Родина Ахметова купила ще одну віллу у Швейцарії за 1,2 мільярда

Сім’я українського підприємця Ріната Ахметова купила нову віллу у Швейцарії, що знаходиться на березі Женевського озера.

Про це повідомляє швейцарська газета “Le Temps”.

Віллу офіційно оформили у власність старшого сина мільярдера Даміра Ахметова. Вона була куплена за 44 мільйони швейцарських франків, що еквівалентно 48 мільйонам американських доларів або 1,2 мільярда українських гривень.

Уточнюється, що вілла була куплена сином Ахметова у березні 2021 року. Загалом Ахметові витратили на елітну нерухомість у Швейцарії вже понад 100 мільйонів доларів.

Крім того, Ахметови купили дві сусідні ділянки в кантоні Женева, загальна площа яких становить 20 тисяч квадратних метрів. Площа об’єктів нерухомості при цьому становить близько тисячі квадратних метрів без підвальних приміщень.

При цьому швейцарська преса приділяє увагу ймовірним зв’язкам Ріната Ахметова з президентом-втіком Віктором Януковичем. Зокрема, 2017 року колишнього президента підприємства Metinvest International Фелікса Блітштейна засудив Федеральний департамент фінансів за порушення санкцій, тому що він дозволив «випаруватися» за кордон коштам компанії Mako Trading Олександра Януковича.

Також швейцарські журналісти пишуть, що Ахметов пов’язаний з американським консультантом Полом Манафортом, засудженим у США за порушення закону про лобізм і ухилення від сплати податків. Ахметов наймав Манафорта як консультантa.

#stoppolitcor

Читайте також
На Одещині незаконно передали землі вартістю понад 870 млн грн – ДБР
Слідчі ДБР розслідують факт незаконного відчуження 1,5 тисячі гектарів земель Національної академії аграрних наук України посадовими особами Головного управління Держгеокадастру…
Детальніше
Посвідчення ОБСЄ за 45 тис. грн: в Україні викрили крупну шахрайську схему
У Києві викрили шахраїв, які продавали громадянам фейкові посвідчення ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі). Підробку можна було придбати за 1,5…
Детальніше
Черкаському полісмену вручили підозру за отримання хабаря
Начальнику сектору дізнання одного з районних управлінь поліції області повідомили про підозру за фактом одержання хабаря в розмірі 300 доларів…
Детальніше
Хто кришує незаконну вирубку лісів на Волині
Журналісти програми  провели розслідування незаконної вирубки лісів на Волині і виявили, хто кришує цю діяльність. Під час зйомок програми представники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери