Столичний транспорт зазнає збитків. Підприємствам потрібні сотні мільйонів на зарплати

Метрополітену не вистачає 162 млн грн, заборгованість по зарплатах Київпастрансу досягла 77,4 млн грн

Столичні транспортники просять депутатів Київради прийняти рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств-перевізників для виплати зарплат працівникам. Представники профспілок КП “Київський метрополітен” і КП “Київпастранс” звернулися з відповідною заявою до Київської міської ради, повідомляє прес-служба ради.

За даними Київського метрополітену, в період з 17 березня по 25 травня втрати метрополітену склали близько 621 млн грн. У звичайних умовах підприємство повинно було отримати в середньому 277 млн ​​грн доходів в місяць від перевезень, заявляють на підприємстві. На виплату зарплати підприємство витрачає до 200 млн грн на місяць. У зверненні підкреслюється, що з 17 березня до 25 травня метрополітен взагалі не отримав доходів від перевезення.

Крім того, через карантин пасажиропотік в підземці значно скоротився. Якщо в карантин метрополітен перевозив в 1,5 млн пасажирів в робочий день, то зараз – до 1 млн пасажирів.

Для своєчасної виплати зарплати підприємство просить збільшити обсяги бюджетних асигнувань на суму не менше 162 млн грн.

У свою чергу заборгованість Київпастрансу по зарплатах на 31 серпня становила 77,4 млн грн. За даними профспілки, через карантин втрати підприємства досягають 162,2 млн грн в місяць, а до карантину середній дохід КП становив 169,2 млн грн.

Представники підприємств просять депутатів прийняти рішення про додаткове фінансування на найближчому засіданні 3 вересня.

#stoppolitcor

Читайте також
Ірина Венедіктова переїхала з родиною в резиденцію президента в Пуща-Водицю
Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова ще у червні 2020 року переїхала з сім’єю жити в резиденцію президента України в Пущі-Водиці.…
Детальніше
Призначений суддею ОАСК Кирил Гарник, який забороняв акції протесту та виступав на «Фабриці зірок»
Президент України Володимир Зеленський призначив Кирила Гарника суддею Окружного адмінсуду Києва. Раніше Гарник з'являвся у "Фабриці зірок" та ухвалював сумнівні…
Детальніше
Харківська область отримала 114 мільйонів гривень субвенції на вибори: як розподілять гроші
Найбільше грошей з цієї суми — 32,65 мільйона гривень отримає Харків. У Харківській області затвердили розподіл 114 мільйонів 343 тисяч…
Детальніше
Правоохоронні органи з початку року відкрили 47 проваджень щодо корупції на митниці
З початку року вилучили контрабанди та виявили порушенння митних правил на 204 мільйона гривень. За цей час відкрили 47 проваджень,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери