Ткаченко задекларував 14 млн гривень доходу від відчуження цінних паперів і корпоративних прав ТОВ “АЛЬФА КРОС”

Міністр культури і інформаційної політики Олександр Ткаченко задекларував 14 млн гривень доходу від відчуження цінних паперів і корпоративних прав фінансової компанії ТОВ “АЛЬФА КРОС”.

Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Ткаченко задекларував істотні зміни в майновому стані 6 січня.

Він задекларував отримання 30 грудня 2020 року 14 млн гривень доходу від відчуження цінних паперів і корпоративних прав ТОВ “АЛЬФА КРОС”. Компанія “АЛЬФА КРОС” заснована в 2015 році, вона надає фінансові послуги (гарантії і поручительства, грошові позики, фінансовий лізинг і факторинг).

Прес-секретар Ткаченко Ольга Боровикова уточнила, що “АЛЬФА КРОС” давно не здійснює ніякої господарської діяльності. “(Компанія” АЛЬФА КРОС “) знаходиться в процесі ліквідації і вже давно не здійснює ніякої господарської діяльності. Грошова сума, про яку йде мова в ЗМІ, отримана в якості чергового платежу за договором купівлі-продажу корпоративних прав в ТОВ” ТРК “Студія 1 + 1 “. Платіж за договором отримано від покупця – ТОВ “Альфа КРОС”, зазначила прес-секретар.

Ткаченко закликав українців рятувати культуру походами в парки і заповідники, а також Ткаченко отримав у вересні 55,7 тис. гривень.

#stoppolitcor

 

Читайте також
У МВС розповіли, чому почали штрафувати "євробляхерів"
Наразі грошове покарання становить 8,5 та 17 тисяч грн. Власників автомобілів на європейській реєстрації від недавнього часу Поліція отримала доступ…
Детальніше
Щоб не платити податки: судді і прокурори роками живуть в не введених в експлуатацію житлі
Миколаївські судді і прокурори порушують законодавство, проживаючи в розкішних будинках, що не введені в експлуатацію. Це допомагає їм оминути сплати…
Детальніше
Кабмін підвищить зарплати бюджетникам: скільки будуть платити
З 1 січня оклади зростуть на 20%, а з 1 грудня - ще на 8,3% Кабінет міністрів планує підвищити зарплати…
Детальніше
У Кабміні задумали створити "контролера інтернету"
В даному напрямку українці вже працюють з Британією, Австралією і Німеччиною. У Мінціфрі заговорили про створення регулятора безпеки в мережі,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери