“Трилітка”, податки та інші особливості бюджету від Гончарука

На брифінгу Кабміну міністри розповіли про Держбюджет на 2020 рік — його проєкт уже розглянутий урядом і внесений до Ради.

Бюджет на три роки

Український прем’єр вважає, що потрібно будувати довготриваліші плани, а тому бюджет необхідно розраховувати не на один рік, а на три. На брифінгу УМУ заявлено, що бюджет на 2020 рік стане останнім, який складається за старим принципом. Далі буде бюджет на 2021—2023 роки.

Відповідно, і макроекономічні прогнози мають розроблятися дещо інакше. Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов обіцяє докласти зусиль для створення системнішого підходу до макроекономічного прогнозу.

Особливості проєкту бюджету 2020

Поточний варіант — не остаточний. У КМУ зізнаються,що в них було лише два тижні, а за основу взяті ще весняні показники. Найближчими тижнями Кабмін подасть до парламенту програму своїх дій, а після обговорень можливо внесення певних змін.

Міністр фінансів Оксана Маркарова вважає проєкт бюджету реалістичним і збалансованим, а також таким, що забезпечить не тільки стабільність, а й стрімкий ривок до економічного зростання.

Бізнес, податки та держапарат

У планах зменшення витрат на обслуговування державного апарату. Податки не підвищуватимуть, а хочуть їх поступово зменшувати. Проте платити мають усі.

Гончарук обіцяє більше підтримки для малого та середнього бізнесу. Наприклад, фермерам можуть компенсувати кредитну ставку, аби й невеликі аграрні підприємства змогли отримати умови для купівлі ділянок — коли розпочне роботу ринок землі.

Гончарук: “Бюджет-2020 буде бюджетом ефективності, після якого буде бюджет економічного зростання”.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Звинувачена в сепаратизмі екс-мер Слов’янська пройшла у другий тур виборів
Колишній мер міста Слов’янськ Донецької області Неля Штепа, яку звинувачували у сепаратизмі, проходить у другий тур місцевих виборів. За попередніми…
Детальніше
На Кіровоградщині перемогу одержав екс-нардеп Віктор Лозинський, раніше засуджений за вбивство
Екс-нардеп Віктор Лозинський зміг здобути перемогу на місцевих виборах на пост керівника Підвисоцької ОТГ Голованівського району Кіровоградської області. Раніше політик…
Детальніше
ДТЕК Ахметова виграла суд щодо виплати за передачу електроенергії при експорті
Холдинг ДТЕК перестав платити тариф на передачу електроенергії при експорті, посилаючись на практику ЄС. Шостий апеляційний адміністративний суд відмовився задовольнити…
Детальніше
Під Києвом затримали підозрюваного в підкупі виборців
У Василькові Київської області затримали 35-річного чоловіка за підкуп виборців. Чоловікові повідомили про підозру, він знаходиться в слідчому ізоляторі. Про…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери