У Харківській області комунальників підозрюють в розкраданні 34 млн грн

Слідче управління Національної поліції в Харківській області підозрює комунальне підприємство Харківської обласної ради “Харківські обласні комунікаційні системи” (ХОКС) у попередній змові зі службовими особами ТОВ “Ай Ті Діалог” та привласненні бюджетних коштів на 34 млн грн.

Відомо, що комунальники працювали над впровадженням масштабної електронної системи зберігання інформації про пацієнтів, зокрема історій хвороби.

Однак, керівник комунального підприємства Антон Солопихін разом зі своїм підрядником – директором компанії “Ай Ті Діалог” Олексієм Росликом і його компаньйоном Дмитром Свиридовим начебто розробили схему обходу тендерного законодавства.

Зокрема, вони з’єднали чотири різних тендера в один, щоб відсікти окремих постачальників та інші структури, і встановити суму тендера, яка значно перевищує дійсну.

Всі тендерні вимоги були прописані під структуру ТОВ “Ай Ті Діалог”, яка дивним чином змогла зібрати всі частини закупівлі у себе.

“Встановлено, що Управлінням внутрішнього аудиту та правової перевірки Харківської обласної державної адміністрації у 2020 році проведено внутрішній аудит Комунального підприємства Харківської обласної ради “Харківські обласні комунікаційні системи” за період з 01.01.2019 року по 01.06.2020, за результатами якого складено негативний аудиторський звіт”, – йдеться у повідомлені.

Наразі правоохоронці встановлюють точну суму збитків.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Потрібні докази. НАЗК може повернутися до перевірки нардепа Клочко, мати якого володіє майном на 14,5 млн грн
НАЗК провело перевірку декларації народного депутата від Слуги народу Андрія Клочка, у матері якого виявили мільйонні статки. Про це в інтерв'ю  повідомив…
Детальніше
Судитимуть директора лісового господарства на Тернопільщині
Директора державного лісового господарства на Тернопільщині підозрюють у службовій недбалості. Через це підприємство втратило 250 тисяч гривень. Слідчі встановили, що…
Детальніше
Зеленський погодив кандидатуру нового міністра оборони
Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового міністра оборони — ним повинен стати чинний віце-прем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій…
Детальніше
Історія смотрящого на Волині
Непересічна подія, навіть в масштабах держави, відбулася на Волині. Волинська обласна рада зібралась 20 жовтня на позачергову сесію, причина –…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери