Столичний транспорт зазнає збитків. Підприємствам потрібні сотні мільйонів на зарплати

Метрополітену не вистачає 162 млн грн, заборгованість по зарплатах Київпастрансу досягла 77,4 млн грн

Столичні транспортники просять депутатів Київради прийняти рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств-перевізників для виплати зарплат працівникам. Представники профспілок КП “Київський метрополітен” і КП “Київпастранс” звернулися з відповідною заявою до Київської міської ради, повідомляє прес-служба ради.

За даними Київського метрополітену, в період з 17 березня по 25 травня втрати метрополітену склали близько 621 млн грн. У звичайних умовах підприємство повинно було отримати в середньому 277 млн ​​грн доходів в місяць від перевезень, заявляють на підприємстві. На виплату зарплати підприємство витрачає до 200 млн грн на місяць. У зверненні підкреслюється, що з 17 березня до 25 травня метрополітен взагалі не отримав доходів від перевезення.

Крім того, через карантин пасажиропотік в підземці значно скоротився. Якщо в карантин метрополітен перевозив в 1,5 млн пасажирів в робочий день, то зараз – до 1 млн пасажирів.

Для своєчасної виплати зарплати підприємство просить збільшити обсяги бюджетних асигнувань на суму не менше 162 млн грн.

У свою чергу заборгованість Київпастрансу по зарплатах на 31 серпня становила 77,4 млн грн. За даними профспілки, через карантин втрати підприємства досягають 162,2 млн грн в місяць, а до карантину середній дохід КП становив 169,2 млн грн.

Представники підприємств просять депутатів прийняти рішення про додаткове фінансування на найближчому засіданні 3 вересня.

#stoppolitcor

Читайте також
Активи Януковича у Швейцарії будуть заморожені ще максимум три роки
Швейцарія нагадала Україні, що замороження активів колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення триватиме ще максимум три роки. Це передбачено законодавством…
Детальніше
Ексглава правління Приватбанку Дубілет, якого шукає НАБУ, виїхав з України
Колишній голова правління Приватбанку Олександр Дубілет, який підозрюється НАБУ в зловживаннях, перебуває за межами України. Про це  повідомили джерела в…
Детальніше
НАЗК припинило фінансування СН. У звітах знайшли порушення
Національне агенство з питань запобігання корупції зупинило державне фінансування партії "Слуга народу". Відомство виявило порушення у звітах партії. Про це повідомляє…
Детальніше
Для уникнення "кнопкодавства" завтра Рада почне користуватися сенсорною кнопкою для голосування
Верховна Рада, яка вже відключила від системи голосування всі вільні місця депутатів в залі засідань, щоб уникнути неперсонального голосування парламентарями почне використання…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери