Післясмак місцевих виборів. Поліція відкрила 1 154 кримінальних провадження

Поліція відкрила 1 154 кримінальних проваджень з початку виборчої кампанії (з 5 вересня по 21 листопада) на місцевих виборах в Україні.

Про це повідомила прес-служба Нацполіціі.

“До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про 1 154 кримінальних виробництвах: 737 – відкриті за фактами порушення виборчого законодавства, 417 – пов’язані з виборчим процесом”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, за час виборчої кампанії в цілому надійшло 16 664 заяви та повідомлення про порушення виборчого законодавства.

Поліція склала 2 480 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з порушенням виборчого законодавства.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбулися 25 жовтня. Повторне голосування в семи містах пройшло 15 листопада, а також призначено на 22 листопада (11 міст).

Раніше повідомлялося, що в чотирьох областях України пройдуть повторні місцеві вибори. Вони відбудуться вже в 2021 році.

#stoppolitcor

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери