У Харківській області комунальників підозрюють в розкраданні 34 млн грн

Слідче управління Національної поліції в Харківській області підозрює комунальне підприємство Харківської обласної ради “Харківські обласні комунікаційні системи” (ХОКС) у попередній змові зі службовими особами ТОВ “Ай Ті Діалог” та привласненні бюджетних коштів на 34 млн грн.

Відомо, що комунальники працювали над впровадженням масштабної електронної системи зберігання інформації про пацієнтів, зокрема історій хвороби.

Однак, керівник комунального підприємства Антон Солопихін разом зі своїм підрядником – директором компанії “Ай Ті Діалог” Олексієм Росликом і його компаньйоном Дмитром Свиридовим начебто розробили схему обходу тендерного законодавства.

Зокрема, вони з’єднали чотири різних тендера в один, щоб відсікти окремих постачальників та інші структури, і встановити суму тендера, яка значно перевищує дійсну.

Всі тендерні вимоги були прописані під структуру ТОВ “Ай Ті Діалог”, яка дивним чином змогла зібрати всі частини закупівлі у себе.

“Встановлено, що Управлінням внутрішнього аудиту та правової перевірки Харківської обласної державної адміністрації у 2020 році проведено внутрішній аудит Комунального підприємства Харківської обласної ради “Харківські обласні комунікаційні системи” за період з 01.01.2019 року по 01.06.2020, за результатами якого складено негативний аудиторський звіт”, – йдеться у повідомлені.

Наразі правоохоронці встановлюють точну суму збитків.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Партію Порошенко викрили у фальсифікаціях на виборах під Одесою
В "ЄС" знайшли 10 зайвих голосів в Іллічівську. В Іллічівську (Чорноморську) в Одеській області на одній з виборчих дільниць під…
Детальніше
НАБУ заявило про викриття масштабної схеми в порту "Южний"
Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) заявили про викриття корупційної схеми на підприємстві Морський торговий порт "Южний". В результаті схеми…
Детальніше
28 місяців в'язниці. Ексдепутат Мартиненко програв апеляцію в Швейцарії
Микола Мартиненко засуджений за відмивання 2,8 млн євро через швейцарську фінансову систему. Колишній народний депутат Микола Мартиненко не зміг домогтися…
Детальніше
Маєток під Києвом, землі на Львівщині: статки депутатки Верещук оцінили в 15 мільйонів
Земельні ділянки, квартири, елітні іномарки та півтора мільйона гривень доходу – усе це за офіційної зарплати у 15 тис. грн…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери