У КМДА ВВАЖАЮТЬ ОГОЛОШЕНУ ПІДОЗРУ КЕРІВНИЦТВУ ДЕПАРТАМЕНТУ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ТИСКОМ НА МІСЬКУ ВЛАДУ

Прокуратура оприлюднила інформацію про оголошення підозри директору Департаменту комунальної власності, його першому заступнику, а також директору КП «Київкінофільм» в службовій недбалості.

Про це повідомляє КМДА.

На думку правоохоронців, територіальна громада Києва нібито недоотримала кошти за оренду приміщень кінотеатру «Київ» у сумі понад 22 млн гривень, а сама будівля кінотеатру придатна для показів фільмів.

Як пояснили у Департаменті комунальної власності, за результатами відкритого конкурсу у квітні 2019 році було укладено Договір про передачу майна територіальної громади міста Києва в оренду із переможцем конкурсу – ТОВ «Сінема-Центр». Мова йде про нежитлові приміщення, де розташований кінотеатр «Київ» на вул. Великій Васильківській, 19. Орендна плата за договором становить – 2119253 грн.

13 червня 2019 року сторонами договору підписано акт приймання-передачі орендованого нерухомого майна, що перебуває на балансі КП «Київкінофільм».

«До цього будівля кінотеатру «Київ» перебувала в орендному користуванні ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр Київ» 20 років. У результаті неналежної експлуатації та недостатнього підтримання орендованого майна в нормативному стані, будівля не могла використовуватись для здійснення кінопоказу. За своїми характеристиками вона не відповідала вимогам протипожежної безпеки та мала технічні пошкодження, які унеможливлювали її експлуатацію. Такий стан будівлі був зафіксований новим орендарем після прийняття майна за результатами відповідних обстежень та відображений у відповідних експертних висновках фахівців», – пояснили в Департаменті комунальної власності.

Не зважаючи на наявні судові процеси щодо передачі майна в оренду, які підтвердили правомірність дій київської влади при проведенні усіх процедур, а також судові рішення щодо неможливості використанні будівлі в тому стані, в якому вона наразі перебуває, правоохоронці стверджують, що будівля придатна для використання за її цільовим призначенням,  а складання Акту не передбачено законодавством.

“Слід підкреслити, що акт, за своєю правовою природою, є документом, який фіксує наявність чи відсутність відповідного факту чи стану об’єктивно існуючих обставин. Віднесення ж питань щодо придатності об’єкта оренди до використання за цільовим призначенням до компетенції суду, як твердять у прокуратурі, взагалі є правовим нонсенсом, оскільки суд розглядає спори, яких в даному випадку не існувало”, – повідомили в КМДА.

У Департаменті комунальної власності наголосили, що від попереднього орендаря за всі роки оренди місто отримало 3,5 мільйона гривень, а за 5 місяців нової оренди – більше 9 мільйонів гривень.

“Оголошення підозри керівництву Департаменту комунальної власності є одним з кілець в ланцюгу тих обшуків, підозр та вилучень документів, які останнім часом здійснюються в Київській міській державній адміністрації, її структурних підрозділах та комунальних підприємствах, та мають ознаки політичного тиску на міську владу”, – підсумувала міська влада.

Нагадаємо, днями  прокуратура проводила обшуки приміщень КО «Київзеленбуд», в Департаменті молоді та спорту.

Днями слідчі прийшли з перевіркою на Подільський міст, а перед тим провели обшуки в КП «Київтеплоенерго», ПрАТ «Київводоканал», КНП «Консультативно-діагностичний центр» Святошинського району м. Києва, КП по утриманню зеленних насаджень Святошинського району м. Києва, Голосіївському управлінні освіти.

#stoppolitcor

Читайте також
У будинок заступника керівника Офісу Президента кинули коктейль Молотова
Приблизо о 4 ранку невідомий кинув коктейль Молотова у будинок заступника керівника Офісу Президента Ігоря Жовкви. Зловмисника затримали. Стало відомо,…
Детальніше
Нардепа Киву виключили з партії "ОПЗЖ"
Народного депутата Іллю Киву виключили з партії "Опозиційна платформа - За життя". Про своє виключення з партії він повідомив на…
Детальніше
Кандидат у нардепи супроводжував Зеленського на Черкащині – «Опора» вбачає застосування адмінресурсу
Кандидат у народні депутати від «Слуги народу» Віталій Войцехівський супроводжував президента України Володимира Зеленського під час його візиту до Черкаської…
Детальніше
Труханів відмовився вносити призначені судом 30 млн гривень застави
Мер Одеси Геннадій Труханов, який підозрюється в захопленні землі в Одесі, не вніс 30,2 млн гривень застави в термін, призначений…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери