Столичний транспорт зазнає збитків. Підприємствам потрібні сотні мільйонів на зарплати

Метрополітену не вистачає 162 млн грн, заборгованість по зарплатах Київпастрансу досягла 77,4 млн грн

Столичні транспортники просять депутатів Київради прийняти рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств-перевізників для виплати зарплат працівникам. Представники профспілок КП “Київський метрополітен” і КП “Київпастранс” звернулися з відповідною заявою до Київської міської ради, повідомляє прес-служба ради.

За даними Київського метрополітену, в період з 17 березня по 25 травня втрати метрополітену склали близько 621 млн грн. У звичайних умовах підприємство повинно було отримати в середньому 277 млн ​​грн доходів в місяць від перевезень, заявляють на підприємстві. На виплату зарплати підприємство витрачає до 200 млн грн на місяць. У зверненні підкреслюється, що з 17 березня до 25 травня метрополітен взагалі не отримав доходів від перевезення.

Крім того, через карантин пасажиропотік в підземці значно скоротився. Якщо в карантин метрополітен перевозив в 1,5 млн пасажирів в робочий день, то зараз – до 1 млн пасажирів.

Для своєчасної виплати зарплати підприємство просить збільшити обсяги бюджетних асигнувань на суму не менше 162 млн грн.

У свою чергу заборгованість Київпастрансу по зарплатах на 31 серпня становила 77,4 млн грн. За даними профспілки, через карантин втрати підприємства досягають 162,2 млн грн в місяць, а до карантину середній дохід КП становив 169,2 млн грн.

Представники підприємств просять депутатів прийняти рішення про додаткове фінансування на найближчому засіданні 3 вересня.

#stoppolitcor

Читайте також
В Укрзалізниці «розпиляли» мільйони завдяки ремонтам «на папері»
СБУ розслідує чергову справу щодо «Укрзалізниці». Чиновники привласнили мільйони на ремонтах, що проводили тільки на папері. Правоохоронці виявили нову схему…
Детальніше
У Черкасах з автомата застрелили бізнесмена біля кафе
22 червня у місті Черкаси застрелили місцевого бізнесмена посеред білого дня. Він помер у лікарні. Невідомий біля кафе на вулиці…
Детальніше
НА ПЕРШОГО РАДНИКА ЗЕЛЕНСЬКОГО ВЧИНЕНО ЗАМАХ
Стало відомо про замах на помічника президента України Сергія Шефіра. «Тільки що поблизу села Лісники було скоєно замах на Сергія…
Детальніше
Суддю з Мукачева ув’язнять на 7 років за 2000 грн хабара
21 вересня ВАКС оголосила вирок судді Мукачівського міськрайонного суду, який 4 роки тому взяв 2 тис. грн хабара 21 вересня…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери