищити зарплати…
Детальніше
У Кабміні задумали створити "контролера інтернету"
В даному напрямку українці вже працюють з Британією, Австралією і Німеччиною. У Мінціфрі заговорили про створення регулятора безпеки в мережі,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери