Україна готується до ескалації на кордоні з Білоруссю

Голова МВС Денис Монастирський провів телефонну розмову з Ільвою Йохансон, комісаром ЄС із внутрішніх справ. Посадовець відзначив, що є підстави для ескалації ситуації на кордоні.

«Ми розглядаємо ситуацію на білорусько-польському кордоні в контексті стратегії Кремля на послаблення Євросоюзу» , — повідомив Монастирський під час телефонної розмови.

Міністр також зауважив, що аналізуючи події на польсько-білоруському кордоні, Україна має всі підстави для того, аби прогнозувати нарощення нелегальної міграції із білоруського боку. У зв’язку із цим посилюється охорона кордону.

Монастирський додав, що доцільно перейти до другої фази ініціативи “Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні”. Це дасть можливість зміцнити захист кордону із Білоруссю, а також поліпшити наявну матеріально-технічну в прикордонників базу.

Як повідолялось раніше, через напружену ситуацію із мігрантами Україна посилює кордон із Білоруссю. Залучено особовий склад Прикордонної служби, а також застосовано техніку та спеціальні засоби, включно з безпілотниками та спеціально навченими службовими собаками.

Денис Монастирський заявив, що  на українсько-білоруському кордоні є десять ділянок, крізь які потенційно можуть прорватися мігранти із білоруської сторони. Ці слабкі місця будуть посилено контролювати.

Також в МВС розказали, що повноцінне облаштування кордону із Білоруссю коштуватиме 7 млрд гривень.

#stoppolitcor

Читайте також
На Одещині незаконно передали землі вартістю понад 870 млн грн – ДБР
Слідчі ДБР розслідують факт незаконного відчуження 1,5 тисячі гектарів земель Національної академії аграрних наук України посадовими особами Головного управління Держгеокадастру…
Детальніше
Посвідчення ОБСЄ за 45 тис. грн: в Україні викрили крупну шахрайську схему
У Києві викрили шахраїв, які продавали громадянам фейкові посвідчення ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі). Підробку можна було придбати за 1,5…
Детальніше
Черкаському полісмену вручили підозру за отримання хабаря
Начальнику сектору дізнання одного з районних управлінь поліції області повідомили про підозру за фактом одержання хабаря в розмірі 300 доларів…
Детальніше
Хто кришує незаконну вирубку лісів на Волині
Журналісти програми  провели розслідування незаконної вирубки лісів на Волині і виявили, хто кришує цю діяльність. Під час зйомок програми представники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери