У Києві на хабарі затримали проректора університету

Проректора з міжнародних зв’язків одного зі столичних приватних університетів затримали на хабарі. За 224 тисячі гривень посадовець обіцяв вирішити питання вступу іноземців до вишу.

Про це повідомила прес-секретар прокуратури міста Києва Надія Максимець.

За її словами, проректор вимагав хабар за сприяння отримання документів для в’їзду на територію України восьми іноземцям.

“Це приватний навчальний заклад, проректор вимагав цю суму за видачу іноземцям запрошень на вступ до вказаного університету, завдяки чому вони змогли б отримати візи, які надають дозвіл на в’їзд на територію України”, – розповіла Максимець.

Вона також додала, що кримінальне провадження за фактом корупційних дій посадовця розслідується з березня. Проректора затримали у приміщенні університету після отримання ним зазначеної суми.

“Частину цих запрошень він уже оформив, і сьогодні під час підготовки і видачі чергового запрошення його затримали”, – зазначила Максимець.

Водночас, у столичній прокуратурі не повідомили назву вишу, посилаючись на таємницю слідства. У разі доведення провини, посадовцю загрожує від 3 до 7 років в’язниці з конфіскацією майна.

#stoppolitcor

Читайте також
На одному з кораблів прикордонники виявили близько 13 тонн споживчих товарів
На одному з кораблів прикордонники виявили близько 13 тонн споживчих товарів, які намагалися ввезти в країну під виглядом цементу. Тонни…
Детальніше
Ярослава Гадзала повторно відсторонили від займаної посади
Суд повторно відсторонив керівника Національної академії аграрних наук Ярослава Гадзала від займаної посади. Рішення діятиме до 8 липня. Про це повідомили у прес-службі…
Детальніше
Заробітна плата генерального прокурора Ірини Венедіктової за квітень становила
Оклад генпрокурора склав 70 720 гривень. Зарплата вказана з урахуванням надбавок і премії, не вказано, яку суму Венедиктова отримала після…
Детальніше
Чиновник управління доброустрою в Київській області потрапив під підозру правоохоронців
Чиновник управління доброустрою в Київській області потрапив під підозру правоохоронців, які розслідують факти розтрати на суму понад 1,2 мільйона гривень.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери