Угода між Ігорем Шевченко і Петром Порошенком

Як повідомило джерело з оточення Ігоря Шевченка, кандидат в Президенти України Шевченко І., продав Петру Порошенко передбачені законодавством квоти на представників у виборчих комісіях.

За даними джерела, після так званої угоди між двома кандидатами в президенти ЦВК за короткий проміжок часу змінила велику кількість осіб, раніше включених до складу ОВК за поданням Ігоря Шевченка.

Представники у виборчих комісіях були замінені на людей, яких подав до ЦВК штаб Петра Порошенка.

Раніше ЗМІ писали, що Ігор Шевченко зареєструвався кандидатом в президенти в інтересах людей з президентського оточення – Ігоря Кононенко та Олександра Грановського.

Начебто, Ігор Шевченко бере участь у виборах, щоб відтягнути голоси у свого однофамільця, кандидата в президенти від партії «УКРОП» Олександра Шевченка.

Нагадаємо, Ігор Шевченко потрапив в незручну ситуацію на Всесвітньому економічному форумі в швейцарському Давосі, коли намагався взяти кілька безкоштовних шапок замість однієї.

Довіреною особою в ЦВК Шевченко зареєстрував свого родича.

 

Джерело: news24.ua

 

#Stoppolitcor #Выборы2019 #Вибори2019

Читайте також
Більше пів тони бурштину вилучила поліція на Рівенщині
Сировина та вже оброблений бурштин — 30 мішків загальною вагою майже на 600 кг — вилучені у зловмисників у селищі…
Детальніше
Держслужба за контрактом
Що собою являє перезавантаження влади, за яке сьогодні проголосували у другому читанні 228 нардепів. Проєкт підтримали тільки члени фракції "Слуга…
Детальніше
Боти на славу Вакарчука та Гриценка
Журналісти опублікували матеріал — результат розслідування та "роботи під прикриттям". Перед парламентськими виборами були задіяні "боти" — у мережі з…
Детальніше
Парламентські плани на 19 вересня
Київські вибори, обшуки нардепів, реформа ГПУ. На сьогоднішньому пленарному засіданні Верховна Рада має розглянути 18 законопроєктів. Частина з них —…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери