Столичний транспорт зазнає збитків. Підприємствам потрібні сотні мільйонів на зарплати

Метрополітену не вистачає 162 млн грн, заборгованість по зарплатах Київпастрансу досягла 77,4 млн грн

Столичні транспортники просять депутатів Київради прийняти рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств-перевізників для виплати зарплат працівникам. Представники профспілок КП “Київський метрополітен” і КП “Київпастранс” звернулися з відповідною заявою до Київської міської ради, повідомляє прес-служба ради.

За даними Київського метрополітену, в період з 17 березня по 25 травня втрати метрополітену склали близько 621 млн грн. У звичайних умовах підприємство повинно було отримати в середньому 277 млн ​​грн доходів в місяць від перевезень, заявляють на підприємстві. На виплату зарплати підприємство витрачає до 200 млн грн на місяць. У зверненні підкреслюється, що з 17 березня до 25 травня метрополітен взагалі не отримав доходів від перевезення.

Крім того, через карантин пасажиропотік в підземці значно скоротився. Якщо в карантин метрополітен перевозив в 1,5 млн пасажирів в робочий день, то зараз – до 1 млн пасажирів.

Для своєчасної виплати зарплати підприємство просить збільшити обсяги бюджетних асигнувань на суму не менше 162 млн грн.

У свою чергу заборгованість Київпастрансу по зарплатах на 31 серпня становила 77,4 млн грн. За даними профспілки, через карантин втрати підприємства досягають 162,2 млн грн в місяць, а до карантину середній дохід КП становив 169,2 млн грн.

Представники підприємств просять депутатів прийняти рішення про додаткове фінансування на найближчому засіданні 3 вересня.

#stoppolitcor

Читайте також
Вимагання неправомірної вигоди службовими особами — на території АТ «Харківський тракторний завод» проводяться обшуки
За даними слідства, службові особи АТ «Харківський тракторний завод» систематично вимагали неправомірну вигоду за оформлення ордеру, на підставі якого можна…
Детальніше
ВАКС закрив справу ексміністра Насалика
Вищий антикорупційний суд закрив кримінальне провадження за обвинуваченням колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика у недостовірному декларуванні через…
Детальніше
Перед звільненням ексголова суду в Харкові задекларував більше 2,5 мільйона гривень зарплати
Олександр Шестак більше не очолює Дзержинський районний суд. Суддя Олександр Шестак пішов у відставку, він був головою Дзержинського районного суду…
Детальніше
Колишні військові чиновники отримали мільйони гривень при звільненні
Колишні військові чиновники, яких звільнили за влади президента Володимира Зеленського, отримали при звільненні від 900 до 2,3 млн гривень. Зокрема,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери