“Це якісь нальоти”. Кличко різко висловився щодо обшуків у комунальних підприємствах столиці

За два дні в Києві провели низку обшуків на комунальних підприємствах. Мер вважає це придушенням місцевого самоврядування.

Мер Києва Віталій Кличко прокоментував обшуки на комунальних підприємствах столиці, назвавши придушенням місцевого самоврядування і тиском на нього особисто. Про це він заявив під час засідання Київради у четвер, 13 травня.

“Протягом останніх двох днів правоохоронці та податківці буквально кошмарять столичну владу. Такого не було в Україні навіть у махрові часи Януковича! Вриваються на комунальні підприємства, додому до їх керівників. Це якісь нальоти. Як блискавично і масово знайшлися якісь “справи”, які не витримують ніякої правової критики. Я завжди акцентував на тому, що в нашій роботі нульова толерантність до корупції. І міська влада завжди відкрита і співпрацює в цьому напрямку з правоохоронними органами”, – сказав Кличко.

Він вважає головною причиною масових обшуків самостійність київської влади і невиконання вказівок Офісу президента.

“Насправді, те, що відбувається, – це тиск на столичну владу і притискання місцевого самоврядування. Тиск на мене особисто. І скажу, з чим це пов’язано. Тому що Київ вивчає питання про введення виконкомів. Коли суспільство та управління містом не залежить від вказівок і волі Банкової. І цього дуже не хочуть. Не хочуть, щоб Києвом керував мер, обраний киянами, а не призначений центральною владою козачок”, – пояснив Кличко.

Він нагадав, що в останні два дні обшуки провели в Київзеленбуді, у Спецжитлофонді, в Київавтодорі, в Київському інституті земельних відносин, Київміськсвітло, в департаментах земельних ресурсів і соціальної політики, вдома у головного архітектора Києва і голови виконкому партії УДАР.

“Я переконаний, що такі дії відносно міської влади не залишаться без уваги та оцінки наших міжнародних партнерів. Тому про яку демократію і місцеве самоврядування ми можемо говорити? Цей “серіальчик” не покращує імідж України як європейської держави. Сценарій – непрофесійний, треба коригувати”, – підсумував він.
 #stoppolitcor

Читайте також
З держдач у Конча-Заспі вже вигнали 8 чиновників
Будинок відпочинку "Конча-Заспа" розірвав договори про користування державними дачами з вісьмома нинішніми та колишніми чиновниками й суддями. "Будинок відпочинку Конча-Заспа…
Детальніше
Податкова амністія: кому Рада дозволила легалізувати свої доходи
Не отримають права на податкову амністію топ-посадовці та народні депутати. Від вересня цього року стартує податкова амністія. Верховна Рада ухвалила закон,…
Детальніше
ДФС заблокувала схему завищення податкового кредиту з ПДВ на 53 млн грн
Державна фіскальна служба за процесуального керівництва Офісу генерального прокурора в межах досудового розслідування кримінального провадження викрили групу осіб в махінаціях…
Детальніше
Рада планує направити на зарплати працівників апаратів судів понад 700 млн гривень
Верховна рада може направити 750 млн гривень на зарплати для працівників апаратів місцевих та апеляційних судів. Це передбачає відповідний законопроект №5304. Про…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери