У Харкові колишній регіонал через суд поновився на посаді начальника Південної залізниці

У Харкові суд поновив на посаді начальника “Південної залізниці” колишнього народного депутата з “Партії регіонів” Віктора Остапчука. Відповідне рішення ухвалив Дзержинський районний суд Харкова.

Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просив зобов’язати відповідача Акціонерне товариство “Українська залізниця” надати йому попередню роботу (посаду) директора Регіональної філії “Південна залізниця” АТ “Українська залізниця”, поновити його на посаді директора Регіональної філії “Південна залізниця” АТ “Українська залізниця”.

27 листопада 2012 року його було звільнено у зв’язку з обранням народним депутатом Верховної Ради України 7 скликання, а 27 листопада 2014 року він став народним депутатом парламенту 8 скликання. 29 серпня 2019 року позивача було звільнено у зв’язку з достроковим припиненням повноважень Верховної Ради України 8-го скликання.

Третя особа – директор Регіональної філії “Південна залізниця” АТ “Українська залізниця” Микола Уманець – подав суду пояснення, в яких виклав свої заперечення проти позову, додавши копії документів, роздруківок, просив відмовити в задоволенні позову повністю.

Згідно до матеріалів справи, позивач 15 жовтня 2019 року після звільнення з Верховної Ради звернувся до прем’єр-міністра України із заявою про поновлення його на посаді керівник “Південної залізниці”.

Суд зазначив, що на день звільнення 27 листопада 2012 року з посади начальника ДП “Південна залізниця” у зв`язку з переходом на виборчу посаду народного депутата України продовжував діяти безстроковий трудовий договір, укладений позивачем з Кабінетом Міністрів України та з “Укрзалізницею”.

Вивчивши матеріали справи, суд ухвалив позовні вимоги задовольнити у повному обсязі. Зобов’язати відповідача Акціонерне товариство “Українська залізниця” надати позивачу попередню роботу (посаду) директора Регіональної філії “Південна залізниця” Акціонерного товариства “Українська залізниця”. Поновити позивача на роботі (посаді) директора Регіональної філії “Південна залізниця” Акціонерного товариства “Українська залізниця”.

Апеляційна скарга на рішення суду подається до Харківського апеляційного суду через Дзержинський районний суд Харкова протягом тридцяти днів з дня його складення. Начальником Південної залізниці з 2000 (з невеликою перервою у 2005 році) й до 2012 року був Віктор Остапчук.

Остапчук також із 2002 до 2012 року був депутатом Харківської обласної ради (у 2010 році – за списком “Партії регіонів”, у 2006 році – за списком партії “Відродження”, у 2002 році – як самовисуванець).

25 жовтня 2020 року був обраний до Харківської обласної ради від партії “Блок Кернеса – Успішний Харків”. 3 грудня ЗМІ опублікували фото наказу про звільнення Уманця. У документі було вказано, що з 31 грудня 2020 року з посади директора регіональної філії “Південна залізниця” АТ “Укрзалізниця” в зв’язку із закінченням строку трудового договору звільняється Микола Уманець.

9 грудня Кабінет міністрів України не поновив Олександра Філатова на посаді начальника ДП “Південна залізниця”. 4 січня 2021 року Микола Уманець повторно призначений на посаду директора регіональної філії “Південна залізниця”.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Микитась програв апеляцію і залишиться під арештом
Київський апеляційний суд залишив чинним арешт колишнього нардепа, ексголови «Укрбуду» Максима Микитася за підозрою в організації викрадення адвоката. Трансляція судового засідання велася…
Детальніше
Заступника голови РДА на Дніпропетровщині підозрюють в привласненні 4,3 млн грн
Заступнику голови однієї з райдержадміністрацій на Дніпропетровщині та його спільникам повідомили про підозру у привласненні 4,3 млн грн під час…
Детальніше
Детектив НАБУ Литвиненко за рік купив і продав акцій Tesla, Exxon Mobil, Vodafone та інших великих американських компаній на 3,3 млн грн
Детектив третього відділу, першого підрозділу головного підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро Дмитро Литвиненко у 2020 році задекларував покупку акцій великих…
Детальніше
Кабмін звільнив заступника віце-прем'єра через скандал
Віталій Немилостивий попрощався з посадою. Поведінка Віталія Немилостивого була неприпустимою, наголосив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Кабінет міністрів на позачерговому засіданні звільнив…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери